דרום אמריקה, צ'ילה, טיולים

מחירון טיולים בצ'ילה

טיולים מקומיים בפוארטו נטלס 

♦ טורס דל פיינה ומילודון עם א. צהריים
תיאור: יציאה מוקדם בבוקר. כבר בדרך נבצע עצירה ב-Milodón מערה טבעית, מקום היסטורי וארכיאולוגי מעניין הנמצא כ- 25 ק"מ מפורטו נטלס.לאחר מכן, נמשיך בדרכינו עד שנגיע לשמורת טורס דל פיינה. המקומות שנבקר הם: Laguna Amarga (הלגונה ביטר), אגם סרמיינטו, אגם Lago Nordenskjöld,  אגם Lago Pehoe, סאלטו צ 'יקו (מפל קטן), סלטו גרנדה (מפל גדול), אגם גריי קרחון (Glacier אגם גריי) באגם גרי נעשה הליכה קצרה לאורך החוף כדי להתרשם מגושי הקרח הצפים. מכל נקודה של הפארק תוכלו לראות Cuernos del Paine.

משך הסיור: יום שלם /כ-8 שעות

מחיר מ- $236

       

♦ קרחוני בלמסדה וסראנו עם א. צהריים
תיאור: הפארק הלאומי של BERNANDO O'HIGGINS ממוקם כ-31 מייל צפונית לעיר PUERTO NATALES שהוא חלק משרשרת ההרים האנדים.
ביקור במקום זה נותנת הזדמנות נדירה להערצת נוף בראשית קדום שלא נפגע ע"י בני האדם.
הסיור מתחיל בפוארטו נטלס ונמשך לאורך מסלול העובר בנקודות תצפית ביערות עבות, בין צמחיה נדירה עצי קינמון, רצועות חוף ים פראיות, שיחי פרחים נדירים, בעלי חיים מוזרים ונדירים כמו אריות ים, נשרים, קונדור האנדים, ברווזים וציפורים מזנים שונים המקננים רק באזור זה.
הספינה מסיירת בין הפיורדים והלגונות ומתקרבת למושבות של אריות ים המקננים באזור. בהמשך נגיע להר BALMACEDA בגובה 2035 מטר בו נמצא הקרחון על שם ההר BALMACEDA GLACIER אשר חלקים עצומים ממנו מתמפצים ונשברים למימי הפיורדים.
קרחון נוסף SERRANO GLACIER ממוקם באזור הצפוני של ההר ניתן להגיע אליו בדרך יבשתית אל לגונה שעוצבה מהפשרת מימי הקרחונים שנאספו ויצרו הלגונה המדהימה בגווניה התכולים.

משך הסיור: יום שלם / כ- 8 שעות. מחיר מ- $183

        

♦ שייט בקרחונים בלמסדה (Balmaceda) וסראנו (Serrano):
יום שלם הפלגה לקרחונים
הקרחונים בלמסדה וסראנו נמצאים בתוך הפארק הלאומי Bernardo O’Higgins, הנמצא 31 קילומטרים צפונית מערבית לעיר פוארטו נטלס, והוא חלק מרכס הרי האנדים. מקום מלכותי כמעט ללא מגע ידי אדם. הגישה היא רק על ידי סירה, שיט דרך הפיורד של אולטימה אספרנסה (Ultima Esperanza), אשר נובע משמו של "התקווה האחרונה" כדי למצוא את מיצרי מגלן בשנת 1557, עבור משלחת שהגיעה מהאוקיינוס ​​השקט.
המסע מתחיל בפורטו נטלס, ובדרך ניראה את הבניינים השייכים לחברת הקירור Bories,  שהיתה חברת מעבדי בשר הגדולות ביותר בפטגוניה. נוכל להתרשם ממושבה של אימפריאל קורמורנים, מושבה קטנה של אריות ים ועוד מגוון של צמחים שמרכיבים את הצומח, כגון Coigue, Canelo, Ñire Lenga, Chilco ואל קלפטה בין היתר.
את קרחון בלמסדה Balmaceda ניתן לראות מהספינה, אך כדי לבקר את קרחון סראנו, יש צורך בהליכה של כ- 20 דקות לאורך השביל הגובל באגם הנגרם מהקרחון.
בחזרה, נאכל ארוחת צהריים טיפוסית בפטגוניה בחווה על חופי הפיורד "התקווה אחרונה".
משך הסיור: יום שלם / כ- 8 שעות.

      

♦ הפלגה בנהר סרנו מפוארטו נטלס 
הטיול מתחיל בפורטו נטלס, נפליג דרך הפיורד של אולטימה אספרנסה (Ultima Esperanza), אשר נובע משמו של "התקווה האחרונה" כדי למצוא את מיצרי מגלן בשנת 1557, עבור משלחת שהגיעה מהאוקיינוס ​​השקט. המסע מתחיל בפורטו נטלס, ובדרך ניראה את הבניינים השייכים לחברת הקירור Bories,  שהיתה חברת מעבדי בשר הגדולות ביותר בפטגוניה. נוכל להתרשם ממושבה של אימפריאל קורמורנים, מושבה קטנה של אריות ים ועוד מגוון של צמחים שמרכיבים את הצומח, כגון Coigue, Canelo, Ñire Lenga, Chilco ואל קלפטה בין היתר.
את קרחון בלמסדה Balmaceda ניתן לראות מהספינה, אך כדי לבקר את קרחון סראנו, יש צורך בהליכה של כ- 20 דקות לאורך השביל הגובל באגם הנגרם מהקרחון.

לאחר ההליכה נאכל ארוחת צהריים ולאחר מכן נעלה על סירות זודיאק בכדי להפליג צפונה בנהר סראנו. חלק זה של הטיול לוקח בערך 3 שעות, ותוכלו לראות חלקים שלא היה להם מגע של בן אדם, כמו קרחון Geikie ו Tyndall, סביב הפארק הלאומי טורס דל פיינס. ברגע שאנחנו מגיעים לפארק, נתרשם מיופי הטבע ומחיות הבר שיש בשפע במקום הזה.

משך הסיור: יום שלם / כ- 8 שעות.

 ♦ הפלגה מטורס דל פיינה לפוארטו נטאלס
סיור זה מתחיל בפארק הלאומי טורס דל פיינה, בקטע של נהר סראנו. נפליג בסירות זודיאק דרומה, כך תוכלו לראות חלקים שלא היה להם מגע של בן אדם, כמו קרחון Geikie ו Tyndall, סביב הפארק הלאומי טורס דל פיינס. אחרי שלוש שעות של הפלגה מגיעים לנמל שממנו מגיעים לקרחון סראנו. יש צורך לבצע 20 דקות הליכה לאורך השביל הגובל באגם הנגרם על ידי הקרחון בכדי  להגיע לבסיס הקרחון. במהלך ההליכה נוכל לראות מינים שונים של צמחים ושיחים, כגון Coigue, Canelo, Ñire Lenga, Chilco, Murtilla, Chaura ו אל קלפטה בין היתר.
לאחר הליכה זו נעלנ על כלי שיט גדול יותר, אשר ייקח אותנו לפוארטו נטלס דרך הפיורד של אולטימה אספרנסה(Ultima Esperanza), אשר נובע משמו של "התקווה האחרונה" כדי למצוא את מיצרי מגלן בשנת 1557, עבור משלחת שהגיעה מהאוקיינוס ​​השקט. בעיר פורטו נטלס יש כ- 20,000 תושבים, הפעילות הכלכלית העיקרית שלה הם, דיג ותיירות. 

משך הסיור: יום שלם / כ- 8 שעות.