חבילות שייט ים התיכון

חבילות שייט תענוגות קרוזים - בים התיכון לאורך הריביירות

 

חבילת שייט מאורגן למערב הים התיכון
אוניה חדשה MSC SEVIEW

חבילת שייט  בים התיכון   ריביירות צרפת ואיטליה באניה החדשה והמפוארת MSC SEAVIEW
.ברצלונה, מרסיי, גנואה, נאפולי, מסינה, מלטה

חבילת שייט מאורגן 
שייט חלומות ל ספרד , צרפת ואיטליה   באוניה האיטלקית  המפוארת    MSC MAGNIFICA
  כולל טיסה, מלון והדרכה  בסיורי חוף 8  ימים  TT-KI    

קרוז מאורגן  לריביירות - האיטלקית והצרפתית כולל מרסיי, סיציליה, מלטה
חבילת שייט  מאורגן בים התיכון באניה החדשה והמפוארת  

חבילות שייט - אירופה
שייט אירופה בים התיכון מי שאוהב את יבשת אירופה חייב להזמין שייט בים התיכון. שייט מן הסוג הזה מתקיים על גבי ספינת תענוגות עוצרת נשימה. בכל איזור של הספינה יש מתקנים
העומדים לרשות האורחים בשימוש חופשי. הספינה מתאימה לכל הגילאים וניתן לבלות עליה יחד עם בן זוג בירח דבש, עם קבוצת חברים וכמובן עם הילדים והמשפחה. ספינת התענוגות מגשימה חלום לחובבי התיירות והיא מציעה חוויה בלתי נשכחת. כיום ניתן לתאם שייט אירופה בים התיכון מול חברות מקצועיות ולהשיג מגוון של יתרונות. ראשית, חבילות מסודרות כוללות טיסות, העברות, מספר לילות במלון מרכזי וכמובן את השייט עצמו. רוב ההפלגות יוצאות מאחת מערי הים התיכון כגון ברצלונה, ניס, רומא ועוד. שנית, השייט מצליח לשלב בין ביקור באתרים הקלאסיים של אירופה לבין חגיגה מתמשכת של אוכל גורמה, אלכוהול איכותי ובילויים ללא הפסקה. ספינת התענוגות מציעה לאורחים את כל הפינוקים שאפשר לחלום עליהם. הצוות המקצועי המפעיל את הספינה מלווה את האורחים לכל אורך השייט. על הספינה יש חדרי כושר, מתחמי ספא, בתי קזינו, שדרת חנויות וקניות, בתי קפה, מועדוני לילה ועוד. כתוצאה מכך, תיירים המזמינים בפעם הראשונה שייט אירופה בים התיכון לא מבינים איך לא עשו זאת לפני כן.

 אידיאלי לחופשה מושלמת גם שייט גם בילויים
שייט אירופה בים התיכון חוסך את הצורך בהפקת החופשה. השייט מעניק תנאים אידיאליים עבור חופשה מושלמת. אפשר לצאת אל שייט של מספר ימים בודדים או לשלב אותו עם ביקור בערים הגדולות של אירופה. השייט מתאים למי שמתעניין באטרקציות המסורתיות של אירופה, אך יכול לשדרג גם את החוויה של מי שרוצה רק לנוח ולהירגע. העדפות אישיות של האורחים הן חלק בלתי נפרד מתכנון השייט ומבניית המסלול. העלות של שייט אירופה בים התיכון מוכיחה כי מדובר על פנטזיה שכדאי ואף משתלם להגשים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, השייט לא חייב להיות יקר. אין סיבה לפרוץ את מסגרת התקציב כדי להזמין שייט מלהיב. יש לקחת בחשבון את ההוצאות הכלולות במהלך הזמנת השייט וכמובן את הפינוקים שאינם דורשים תוספת תשלום. השייט הוא הדרך היחידה לבלות על ספינת תענוגות חדשה, לראות שקיעות ונופים וכמובן להשתתף במגוון פעילויות על הספינה ומחוצה לה. מומלץ לברר על הפלגות היוצאות לנמלי אירופה ולתאם את השייט הרצוי. השייט מבטיח זמן איכות משותף ומקנה עבור האורחים את כל התנאים הנדרשים לחופשה של פעם בחיים.

בקרוב יפורסמו מחירי 2019!!


 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.