חבילת שייט מאורגן  לים הבלטי
 כולל טיסות, מלון ,שייט, העברות והדרכה

7-15.7.2018

החל מ- 2480$  
 SERENADE OF THE SEAS- ROYAL CARRIBEAN

TT-ki

יום 1 - 07/07/2018:ת"א- שטוקהולם 

ניפגש בנתב"ג ונצא בטיסה דרך יעד ביינים לשטוקהולם, בירת שוודיה- הנחשבת לעיר היפה ביותר בסקנדינביה ומהיפות בעולם כולו. עם נחיתתנו, העברה אל בית המלון. לינה בשטוקהולם
יום 2 - 08/07/2018: עלייה לשייט

לאחר, ארוחת הבוקר, נצא לסיור בעיר, ובו נראה את אתריה המרכזיים של העיר, נעבור ברובע העתיק של העיר, גמלא סטאן, ונראה את ארמון המלך, הקתדרלה, פסלו של ג'ורג הקדוש- נבקר במוזיאון הוזה. ובשעות הצהריים, העברה אל לעבר הנמל - שם נעלה לשייט לים הבלטי. בספינה נוכל להינות מהבידור הבריכה וההפעלות.
יום 3 - 09/07/2018:הלסינקי, פינלנד

בשעות הצהריים, נעגון בהלסינקי, בירת פינלנד, בה נימצא מנה מרוכזת של יופי, טבע, ארכיטקטורה, אוכל טוב ועוד. נערוך סיור פנוראמי בעיר ובמהלכו נראה את כיכר הסנט, היכל פינלנדיה, בית האופרה, ואת כנסיית טמפליאוקיו- אשר חללה נחצבה בסלע גרניט. נעצור בפארק סיבליוס ונתרשם מהאנדרטה שבנויה מ 066 צינורות- יינתן זמן חופשי במרכז העיר, ונחזור אל האנייה.
יום 4 - 10/07/2018:סנט פטרבורג, רוסיה

הבוקר נעגון בסנט פטרבורג, העיר השנייה בגודלה ברוסיה היא אחת היפות בעולם. נראה את הכיכרות והקתדראלות הראשיות של העיר, נחצה את השדרה הראשית- שדרת נייבסקי- מהיפות והמפוארות שבפטרבורג. יש הרואים בשדרות נייבסקי את ה"שאנז-אליזה" של סנט פטרבורג. נהנה מיופייה של העיר ונתרשם מהארכיטקטורה. נבקר באחד מהמוזאונים הגדולים ביותר ההרמיטז' ובו אוספים רבים מכל העולם, פסלים, תמונות ויצירות אומנות עוצרות נשימה. עם תם הסיור נערוך שייט קצר על הנהר ובתום הסיור נשוב לאנייה. 
יום 5 - 11/07/2018:סנט פטרבורג, רוסיה

הבוקר נרד לסיור חוף נוסף וניסע אל ארמון הקיץ של פטר הגדול- נצפה אל הארמון המרשים ונבקר בגניו היפים נראה את הפסלים, המזרקות, המרפסות ומפלי המים ואת התעלה היורדת אל הים. בתום הסיור נשוב אל האנייה.
יום 6 - 12/07/2018:טאלין, אסטוניה

לאחר ארוחת הבוקר- נרד לסיור חוף בטאלין, נערוך סיור פנורמי בעיר שמחוץ לחומות ונראה את הכנסייה הלותרנית, בית האופרה ובתי העץ הסמוכים לעיר העתיקה. נראה את הפארק וארמון קדריוג, את הפרלמט בעיר העתיקה העליונה )מבצר טומפאה( , את כנסיית נייבסקי. נערוך תצפית על העיר העתיקה- חומותיה שעריה וצריחי הכנסיות המזדקרים, נרד לעיר התחתית שהתנהלה כעיר ימי ביניימית טיפוסית עם חומה, שערים, ואבירים ממסדרים טיפוסיים. נבקר ברחבת העיריה ששימשה שוק בימי הביניים, ככר הוצאה להורג כשמרכזה בית העירייה שפועל מזה 066 שנה, נראה את בית מרקחת עתיק . נמשיך דרך המנזר הדומיניקני שברחוב בעלי המלאכה דרך חומת העיר לשער וירו . יינתן זמן חופשי בהתאם ובתום הסיור, נשוב אל האנייה
יום 7 - 13/07/2018:ריגה, לטביה

היום נבקר בריגה בירתה של לטביה, היפה מבין הבירות הבלטיות השוכנת בשפכו של נהר דווינה. נתחיל בסיור פנוראמי , ניסע על גדות נהר " דווינה" וניראה את שכונת "יוגנדסטיל" ונתרשם מארכיטקטורת הבניינים, נמשיך אל העיר המודרנית וניראה את האוניברסיטה, את בניין האופרה, האקדמיה לאומנות, ואת התחנה המרכזית. נמשיך אל שערי העיר העתיקה ונערוך סיור רגלי בין סמטאותיה, ניראה את כיפת הקתדראלה, את כנסיית סנט פטר, נעבור את טירת ריגה העתיקה, ניראה את אנדרטת החופש שהיא הינה הסמל הלאומי של לטבייה. נבקר בכיכר בית העירייה, בתום הסיור, נשוב אל האנייה.
יום 8 - 14/07/2018:שייט 

יום שכולו שייט - היום נהנה מהאטרקציות והפינוקים שהספינה מציעה.
יום 9 - 15/07/2018:שטוקהולם- ת"א

 בשעות בוקר נעגון בשטוקהולם, נפרד מצוות האונייה, ובהתאם לשעת הטיסה, ניסע אל שדה התעופה לטיסתנו ארצה.

המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות בחברה סדירה בתי מלון דרגה ראשונה ו/או דרגת תיירות טובה שייט בספינת מפוארת מבית רויאל קריביאן הלינה בספינה בחדרים פנימיים טיפים חובה במהלך השייט סיורים וביקורים כולל דמי כניסה כמפורט בתוכנית אוטובוס תיירים נוח וממוזג כלכלה: ארוחת בוקר.

המחיר אינו כולל:
ביטוח נוסעים והוצאות בעלות אופי אישי דמי סבלות טיפים למדריך הישראלי- נהוג לתת כ 4€ לאדם ליום . טיפים באוניה.