שייט חלומות לצרפת,בלגיה ,גרמניה והולנד   באוניה האיטלקית  המפוארת  בחדרים עם  מרפסת 
MSC MAGNIFICA

 בקרוב מחירי 2019    
כולל טיסה, מלון והדרכה  בסיורי חוף 8  ימים  TT-KI 
  
החל מ-2089$

 

היום, ניפגש בנתב"ג ונטוס בטיסה ישירה אל פריז. עם נחיתתנו, העברה אל נמל השייט ב"לה הבר". שם נעלה לשייט בצפון אירופה. בספינה נוכל ליהנות ממתקני ספא,
מרכז כושר, בריכות, מועדון לילה, קזינו, מסעדות, תיאטרון ופינוקים נוספים.
 

הבוקר נתעורר בלגיה, לאחר ארוחת הבוקר, נרד לסיור חוף ונבקר בברוג'- וונציה של הצפון" - עיר סחר מימי הביניים שיושבת על גדות נהר ומרושתת בתעלות שדרכן הועברו והגיעו סחורת מערי הנמל השונות, בניינים מרשימים מימי הביניים. נערוך סיור בעיר ונתרשם מהארמונות ומהכיכר הגדולה ה"גראן פאלס" שמוקפת בניינים מרשימים מימי הביניים, נטייל בסמטאות העיר,
נספוג מהאווירה המקומית ובשעות הצהריים, נשוב אל האונייה .
 

הבוקר נגיע אל הולנד, ונעגון בנמל אמסטרדם. נרד לסיור חוף ונערוך סיור פנוראמי בעיר, עוד ניסע לביקור בעיירת העיר דלפט שבדרום הולנד - ריכוז נהדר של סמטאות צרים, תעלות מים וגשרים בעלי נוף עוצר נשימה. המבנים והכנסיות של דלפט מאפשרים לצפות בסגנון בנייה גותי מרשים והיא נודעת גם בזכות בתי מלאכה האחראיים על יצירות יפיפיות עשויות חרסינה כחולה.
בתום הסיור, נשוב אל האונייה.
 

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.
 

הבוקר נתעורר בהמבורגר שבגרמניה, נרד לסיור חוף וניסע לביקור בעיירת ליובק, הידועה במרצפן המשובח שלה, נסייר בעיר העתיקה המוקפת חומה, שהוכרה כאתר מורשת של אונסק"ו. נתרשם מהמבנים המיוחדים ביופיים, מהכנסיות הגותיות ונטייל בסמטאות הצרות והציוריות בתום הסיור, נשוב אל המבורג, ונערוך סיור בעיר- שילוב של עיר מתועשת וגדולה הסובלת משאון מכוניות ואווירת כרך סואן עם גשרים פסטוראליים, גנים ופארקים הנפרשים על גדות נהר האלבה העצום, היא שילוב של תרבות גרמנית עתיקה מבני ארכיטקטורה מרשימים באזור העתיק של העיר לצד אזורי הוללות ב"רובע החלונות האדומים" של המבורג הידועים באווירה המתירנית )בלשון המעטה( המאפיינת אותה. בתום הסיור, נשוב אל האונייה.
 

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.
ה

הבוקר נעגון בסאות המפטון- העיר הגדולה ביותר במחוז המפשייר שבדרום אנגליה. נרד לסיור חוף וניסע בעיירת ויצ'אסטר- עיר קתדרלה היסטורית ועיר הבירה לשעבר של אנגליה. נראה את קתדרלת וינצ'סטר, אחת מן הקתדרלות הגדולות באירופה, עם ייחוד רב בשל היותה בעלת האולם הארוך ביותר מבין כל הקתדרלות הגותיות באירופה. נראה את אוניברסיטת וינצ'סטר ובית הספר הציבורי המפורסם, וינצ'סטר קולג.', נשוב אל סאות' המפטון, נערוך סיור בעיר ובשעות אחר הצהריים, נשוב אל האונייה.
 

הבוקר נעגון בנמל לה הבר, נפרד מצוות האונייה ונרד לביקור בעיירת הונפלר, עיירה ציורית, השוכנת בחבל נורמנדיי, על שפך נהר הסיין. השילוב של נמל עתיק עם מבני-אבן כפריים ועם רחובות ציוריים מוקפים בניינים ,שמגגות הרעפים שלהם צצות ארובות ,והאווירה הפסטורלית של המקום ,מעניקים להונפלר את אותו ייחוד שהוביל לכאן תיירים כבר מאז המאה ה 19-וכך גם אמנים רבים אשר הנציחו את יופייה של העיירה בעשרות יצירות. נמשיך לביקור בעיר רואן- בירת מחוז סן-מריטים וחבל נורמנדי בצפון צרפת ועיר נמל על גדת הסן, העיר השנייה בגודלה וחשיבותה לאורך הסן לאחר פריז. נערוך סיור בעיר, ונלמד על היסטוריית המקום ונמשך אל ג'ברני- כפר קטן וקסום- עיר מגוריו של הצייר קלוד מונה: לפי הגרסה המקובלת נסע קלוד מונה בשנת 1883 ברכבת מפריז לרואן. הוא הציץ מבעד לחלון כאשר הקרון חלף בכפר הפורח והתאהב- נערוף סיור פנוראמי קצר בעיירה, ונמשיך אל שדה התעופה של פריז לטיסתנו ארצה. הגעה יום למחרת.

 

המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות ישירות בחברת אל על שייט בספינת מפוארת מבית MSC, הלינה בספינה בחדרים עם מרפסות לים!!! סיורים וביקורים כמפורט בתוכנית אוטובוס תיירים נוח וממוזג כלכלה: פנסיון מלא במהלך השייט תשר לנהגים ומדריכים מקומיים בחו"ל מדריך בכיר ומנוסה .

המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי טיפים חובה בשייט- כ- 10 יורו לאדם ליום- לתשלום באנייה (המחיר נכון ל15.07.17 ועלול להשתנות בהתאם להחלטת חברת השייט טיפים למדריך הישראלי- נהוג לתת כ 4 יורו ליום לאדם כל מה שלא נכלל תחת הסעיף "המחיר כולל"

 


לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו
09-7710555 | 09-7884422
או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם

 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.