טיול לנוסעה העצמאי למרכז אמריקה, פנמה
"טיול לפנמה - המיטב של פנמה"
8 ימים / 7 לילות

פנמה סיטי
מגוון רחב של נופים מרכיבים את פנמה, שטח קטן המאחד את שני הגושים של ארה"ב. כמו עמוד שדרה החוצה מקצה לקצהו השני את הארץ הירוקה הזאת, ארץ שגבולותיה הם האוקיאנוס האטלנטי מצד אחד והשקט. תעלת פנמה המפורסמת מאפשרת לתייר ולכ דכפין לעבור מצד אחד לשני  לאחר שעברו את ה-75 ק"מ. עדיין לא מוכרת כיעד נופשוני, פנמה מציעה לתייר חופים יפים ועמקים, הגובלת בצמחיה מדהימה הצוללת אל תוך הים. לא לשכח את 1500 האיים...פשוט גן עדן עלי אדמות. במערב קוסטה ריקה ובמזרח קולומביה, נאי של פנמה היא רצועה שהרוחב אינו יותר מ-50 ק"מ. הצד הגובל לאוקיאנוס השקט (1690 ק"מ אורך) הנה ערבה ירוקה עם עצי קוקוס וחופים לבנים. במרכז פנמה חורש טרופי ויערות גשם, כאשר מבחינת ההרים, ההר געש ברו מתנשא לגובה של 3475 מ'. בסוף חוף הקראיבים עם 1160 ק"מ הנו אזור לא כל כך מפותח.
עיר הבירה פנמה סיטי, מודרנית ומסחרים ביותר. היא פרוסה על 106 ק"מ בצד האוקיאנוס השקט. הרוב סאן פליפה (קאסקו וויאחו) מאחד בניינים יפהפיים מהתקופה הקולוניאלית: מרכז בוליבר, הארמון הנשיאותי והמוזיאון העתיק של פנמה. בצדו המזרחי של העיר, חורבות הפנמה העתיקה, שנבנתה ע"י הספרדים. למי שמתחשק ללכת לרקוד את הסלסה בלילות, מומלץ ללכת לכיוון סאן פליפה ולוויאה אספניה. בכיוון צפון תוכלו לצפות בתעלת פנמה המפורסמת בשל התנועה הימית הבלתי פוסקת....

יום 1 - פנמה סיטי
הגעה לפנמה סיטי.
קבלת הנוסעים בשדה התעופה והעברה למלון. קבלת פנים עם "קוקטייל ברוך הבא" (Welcome Cocktail).


יום 2 - פנמה סיטי - סיור בעיר
לאחר ארוחת הבוקר נשתתף בחצי יום סיור בעיר כולל תעלת פנמה המפורסמת. נבקר ב-Miraflores Locks  בתעלת פנמה תוך כדי הסברים על אופן בנייתה. לאחר מכן נסע ל - Colonial Panama City   המוכר כם בשם Casco Viejo  שהחליף את הרובע הישן של פנמה סיטי ולאחר מכן נבקר בעיר המודרנית.

יום 3 ו-4  - פנמה סיטי -  ימים חופשיים ימי קניות
הימים אלה הם ימים חופשים וכדאילנעול נעלים נוחות לטייל בין החנויות והמרכזים המסחרים הסמוכים באיזור המלון בין היתר. נוכל לארגן לכם סיורים תמורת תשלום. יש לנו מבחר ומגוון טיולים להציע לכם.

יום 5 – ביקור בקהילה אינדיאנית אמברה (Embera)
יום זה מיועד לסיור אקולוגי לפארק הלאומי Chagres. נבקר את הקהילה האינדיאנית Parara Puru. עלות הסיור כלולה במחיר החבילה: העברות, שתיה, ארוחת צהרים טיפוסית בסגנון טמבו, וביקור בכפר האינדיאי Chocoes/Embera Indian  שם נעמוד מקרוב על עבודות היד המיוחדות וחריטת אגוזים המקבלים צבע שנהב מיוחד. תוכלו לרכוש יצירות אומנות במחירים מיוחדים.

יום 6 – עמק אנטון (Anton)
לאחר ארוחת הבוקר נבקר בעמק ANTON שבמחוז Cocle   הנמצאת כ-600 מ' מעל לפני הים ואמור להיות מכתש 

ישן שנוצר מהר געש. נבקר ברובע העסקים, במפלי ה- Macho ואת הבריכות הטרמליות, נבקר בחווה Niespero שם תוכלו למצוא את הצפרדעים המוזהבים המפורסמים. לאחר מכן נסעד במסעדה טיפוסית במקום.

יום 7 - מעבר התעלה - CANAL TRANSIT
מעבר חלקי - PARTIAL CANAL TRANSIT נצפה בעבודת ההנדסית המרשימה. נראה שני סכרים ה- Gaillard Cut   ו- Gatun Lake  שם נהנה מארוחת בוקר קלה.
.מעבר מלה - COMPLETE CANAL TRANSIT  - בימים אלה תנתן ךכם אפשרות ללכת ל-3 הסכרים. יום זה כולל ארוחת צהרים וחזרה באוטובוס לפנמה ולמלון שלנו.

יום 8 -
לאחר ארוחת הבוקר העברה מהמלון לשדה התעופה.

 מחירים
המחיר לאדם בחדר יחיד - החל מ-1235 $

המחיר לאדם בחדר זוגי - החל מ- 790 $ לאדם
ילד בחדר הורים - החל מ- 499 $ 

המחיר כולל:
7 לילות במלון נבחר ובהתאם לסוג האירוח
ארוחות בוקר אמריקאיות

מסי תיירות
העברות מנל התופה למלון וחזרה
סיור בעיר ושייט בתעלת פנמה
מדריך דו-שפות
העברות כפי שצויינו במסלול
ארוחות כפי שצויין במסלול: 7 ארוחות בוקר ו-2 ארוחות צהרים
יום סיור בקהילת האינדיאנית Embera
סיור בעמק Anton
מעבר התעלה (בימים מסויים נתנת האפשרות תמורת תודפת תשלום לבצע מעבר מלא)


 

 המחיר אינו כולל: 
טיסות בינלאומיות

ארוחות נוספות
מסי נמל והיטלי בטחון – 26$
ביטוחים אישים
טיפים
הוצאות אישיות
 

**המחירים כפופים לאישור בעת ההזמנה**

 

בתאריכים מסוימים קיימת תוספת של 70$ לאדם ו- 19$ לילד.

 

 09-7710555  -  09-7884422

 

צור קשר

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.

לתנאיים הכללים לחצו כאן