טיול לרוקיס הקנדיים

תשעה ימי טיול עצמאיים להרי הרוקיס הקנדיים


 9 ימי טיול הכוללים רכב, בתי מלון ומסלול מומלץ
באנף, ג'אספר, קמלופס, וויסלר, ויקטוריה ,גני בוצ'ארט, ונקובר
החל מ- $1195

טיול לרוקיס הקנדיים

למה כדאי לטייל בהרי הרוקיס?

הרי הרוקים הקנדיים הם רכס הרים במערב צפון אמריקה המשתרע בין קנדה לארצות הברית, מילים לבדם לא יצליחו לתאר את המראה המרהיב שנתקל בו המבקר במקום.
אורך רצועת הרי הרוקיס הוא 4,800 ק"מ (1,500 בקנדה) ורוחבם מגיע לכ-550 ק"מ, תחילת הרצועה בצפון קולומביה הבריטית שבקנדה וסופה בדרום ארצות הברית במדינת ניו מקסיקו.
הרי הרוקים הקנדיים נוצרו כתוצאה מחדירה של לוח פסיפס אל מתחת ללוח נצפון אמריקני.
הרי הרוקים הקנדיים מצליחים למשוך תיירים ומבקרים מכל קצוות העולם, אודות לאופיים עוצר הנשימה.
הרי הרוקים מאופיינים באיזורים של נוף היפים ביותר בעולם: הרים מלכותיים מושלגים, מפלים שוצפים, אגמים צלולים בגוון טורקיז טהור, קרחונים, מדרונות סלעיים המכוסים בעצים גבוהים, פסגות מושלגות ועוד הרבה נוף מדהים כמעט לא אמיתי! הכל שם, בהרי הרוקיים הקנדיים.
בהרי הרוקים הקנדיים נמצא מספר שמורות טבע המפורסמות בשם יופיים הבלתי נשכח ביניהם: שמורת ג'אספר, באנף, יוהו שמורת הר רובסון, לייק לואיז המדהים ועוד.תכנון הטיול בהרי הרוקים הקנדיים מיוחד במינו, אפשר לעשות את הטיול לרוקיס הקנדיים עם ילדים.
במהלך הטיול נתקלים לא פעם בבעלי חיים מיוחדים ביניהם: הצבי, האייל, השועל , הזאב והרבה אחרים אך הדוב הגדול והחביב מצליח לאחוז את מבטו של המבקר בהרי הרוקים הקנדיים. האינדיאנים שחיו שם למרגלות הרי הרוקים היו מכנים אותם: "ההרים הנוצצים" ומי שמגיע לשם מיד מבין מדוע.


מסלול הטיול לרוקיס הקנדיים:

יום 1 - קלגארי, באנף

הגעה לקגארי וסיור קצר בעיר. נמשיך לבאנף ועם ההגעה נעפיל בגונדולה(רכבל) להר הגופרית(סולפור), המתנשא לגובה של כ-2,500 מ' וממנו תצפיות נוף מרהיבות על נופי הרי האזור. לינה בבאנף.


יום 2 - שמורת באנף ופארק יוהו

יום של טיולים מקיפים אותו נתחיל בפארק יוהו. נבקר באגם מוריין, אחד האתרים הציוריים ביותר בעולם, המדהים בצבע מימיו על רקע היערות וההרים עם הפסגות המושלגות. נגיע אל ה"מנהרות הספירליות", דמויות הספרה "8", שנחצבו בתוך ההרים על מנת לאפשר לרכבות להתגבר על הפרשי גובה של 16 מ'. נמשיך למפלי טאקאקאו הצונחים מגובה של כ-250 מ', ה"גשר הטבעי"-סלע קשתי תחתיו שוצף הנהר ולא נחמיץ את אגם האזמרגד(אגם אמרלד) הנפלא. ניסע בדרך הישנה בקרבת הנהר בוא בדרכנו לקניון ג'ונסטון, בו נערוך סיור רגלי.אחה"צ –נטייל באגם לואיז, שצבעו ירוק בוהק ועל גדותיו שוכן המלון המפורסם "שאטו לייק לואיז". לאחר שנבקר במרכז המבקרים, נחזור למלון.


טיול לרוקיס הקנדיים


 יום 3 - "שדות הקרח", ג'אספר

מבאנף ניסע צפונה בדרך "שדות הקרח" החוצה את הרוקי'ס מדרום לצפון, בנופי פסגות הרים מושלגות. נראה את קרחון קראופוט ונבקר באגם פיטו וערוץ מיסטאיה. נערוך נסיעה ב"מכוניות חלל" מיוחדות אל מרכז קרחון אטבסקה, עליו נטייל רגלית. נמשיך לביקור במפלי סנוואפטה, בו כמויות המים עצומות וכן למפלי אטבסקה . נסיים את היום בעיירה ג'אספר, המוקפת אגמים ונופים ירוקים.


יום 4 - שמורת ג'אספר

נקדיש את היום לפארק הלאומי ג'אספר. נטייל רגלית בקניון מלין ובאגם מלין אף נערוך שייט ותצפית על נופים מדהימים של קרחונים והרים. בהמשך נראה את הר אדית' קאוול ונבקר באגמים מדיסין, פטריסיה ואגם הפירמידה. במידה והזמן יאפשר, נגיע לעמק "5 האגמים"כמו גם נערוך טיולים רגליים נוספים בשמורה.יום 5 - קמלופס

נחצה את רכס ההרים בדרך הנקראת "ראש צהוב". נעבור באזור הר רובסון, ההר הגבוה ביותר בהרי הרוקי, נבקר בפארק וולס גריי ונתרשם ממפלי ספהטס-בריכת המשושים. נסיים את היום במלון בקמלופס, עיירה אופיינית בלב אזור חקלאי שופע מטעים.יום 6 - וויסלר, ויקטוריה

ניסע מערבה לאורך נהר תומפסון, נעלה על דרך 99, ובדרך הציורית לאורך אגם דאפי נגיע לוויסלר, אחד מאתרי הנופש, סקי וסנובורד בחורף הידועים והיוקרתיים בקנדה. לאחר עצירה במקום תוסס זה נמשיך דרומה, נחצה בשייט את מפרץ הורסשו לאי ונקובר(להבדיל מהעיר ונקובר), עד הגעתנו למלון בעיר ויקטוריה, בירת בריטיש קולומביה.יום 7 - ויקטוריה וגני בוצ'ארט

עיר יוצאת דופן  ומרשימה וצבעונית ממוקמת בקצה הדרומי של האי ונקובר-ויקטוריה הינה מעין מוזיאון פתוח לאנגליה הישנה בקנדה, בה ניכרים תרבות ורוגע בריטיים. אופייה של העיר עוצב במשך 150 שנה ובנייני הפרלמנט ומלון "אמפרס" מעידים על ההיסטוריה הקולוניאלית שלה. נערוך סיור בעיר בו נראה את בנין הפרלמנט ואת המוזיאון המלכותי. נבקר בגני בוצ'ארט, בו תצוגות פרחים מרשימות ובתום הביקור נסיעה כולל שייט לעיר ונקובר.יום 8 - ונקובר

יום סיור בונקובר. נראה את פארק המלכה אליזבט, המפרץ האנגלי, צ'יינה טאון וגאס טאון-מרכזה ההיסטורי של ונקובר. נתרשם מפארק סטנלי ונבקר באי גרנוויל.אחה"צ - נבקר בשמורת גשר קפילנו - גשר החבלים התלוי מעל נהר קפילנו, נבקר מדגרות דגי הסלמון ונעפיל ברכבל להר גראוס לתצפית מרהיבה על העיר.יום 9- ונקובר- סיום הטיול 

נסיעה לשדה התעופה בונקובר להחזרת הרכב, או המשך לשיט מפואר לאלסקה.


הרי הרוקיס הקנדיים 


מחיר הטיול לרוקיס הקנדיים כולל: 

  •  רכב שכור(טויטוה קורולה או דומה ברמתו) 7 ימים כולל ביטוחים . 

  •  לינה בבתי מלון מדרגה שלושה כוכבים. ניתן לשדרג בתוספת תשלום ל 4 כוכבים.

  •  זהו מסלול מומלץ  לטיול בהרי הרוקי ,סדר הביקורים יכול להשתנות על פי החלטת הנוסעים .

  •  בטרוולר טורס מארגנים לכם כחבילה את המלונות והרכב. ניתן לשלב גם שיט לאלסקה  בסיום השיט.

המחיר לא כולל:

  • דמי החזר הרכב

  • ביטוחים אישיים

  • כניסות לאתרים

  • הדרכה

  • ארוחות ומשקאות

  • אשרת כניסה לארצות הברית

 *בתקופת עונת השיא יוני-אוגוסט ,תחול תוספת במחיר

מבחר טיולים טיולים מאורגנים חבילות שייט לקנדה והרי הרוקים הקנדיים ואלסקה

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאישנמצא אצל ספק השירות.

טיסות לקנדה

מגוון טיסות לאזור הרוקיס במחירים ללא תחרות

מלונות באזור הרוקיס הקנדיים? 
רק בטרוולר טורס!