טיול עצמאי מעמיק לסין בהתאמה אישית החל מ-$ 4150
19 יום (17לילות)
הכולל חבל סצ'ואן וחבל יונאן 

הרפובליקה העממית של  סין ,המדינה המאוכלסת בעולם בעלת משטר חד מפלגתי קומוניסטי.
למרות שבמוצהר המדינה קומוניסטית, כיום סין מקיימת שלטון פתוח יותר מהקומוניזם הקלאסי.
כאשר לאזרחים יש רשות לפתח עסקים פרטים ויזמות כלכלית ,זכויות האזרח עדיין מוגבלות בנושאים אשר המפלגה קבעה שעליהם יש פיקוח ,לדוגמה ילודה עדיין יש הגבלה ילד אחד למשפחה פרט לאזורים מסוימים ובאישור מיוחד ,חופש הדיבור והעיתונות מוגבל ומצונזר.סין התפתחה מאד במיוחד בעשור של קיום האולימפיאדה בביגינג כאשר נבנו מאות בתי מלון, הורחבה תשתית התחבורה במדינה נבנו כבישים מהירים נוספו מסלולי רכבות ,כולל רכבות מהירות, נבנו שדות תעופה נוספים וקווי מעברות.
סין מדינה מתועשת מאד מרכזי הערים מודרנים  ולמרות זאת עדיין ניתן לראות את הארכיטקטורה הסינית הקלאסית לצד גורדי שחקים חדשנים מהגבוהים בעולם. 
השפה הרשמית היא מנדרינית  והרוב של העם הסיני הם בני האן .

יום 1 - הגעה לביג'ינג
ביג'ינג בירת סין נקראה בעבר פקינג ,העיר השניה בגודלה בסין .האוכלוסיה מוערכת בכ 20 מליון תושבים .ונקראה בעבר הבירה הצפונית .המרכז השלטוני של סין נמצא בעיר מוסדות הממשלה והצבא.
תחנת רכבת גדולה שממנה ניתן להגיע לכל רחבי המדינה ושדה תעופה בינלאומי ,ההיסטוריה של העיר נאמדת בכ 3000 שנה ,העיר החלה להתפרסם בעולם שמחוץ לסין בתקופת שושלת מינג .
לאחר הנחיתה מדריך ימתין מחוץ לטרמינל ילווה את הנוסעים לאוטובוס התארגנות קצרה ומכאן , העברה לעיר לביקור בכיכר טינאנמן הכיכר הגדולה בעולם (אשר מפרידה את ביגינג מהעיר האסורה).
בכיכר מצוי המוזולאום ובו גופתו החנוטה של מאו דזה טונג ,נסייר בכיכר הענקית כחצי שעה .
מכאן ממשיכים לביקור ב גבעת הפחם השם העממי של פארק ג'ינגשן  שמהווה נקודת תצפית מצוינת על העיר , נמשיך לביקור בשוק של וואנפוגינג שנחשב לשוק האוכל המפורסם בעיר, בתום הביקור נסיעה למלון ללינת לילה.
לינה בייגינג

 

יום 2 –-  ביג'ינג
לאחר  ארוחת הבוקר נסיעה לביקור באתרים המפורסמים של העיר , מקדש השמיים מקדש  דאו שנבנה על ידי הקיסר השלישי של שושלת מינג קיסריי מינג נהגו להגיע למקום ולהתפלל לשפע של יבול פעמיים בשנה  ,לאחר מכן  ממשיכים לביקור בעיר האסורה מקום  משכנם של קיסרי מינג וצינג עד לשנת 1912,  תקופת הקיסר האחרון של סין  "הנרי פוי " וכינון הרפובליקה של סין .המתחם נבנה בשנת -1420-1406 ,ושימש כביתם של קיסרי סין כ 500 שנה ,המתחם כולל למעלה מ 900 מבנים ,לא ניתן היה להיכנס למתחם ללא הזמנה של הקיסר , לאחר מכן רחוב לו לי ציאנ'ג ,וביקור בשרידי ההוטונג השכונות המסורתיות הישנות כדי להבין את האופן בו חיו בעיר לפני המהפכה ,ובניית השיכונים "המודרנים" בבתים אין מים זורמים או תשתית ביוב , ויש  שירותים משותפים ברחוב שמשמשים את כל הדיירים ,נמשיך בליקור במקדש לאמה מקדש. בודהיסטי ובו פסל בודהה גדול ,המקדש שרד את המהפכה אך היה לא בשימוש בתקופה של תחילת המהפכה ורק לאחר שסין הפכה לפתוחה יותר וסובלנית  ,ב 30 השנה האחרונות החלה חזרה של מאמינים למקום .
 בערב יציאה למופע קונג פו.המופע מציג  את אומנות הקונג פו המסורתי.
לינה ביגינג

 

יום 3 -   ביג'ינג והסביבה
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לביקור בחומה הגדולה של סין, החומה נבנתה ושופצה עשרות פעמיים ותכליתה  הייתה להגן על סין מהפלישות המונגוליות בעיקר , לאורך החומה נבנו נקודות משמר ובהם גרו חיילי המשמר  אשר קבלו את משכורתם בשיטת פעם כן ופעם לא .הם שוחדו תכופות על ידי הפולשים ממונגוליה ועל ידי  שודדי דרכים שערכו מסעות ביזה וכדומה,  קטע  החומה  שנהוג לבקר  בו נבנה בתקופת שושלת מינג בתקופות המאה ה 16 נעלה  ברכבל(כיוון אחד ) לאחר מכן ביקור בנקרופוליס של קברי מינג מקום קבורתם של הקיסרים ה 3 עד ל,16 ובנוסף נשותיהם ומספר פילגשות שנאלצו להתאבד בעקבות מות הקיסר ,מערך הקברים בנוי על פי עקרונות הפנג שוי כדי למנוע מרוחות רעות כניסה למתחם,המתחם הוגן בעבר על ידי חומה ומצודות ששיכנו חייל משמר קיסרי. הדרך המובילה נקראת נתיב הנשמות או הדרך הקדושה ,משני צידי הדרך ישנם מבנים ופסלים ,המוזלאום הגדול ביותר משכנם  של הקיסר יונג לה ואשתו .במקום מוזיאון שמכיל חפצי אומנות ותכשיטים ו האתר עבר הרס בתקופת מהפיכת התרבות  כאשר פרצו לתוכו אנשי המשמרות האדומים שהשמידו חלק מהמוצגים ושרפו את גופות הקיסר ונשותיו,בתום הביקור נסיעה לביקור בארמון הקיץ ,לביקור בארמון הקיץ.שנבנה במאה ה17 על ידי שושלת צינג וכיום  משמש  כפארק ציבורי בתום הביקור נסיעה למלון.
לינה ביגינג

 

יום 4 – - ביג'ינג שיאן (רכבת )
לאחר ארוחת הבוקר העברה לתחנת הרכבת לנסיעה לשיאן.
Express train to Xian G653(0821/1411)קרונות מחלקה שנייה.
הגעה לשיאן מחוז שאאנשי  העיר  הייתה  נקודת דרך  מאחר ששימשה כנקודת יציאה של סחורות בדרך המשי לאורך מאות שנים,העיר הייתה בעבר בירת 3 שושלות שונות טאנג ,האן ,ושושלת צין ,העיר היתה מוקפת חומה  שחלקים ממנה נשמרו יפה עד היום,העיר  כיום מפורסמת בשל  אתר הטרה קוטה .
אתר הטרה קוטה התגלה ב1974 ומכיל כ 7000 דמויות חרס צבא של פרשים לוחמים סוסים בגודל טבעי שנקברו כדי לשמור,
על הקיסר הראשון של שושלת צן, חלק מכלי הנשק נמשחו ברעל בוזזים רבים  לאורך היסטוריה מתו לאחר  שנגעו בכל הנשק . או ניסו לגנוב  את עיטורי הזהב  שעל הכירכרות ,הדמויות מוצגות במדי קרב מלאים ופונים לכיוון מזרח לקדם את פני האויב ,במערך כולו נתגלו למעלה מ10,000 כלי נשק מסוגים שונים המוצגים במוזיאון במקום   
בתום הביקור חזרה למלון
לינה שיאן 

 

יום 5 -שיאן
לאחר ארוחת הבוקר ביקור בשוק התרופות המסורתי, כאן ניתן ללמוד  על התרופות המסורתיות הסיניות חלקם כוללות מרכיבים נדירים אשר כיום אסורים לשימוש , כמו משחה שמכילה אשכי טיגריס להגברת האון וכדומה ,מכאן ממשיכים לביקור  ברובע המוסלמי, בסין יש  על פי הערכה  כ  20  עד  25 מליון מאמינים ובעיר שיאן מצוי המסגד הגדול בסין שנבנה בימי שושלת טאנג,המסגד מעוצב כפגודה,ומעוטר בקליגרפיה ערבית    ,מכאן לביקור ב חומת העיר  צפייה בשער הגדול ובפגודת אווז הבר שנבנתה  בימי שושלת טאנג ומתנשאת לגובה של כ  60 מטר ,לאחר מכן נמשיך לביקור ובמוסיאון ההיסטורי. ובתום הביקור חזרה למלון.
לינה שיאן

 

יום 6 – - שיאן ג'וזייגוi
 לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה ל    מחוז סצואן .
לאחר הנחיתה העברה  למלון למנוחה והתארגנות  וסיור  קצר  בסביבה להכירות.
 לינה בג'וזייגוi

 

יום 7 - ג'וזייגוi
לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לביקור בשמורה אשר נחשבת לאחת היפות בסין ,ומכונה  גם  9 הכפרים
על שם המיעוטים שגרים בשמורה , בשמורה זו עדיין חיים דובי פנדה בטבע.לאחר מכן נבקר באגמי השמורה אגם הנמר, אגם קנה הסוף אגם הדרקון הישן  ,אגם הדרקון הכפול ונצפה במגוון בעלי החיים   והצמחייה באזור, אחר הצהריים חזרה למלון .
 לינה ג'וזייגוi


 

יום  8 ג'וזייגו-צ'נגדו
לאחר ארוחת הבוקר ןהעברה לשדה התעופה לטיסה. לצ'נגדו בירת מחוז סצואן ,העיר כיום משמשת כמרכז טכנולגי וחברות רבות פתחו שם מפעלים ביניהם IBM,INTEL נוקיה ,מוטורולה,מיקרוסופט,ועוד .העיר גם משמשת כמרכז היצור של חברות סיניות רבות כגון חברת מטוסי הקרב הסינית,וכמרכז פיתוח של תעשיית התרופות הסינית המערבית והמסורתית.
לאחר הנחיתה סיור  בעיר החמישית בגודלה בסין, ולאחר מכן  נסיעה לביקור במקדש . וושאו  שנבנה בימי שושלת טאנג והוא למעשה קומפלקס של מקדשים וגנים.
לאחר מכן ביקור במדרחוב צונסי המפורסם ובו דוכני אוכל המאפיינים את המקום.  
בתום הביקור נסיעה למלון.
לינה צאנגדו.

 

יום 9 - אמי
אחר ארוחת הבוקר נסיעה לביקור בשמורת ההצלה של דובי הפנדה ,כ 10 ק"מ מהעיר  המרכז הוקם כדי לטפל ולחקור את דובי הפנדה במקום יש  כ שבע שמורות טבע ומלבד לדובי הפנדה חיים בשמורה מספר סוגי נמרים  ,מכאן נסיעה ללשאן לאתר  מקדש הבודהה הענק אשר נבנה בזמן  שושלת טאנג  במשך כ 90 שנה.במהלך השנים הפסל ניזוק ממים ואקלים ושופץ מספר פעמים.מכאן נסיעה להר אמי אשר קדוש לבודהיסטים .ומוכר כאתר מורשת עולמי. אמי שאן ההר קדוש לבודהיסטים  פסגת ההר כ 3000 מטר ,האתר על ההר מקדשים בודהיסטים רבים .
לינה באמי  

 

ייום 10 – צ'אנגדו ליגיאנג
אחר ארוחת הבוקר  עלייה ברכבל לפסגת ההר בתום הביקור ירידה מהאתר , בהליכה ומכאן העברה לשדה התעופה לטיסה לליגיאנג,כעת הגענו למחוז אחר חבל יונאן ,שמאופיין בכ26 קבוצות אתניות שונות,המחוז גובל במדינות וויטנאם לאוס ומינמאר .
האזור מהווה מקום משכנם של מיעוטים אתנים שונים . 
 לאחר הנחיתה נסיעה למלון . התארגנות וסיור בסמטאות העיר העתיקה,בעיר יש למעלה מ300 גשרים
לכן העיר מכונה עיר הגשרים .מתחם מענין הוא מתחם הממשלה שהוקם בזמן שושלת מינג ומכיל מגדלים ארמונות
ואולמות המקום נהרס לחלוטין ושוחזר ב1996 . 
לינה ליגיאנג 

 

יום 11 – ליגיאנג
לאחר ארוחת הבוקר ניסע  לביקור בהר דרקון אבן הירקן  ההר קדוש לבני המיעוט האתני נאסי ,עלייה להר באמצעות רכבל ההר נקרא גם הר השלג, מכאן נזכה לתצפית נהדרת על האזור  מכאן ממשיכים לביקור בכפר יופאנג וב מקדש יופאנג  המקדש  הטיבטי ,לאחר מכן ביקור בכפר נוסף באישה המקום שימש בעבר כמרכז השלטון המקומי של מיעוט הנאשי, בתום הביקור חזרה למלון.
לינה ליגיאנג

 

יום 12 -  ליגיאנג
לאחר ארוחת הבוקר ביקור בשוק המקומי לצפייה בהתנהלות המקומיים בחיי היום יום ולאחר מכן נסיעה ליובל הנהר ינגצה  ולנקבת הנמר המקפץ. העמק  אשר ניתן  לראות  בו מקבצי אבן שיש  ,כסימן לפעילות הגיאולוגית שחווה האזור ,מאופיין גם בנקיקים צרים דרכם זורם המים  ,אזור זה נחשב לאחד הטרקים היפים באזור , אחר הצהריים חזרה ליגיאנג.

לינה ליגיאנג.

 

יום 13 – ליגיאנג קונמינג גוויליו
לאחר ארוחת הבוקר העברה לשדה התעופה לטיסה לקונמינג. העיר תעשיתית ומרכזת את מרכז יצור הנחושת בסין ובנוסף תעשיות של פחם ברזל ופלדה.
לאחר הנחיתה נסיעה לביקור ביער האבן  אשר מהווה תופעה גיאולוגית מדהימה  ,שמושכת מבקרים מכל העולם הטבע  פיסל כאן יער  מהסלעים של אבן הגיר ,בתום הביקור העברה לשדה ,לטיסה ל גווילין.
גווילין מתקופת שושלת צין השוכנת על גדת נהר הליגיאנג, נבקר באתר מפורסם של העיר מערת חליל הסוף מערת נטיפים שנשמרה היטב ,ובגבעת פובו שבראשה ניצב מקדש ובו דמות של פיל שותה מים מהנהר ,בתום הביקור נסיעה למלון
לינה גווילין 

 

יום 14 - לונגשאנג יאנגשאו-

לאחר ארוחת הבוקר נסיעה לביקור בלונגשאנג לביקור בטרסות האורז,האזור נבנה בימי שושלת יואן ,נעלה לתצפית ממנה ניתן להשקיף על שדות האורז ולאחר מכן ממשיכים לביקור בכפרים ,יאו וזוואנג. כפרי המיעוטים שתלויים על מורדות ההר ולא השתנו במשך מאות שנים בתום הביקור .
 נסיעה לעיר לצפייה ב Impression Show  נחשב כיום לאחד המופעים הנחשבים ביותר בסין ,כולל רקדנים זמרים ושחקנים.
בתום ההופעה חזרה למלון לינה יאנגשוא.

 

יום 15   - יאנגשאו
לאחר ארוחת הבוקר שייט בנהר  הלי ברפסודת במבוק  לאחר  מכן לביקור בעץ הבאניין  העתיק , ומכאן לביקור בגבעת הירח שמספקת תצפית שנחשבת לאחת היפות בסין, לאחר מכאן נמשיך לבקר  בכפרי האזור. בתום הביקור חזרה לעיר לרחוב ווסט  לקניות ומנוחה באחד מבתי הקפה או סתם לשוטט בסימטאות העיירה הציורית זמן חופשי וחזרה למלון.
 לינה באנגשוא 

 

יום 16  -  העברה לגווילין
העברה לגוילין לשדה  התעופה לטיסה לשאנגחאי ,שאנגחאי העיר המאוכלסת ביותר בסין ובעולם על פי הערכות מעל ל 23 מליון אנשים חיים בעיר והפרברים שסובבים אותה,העיר יושבת על פתח נהר הינגצה.חלק מהתושבים גרים על המים בספינות,העיר התפתחה בתקופת שושלת מינג אבל הגידול המשמעותי בה חל במאה ה19 לאחר התפתחות הסחר הימי ,ואז התפתחה בה גם קהילה של יהודים משפחות סוחרים שהגיעו מסוריה ועיראק,בתקופת מלחמת העולם השניה הגיעו לעיר כ 20 אלף יהודים .לאחר הנחיתה יציאה לביקור ברובע היהודי של העיר  וביקור בבית הכנסת,וביקור ברובע  הסיני.
לינה בשאנגחאי    

 

יום 17 –שאנגחאי
לאחר ארוחת הבוקר  ביקור בגני יונאן שהוקמו לפני כ 400 שנה ומשרים אווירת רוגע בעיר הסואנת. לאחר מכן ביקור במוסיאון שאנגחאי ,שמציג יצירות אומנות סיניות מתקופות השושלות השונות ,ותכשיטי אבן ירקן ,כלי ברונזה וחרס קדומים,ורהיטים מתקופת השושלות השונות , מכאן למדרחוב נאנגינג ולביקור בבונד, הטיילת של שאנגחאי שעל גדות הנהר וואנגפו, האזור מתאפיין בבנקים ומשרדי חברות גדולות, לאחר מכן  מנהרת התיירים ו מגדל הטלוויזיה בערב יציאה לצפייה במופע האקרובטים המפורסם של שאנגחאי (מושבים רגילים).
לינה שאנגחאי 

 

יום 18  העברה לטיסת ההמשך
לאחר ארוחת הבוקר ובהתאם למסלול הטיסות העברה לשדה התעופה לטיסת ההמשך

 

המסלול כולל:

* מדריך פרטי דובר אנגלית
* לינה בבתי מלון על בסיס ארוחת בקר
* טיסות מקומיות בהתאם למסלול

* רכבת מהירה בהתאם למסלול
* רכב ממוזג(סוג הרכב בהתאם למספר הנוסעים  )
* העברות כמפורט במסלול
* כניסות לאתרים בהתאם למסלול
*מופעי ערב כמצוין בתוכנית   

המחיר אינו כולל:

* ביטוח נסיעות וכבודה

*טיסות בינלאומית

*ויזה - אשרת כניסה לסין


ניתן להציע מחירים לקבוצות סגורות ופרטיות 


 

 

7c6b3821.PNG (462×98)
**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.