חבילות לתערוכות ולירידים בעולם  

אם בעבר מדינות רבות לא היו מקיימות מסחר אלה עם אלה, אלא מסתפקות בייצור העצמי שלהן או בהעברת סחורה מול חברותיהן הקרובות בלבד, כיום כבר ניתן לומר בפה מלא שקשרי מסחר אלו הם הקשרים החזקים ביותר הקיימים בין מדינות.

מדוע מתקיימים כנסים מקצועיים בחו"ל

על מנת לחזק את הקשרים הללו בין גורמים במדינה אחת לבין גורמים במדינה אחרת, ובנוסף גם להציג את כל הפיתוחים האחרונים בתחום מסויים, ניתן להבחין בתערוכות רבות ובכנסים לא מעטים ברחבי העולם שמכנסים סביב קורת גג אחת את כל המומחים הגדולים ביותר באותו התחום, וכך מושכים כמות גדולה של אנשים הצמאים לידע וחפצים לחזות בכל החידושים שיוצגו במקום.

  

כנס מקצועי בגרמניה- תערוכת Medica

אחת המדינות בהן תמצאו את המספר הגדול ביותר של תערוכות, וכתוצאה מכך גם תוכלו לפגוש במספר הרב ביותר של בעלי מקצוע מתחומים מגוונים, היא גרמניה. גרמניה הינה אחת המדינות הבולטות בשוק הכלכלי של היום ויחד עם הכנסת האורחים האדיבה שלה, היא הופכת להיות אחד מיעדי הכנסים המקצועיים הבולטים ביותר בעולם. אחת התערוכות הגדולות במדינה היא תערוכת Medica, תערוכת המכשור הרפואי הגדולה בעולם. תערוכת ה-Medica היא למעשה כנס מקצועי בגרמניה אליו מגיעים מיטב המומחים בתחום הרפואה במטרה לחזות בכלל הפיתוחים האחרונים בתחום ולהחליט האם הם מעוניינים לרכוש דבר מה אל בתי החולים והמוסדות הרפואיים בהם הם עובדים. בנוסף, במהלך הכנס המתקיים בעיר דיסלדורף כל מבקר יכול להשתתף בהרצאות ובפורומים שמועברים על ידי אנשי הרפואה הבכירים ביותר בעולם.תערוכה מתקיימת

 

 יריד טכנולוגי בברצלונה- תערוכת GSM 

תערוכה בולטת אחרת מתקיימת בעיר ברצלונה אשר בספרד, והיא תערוכת ה-GSM, תערוכה טכנולוגית שכוללת את כל הפיתוחים האחרונים בתחום המובייל. בשנים האחרונות התערוכה הזו הופכת להיות אחת החשובות ביותר בעולם בשל העובדה שהטכנולוגיה של השנים האחרונות, בעיקר בתחום הטלפונים הסלולריים והמכשירים החכמים, מתפתחת בקצב מסחרר. כמובן שכמו שתוכלו למצוא יריד טכנולוגי בספרד או כפי שתחליטו לבחור בהגעה ליריד הרפואי של גרמניה, כך תוכלו גם לבחור ללכת אל כנס מקצועי בפריז או באמסטרדם, על מנת לשאוב ידע, לתחזק קשרים מול ספקים איכותיים ולעשות קצת נטוורקינג עם חברות מקבילות איתן אולי תוכלו ליזום בים מן הימים שיתופי פעולה.

 

מהי הדרך הטובה ביותר להגיע לכל תערוכה

אך כפי שניתן לשים לב, התערוכות המרכזיות הללו לרוב נערכות במדינות אליהן הביקוש גבוה בכל מקרה, לא כל שכן כאשר מתקיימים בהם כנסים מקצועיים אליהם מגיעה כמות גדולה של אנשים. על מנת שתזכו להיות חלק מאותם כנסים מקצועיים בחו"ל ולא תיאלצו להישאר בחוץ ללא אפשרות לכרטיס טיסה או לאפשרויות לינה בבתי מלון קרובים, חברת traveller tours תסייע לכם להגיע אל הכנס הרצוי בלא שום בעיה. באמצעות היחס המיוחד והמענה המהיר לו תזכו בכל פניה אל חברת traveller tours, תוכלו לשריין לעצמכם כרטיס לתערוכה המבוקשת על ידכם, ולהיות חלק בלתי נפרד מאחד הירידים המקצועיים הגדולים והחשובים בעולם.

 

התקשרו עכשיו והזמינו טיסות  ובתי מלון לתערוכות  וירידים

 09-7710555

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!