TravellerTours
on Facebook

טיול לנוסע העצמאי לדרום אמריקה, ברזיל

 
 

 טיול פרטי לברזיל בקצב הסמבה והקפואירה
    16ימים / 15לילות

  

ברזיל היא ארץ עם ניחוח אירופי-קולוניאלי ותבלין אפריקני לוהט, כור היתוך גועש של גזעי האדם ביבשת - אדום, שחור ולבן, היוצרים תרכובת אנושית נדירה.ברזיל היא המדינה הכי צבעונית ושמחה בדרום אמריקה.  זהו עולם חושני וסוער, הפועם בעוצמה - ברחבות הריקודים השבטיות, בטקסי המאגיה ובמחולות המסחררים של הקרנבל. רוב תושבי ברזיל חיים לאורך רצועת החוף של האוקיאנוס האטלנטי - אלפי קילומטרים של חופים קסומים, דיונות זהובות, עטורות דקלים, ואיים טרופיים נידחים. אך ליבה של הארץ רחבת הידיים הוא אגן האמאזונס, מן האדירים שבנהרות העולם, שהוא גם ג'ונגל עצום, שבו נמצא ריכוז החיים העשיר והמגוון בתבל. האמאזונס הוא אחד האזורים האחרונים בעולם, שבחלקם באמת טרם דרכה כף רגלו של אדם לבן. במרבית שטחה של ברזיל יורדים כל השנה גשמים טרופיים קצרים, שאינם מפריעים לטיול. חוויה מיוחדת במיוחד היא הקרנבל הנערך בברזיל מדי שנה בסביבות חודש פברואר.

ריו דה ז'נירו -Rio de Janeiro- היא אחת היפות בערי תבל. זוהי העיר השנייה בגודלה מבחינת אוכלוסייה בברזיל עם למעלה מ-7 מיליון תושבים. רבים יגידו כי זוהי העיר היפה בעולם שכן היא משלבת נוף עירוני של שכונות פאר, עם שכונות עוני הנקראות פאבלות, מפרצים רחבים, צוקים מיוערים, איים טרופיים וחופים לבנים, שכונות ציוריות, דחוקות בין חמוקיהן המיוערים של גבעות שחורות ולשונות ים החודרות לתוך צוקי גרניט. העיר משובצת פארקים ירוקים, מרכזי מסחר ושווקים הומים, ויש לה חופים נהדרים ומועדוני לילה כמו כן אפשר ליהנות מסמבה, כדורגל, קאשאסה -משקה מקומי- וכמובן מהקרנבל.

 

יום 1 - ת"א - ריו דה ז'נרו 
יציאה מתל אביב לריו דה ז'נרו .
הגעה לריו דה ז'נרו והעברה -פרטי- למלון.
לינה בריו דה ז'נרו 


יום 2 - ריו דה ז'נרו - קורקובדו וההר הסוכר
ארוחת בוקר במלון.
נצא לטיול לאורך חופיה המפורסמים של ריו - איפנמה ולבלון. המשך נסיעה להר קורקובדו - Corcovado -, המפורסם אשר בפיסגתו של ההר שגבוהו מתנשא ל 710 מטרים ניצב פיסלו האדיר של ישו "כמשקיף על העיר כולה", שהושלם ב 1931- , שכן ההר מהווה נק' תצפית נהדרת ומוקף בגנים טרופיים ובמפלים של יער טיז'וקה - Tijuca -. נמשיך לסיור בריו , במרכז התוסס -בשדרת ריו ברנקו הרחבה, בשכונת סנטה תרזה - שכונה יפה, עשירה במבנים קולוניאליים, נעבור בסמברודומו -המקום שבו נערך הקרנבל-, הקתדראלה המטרופוליטאנית בעלת צורת הפירמידה, ולכיכר פלוראינו שבו נוכל לראות את התיאטרון העירוני, הספרייה הלאומית ובית הנבחרים לאחר מכן נסיעה להר הסוכר העוצר נשימה, שממנו נוף מרהיב על כל העיר ריו. הדרך לפסגת ההר מורכבת משני רכבלים ה"תלויים" מבסיסו ועד לפסגתו. בעצירה הראשונה שלנו נתרשם ונהנה מתצפית פנוראמית בגובה של כ- 215 מטרים על הר הקורקובדו,גשר ריו-ניטרוי וכל מפרץ גואנאבארה והאיים שמסביב. נמשיך לרכבל השני שייקח אותנו לפסגת הר הסוכר בגובה של כ- 395 מטרים. מנקודה זו נוכל לצפות מזווית ייחודית בחוף קופקבנה ומצודת סנטה קרוז ומספר חופים בניטרוי. ארוחת צהריים כלולה בערב נחזור למלון.
לינה בריו דה ז'נרו 

יום 3 - ריו דה ג'נירו - ריו בלילה כולל מופע
ארוחת בוקר במלון.
היום יום חופשי לטיול ברחובות ריו
בערב: נצא למופע מחול סמבה ונהנה מהקצב והמוסיקה.
ארוחת ערב במסעדת בשר מקומית שבה נהנה מבשרים המוגשים ישירות לשולחןבשיטת "אכול כפי יכולתך" הטיפוסית לברזיל. לאחר מכן נמשיך לבית המופעים פלטפורמה Show Platforma- 1 - שם נהנה ממופע המשלב את התרבות הברזילאית המגוונת עם המוזיקה, הקצב והריקודים המקומיים.
לינה בריו דה ז'נרו 
 

יום 4 - ריו דה ג'נירו - חצי יום סיור קבוצתי בפאבלות
ארוחת בוקר במלון
איסוף מהמלון ומשם נמשיך לפאבלות אשר חלקן צמודות ליער טיג'וקה,בשכונות העוני המצויות בפרברי העיר משתכנים כ 150,000 תושבים, רחובותקטנים ובתים צפופים שהיוו בעבר מקור לפשע סמים סכינאות ועוני מחפירשאף אחד לא העז להיכנס לשם. מאז שנות ה 90 הממשלה שיקמה את השכונות והפכה אותן למקור תיירות וכיום ניתן לסייר בשכונות ולראות אנשים פשוטים וחרוצים שעובדים לומדים,רוקדים סמבה ובזכות המשאבים שמקבלים מהמדינה חיים בקהילה מסודרת ומכובדת.
בסיור זה נוכל לראות את חיי השגרה היומיומיים של הקהילה לבקר בבתים, בתי הספר המקומיים, ברחובות הקטנים מתנהלים חיי מסחר, ספורט, ובתי ספר לסמבה. כמו כן נתן למצוא בפבלות שוק חופשי של מוצרי מזון , עבודות יד המובאות מכל האזורים בסביבה. ומוצגים בכיכר העיר כל זה מלווה בנוף מדהים הנשקף מהפאבלות.
לינה בריו דה ז'נרו 
 
יום 5 - חצי יום סיור קבוצתי ביער טיג'וקה
ארוחת בוקר במלון
איסוף מהמלון בבוקר בג'יפים פתוחים לכיוון טיג'וקה יער טרופי אשר הנו היער העירוני הגדול ביותר בעולם, נעצור בתצפית הסינית בחוף איפנמה בקופהקובנה ,מפרץ גואנברה , במהלך הסיור נוכל לראות את בעלי החיים הטרופים החיים באיזור קופים, ציפורים אקזוטיות ועוד. בדרך נעצור בחוף פפינו ולהתרשם מגלשני הרוח הצבעוניים.
לינה בריו דה ז'נרו 

יום -6 ריו דה ז'נרו - סלבדור
ארוחת בוקר במלון.
העברה -פרטי- לשדה תעופה של ריו דה ז'נאירו.
הגעה לסלבדור והעברה -פרטי- למלון.
לינה בסלבדור

יום -7 סלבדור - סיור בעיר
ארוחת בוקר במלון.
יום שלם של סיור בעיר, שילוב של טיול היסטורי ופנורמי. העיר סלבדור מוכרת כבירת הקפואירה הברזילאית ונודעת בקרנבל שלה, עיר של סמלים ססגוניים ותרבות מורכבת. מתחילים את הסיור בפרברי בארא. וממשיכים בנסיעה איטית לאורך המפרץ, קו החוף, המגדלור והמצודה עד לעיר העתיקה: בין סמטאות מרוצפות אבן ומבנים קולוניאליים של הפלוריניו. נתרשם ממימי המפרץ השקטים והשלווים.
לינה בסלבדור

יום -8 סלבדור – סיור בעיירה קצ'ואירה ומופע בלילה הכולל ארוחת ערב
ארוחת בוקר במלון.
נצא לסיור של יום שלם לקצ'ואירה - Cachoeira - הכולל ארוחת צהריים.עיר מרתקת עם מבנים עתיקים , ומרכז מסחר לייצור הסוכר ממטעי קני הסוכר. ניסע צפונה, בדרך עוצרים בשוק הצבעוני של העיר סנטו אמארו. משם נוסעים לגבעות קאצ'וריה פנינת באיה ,נהר פאראגאצ'ו.אחרי ארוחת הצהרים נמשיך בסיור רגלי בעיר והתרשמות מעבודות העץ ואומנות מקומית מסורתית. העיר קנדומבלה כמו באייה משמשת מרכז עינן לתושבי המקום.חוצים את הגדה המערבית של הנהר ומבקרים במרכז תרבות עולמית של ייצור הסיגרים.
בערב נצא לטיול בבאיה ומופע הכוללת ארוחת ערב.אחת מהלהקות המובחרות והמוערכות בברזיל.ייצוג אומנות אפריקאית עתיקה. נצפה במחולות המקודשים לאלות הים והדייגים,הריקודים משולבים במקלות וחרבות , כפי שרקדו מאות שנים קודם וממנה התפתחו ריקוד הסמבה וסגנונותיו כמו קפוארה.לאחר המופע תוגש ארוחת ערב מסורתית באחת המסעדות המובחרות.
לינה בסלבדור

יום 9 -סלבדור - טיסה למנאוס - העברה ללודג' ופעילות מטעם הלודג'
ארוחת בוקר במלון.
העברה מהמלון לשדה התעופה בסלבדור.
הגעה למנאוס והעברה ללודג'.במסגרת הלודג' תוכלו לצאת לפעילויות שונות הקשורות לג'ונגל האמזוני 


מנאוס היא בירתה של מדינת אמזונאס שבצפון מערב ברזיל,הגדולה ביותר בשטחה במדינות ברזיל. העיר שוכנת על גדת נהר הריו נגרו, מעטמערבית למקום הישפכו אל נהר האמזונס, והיא משמשת נמל עיקרי ומרכז כלכליבאזור.במנאוס חם כל השנה. חודשי החורף יבשים ואילו הקיץ גשום. הטמפרטורות בחודשיהקיץ נעות בין 30 מעלות צלזיוס ל 36- מעלות.
 

יום 10 – לודג' אמזונס – פעילות מטעם הלודג' לפי בחירה
ארוחת בוקר במלון.
במיסגרת הלודג' תוכלו לצאת לפעילויות שונות הקשורות לג'ונגל האמזוני
פעילות מטעם הלודג'

יום 11 - לודג' אמזונס – פעילות מטעם הלודג' לפי בחירה
ארוחת בוקר במלון.
במיסגרת הלודג' תוכלו לצאת לפעילויות שונות הקשורות לג'ונגל האמזוני
פעילות מטעם הלודג'

יום 12 – לודג' אמזונס – חזרה למנאוס – העברה לשדה תעופה לטיסה לאיגואסו- דרך סאו פאולו -– הגעה לאיגואסו
ארוחת בוקר במלון.
חזרה למנאוס והעברה לשדה התעופה במנאוס לטיסה לאיגואסו -דרך סאו פאולו או יעד אחר בברזיל-
הגעה לאיגואסו והעברה למלון לפי בחירה
לינה באיגואסו 

מפלי האיגואסו -Iguasu- הם המפלים הגדולים בשטחם בעולם. זרמי מים אדירים ניגרים מכל עבר, מתוך ג'ונגל בראשיתי. רוחב חזית המים מגיע ל-4 קילומטרים, וגובה המפל הגדול הוא 82 מטרים. כ-275 מפלים ואשדות מסתערים ממרומי השבר הגיאולוגי של נהר איגואסו, כמה קילומטרים לפני חיבורו אל נהר פרנה -Parana- הגדול -קצת לפני שהוא נשפך אל הנהר פרנה, הנהר השני בגודלו ביבשת, יוצר מכלול מרהיב של מפלים גדולים וקטנים. זהו שילוב מרשים של כמות מים אדירה, צמחייה סבוכה ועשרות מפלים. בפארק הלאומי המקיף את המפלים ישנם מעל ל- 2,000 מינים של צמחיה טרופית, עצים ענקיים, פרחים צבעוניים, סחלבים, פרפרים, תוכים, דובי נמלים, קופים, חתולים, מעל ל- 400 סוגים שונים של ציפורים ועוד חיות אחרות. בשנת 1984 ארגון אונסק"ו הכריז על האיגואסו כעל אתר מורשת עולמית.

 

 יום 13 – איגואסו – ביקור באיגואסו צד ברזילאי
צד הברזילאי - למבט שלם על המפלים, המסתערים ממרומי השבר הגיאולוגי של נהר האיגואסו, הסיור במפלים מצידם הברזילאי מאפשר לראות נוף מרשים ביותר של המפלים. בתצפית הפנוראמית נוכל לראות כיצד כל 275 המפלים משתלבים זה בזה ונופלים יחדיו.
לינה באיגואסו 

יום 14 - איגואסו - ביקור במפלים בצד הארגנטינאי
ארוחת בוקר במלון.טיול פרטי בצד הארגנטיני של המפלים, שהוכרזו על ידי אונסקו כבעלי חשיבות עולמית. ממרכז המבקרים עולים על רכבת פתוחה, לנסיעה של רבע שעה אל "תחנת המפלים". משם מטיילים בשבילים, שמהם יש מבט מרהיב וקרוב על המפלים - בלב יער הגשם, בין השרכים, הסחלבים, הבגוניות, הציפורים והפרפרים. שביל נוסף , יורד 1200 מטרים אל מרפסת התצפית על "גרון השטן" המפורסם - המפל הראשי.אפשרות לשייט רטוב ומהנה מתחת למפלים
לינה באיגואסו 

יום 15 - איגואסו – טיסה לריו דה ג'נרו
אחרי ארוחת הבוקר העברה פרטית לשדה התעופה באיגואסו צד ברזילאי.
הגעה לריו דה ג'נירו והעברה פרטית למלון.
לינה בריו דה ז'נרו

יום 16 - ריו דה ג'נרו – טיסה לארץ
אחרי ארוחת בוקר העברה לשדה התעופה של ריו לטיסה לארץ.

 

**המחירים אינם תקפים לחגים ישראליים ומקומיים, חג המולד וסוף השנה האזרחית.

זוהי הצעת מחיר בלבד המחיר הסופי יקבע בהתאם לאישור ספקי השרות בחו"ל.

למחירים של טיסות בינלאומיות לברזיל לחץ כאן

למחירון סיורים לחץ כאן

 

המחיר כולל:

♦ טיסות פנימיות.
לינה בחדרים זוגיים.

ארוחת צהרים לפי המסלול.
העברות כמפורט בתכנית. 
♦ מלווה מקומי דובר אנגלית וספרדית בסיורים
כניסות לאתרים שבתכנית

המחיר אינו כולל:
טיסות בינלאומיות.
♦ טיפים
ביטוח. חובה לרכוש ביטוח נוסעים לחו"ל  

הוצאות אישיות
ארוחות שאינן מפורטות בתכנית. 

 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.