חבילות נופש לכרתים

4 לילות
11/10 - 15/10
כולל ארוחת בוקר
Antinoos Hotel
4 לילות
15/09 - 19/09
חדר בלבד
Kassavetis Apartments
3 לילות
16/10 - 19/10
כולל ארוחת בוקר
Porto Greco Village
3 לילות
21/09 - 24/09
חצי פנסיון
Marirena
3 לילות
08/09 - 11/09
חצי פנסיון
Marirena
4 לילות
12/10 - 16/10
כולל ארוחת בוקר
Porto Greco Village
3 לילות
08/09 - 11/09
הכול כלול
Heronissos Hotel
3 לילות
05/09 - 08/09
הכול כלול
Heronissos Hotel

חולמים על חבילות נופש לכרתים בזול?

אם בעבר, חבילות הנופש השונות ליוון היו נחשבות יקרות יחסית, הרי שכיום המצב שונה לגמרי. כך, ניתן למצוא מגוון רחב של חבילות נופש לכרתים במחירים משתלמים במיוחד. היתרון בחבילות הנופש הלו, הוא בכך שהן כוללות את השילוב האידאלי בין טיסה לכתרים לבין בית מלון איכותי. אבל למה דווקא כרתים? כרתים הוא מהאיים הגדולים ביותר שיש בכל יוון, ובהתאם לכך - הוא כולל שפע של אטרקציות, בתי מלון מדהימים, אתרים ארכיאולוגיים, ומסלולי הליכה וטיולים שכמותם לא תמצאו בכל האזור.

מעוניינים להגיע לכרתים?

כדי להזמין חבילות נופש לכרתים, כדאי לשים לב לטיסות שמוצעות לכם. משך הטיסה מישראל לכרתים הוא קצר מאד, ועומד על שעה בממוצע. מי שמציעות טיסות לכרתים הן חברות תעופה ישראליות כמו אל על, סאן דור, וארקיע. גם חברות תעופה יווניות כמו איגן איירליינס ואולימפיק איירליינס, יכולות להציע לכם טיסות ישירות מישראל לכרתים, במחירים משתלמים למדי. כל הטיסות נוחתות בנמל התעופה שנמצא בסמוך להרקוליון, שהיא העיר המרכזית בתוך כרתים.

 כאמור, כרתים הוא מהגדולים שבאיי יוון. לכן, בעוד שבאיים אחרים אפשר לטייל ברגל, הרי שכאשר אתם מזמינים חבילות נופש לכרתים, כדאי למצוא חבילות שכוללות גם אופציה להשכרת רכב כחלק מהחבילה. כרתים הוא אי צר יחסית (כ50 ק"מ) אך מאד ארוך (כ250 ק"מ, ולשם השוואה, האורך של ישראל הוא קצת יותר מ300 ק"מ), ולכן כדאי לנוע בו באמצעות רכב פרטי. הנהיגה בכרתים היא נוחה מאד, ומחירי ההשכרה אף הם סבירים.האקלים ששורר בכרתים הוא ים תיכוני מתון מאד. האקלים קצת פחות חם מאשר בישראל, אך כדאי לקחת בחשבון שהלחות בכרתים היא גבוהה, ומגיע עד לרמה של 90% בשיא הקיץ, ויש להיערך לכך בהתאם.

 היכן מומלץ לנפוש בכרתים?

כמובן שאפשר להזמין חבילות נופש לכרתים שכוללות שהות בבתי המלון המפוארים של כרתים. יש בכרתים בתי מלון שמותאמים לזוגות ולמבוגרים, ויש שמתאימים לצעירים ולמשפחות. רוב בתי המלון, הם סביב החופים של האי. אפשר גם לצאת לכפרי הנופש השקטים והמסורתיים יותר של כרתים, למי שמעוניין בחוויה אותנטית. מעבר לכך, אפשר לבקר בעיר הרקוליון שהיא מוקד התרבות והבילויים של כרתים, וכן לבקר באתרים ארכאולוגיים, כמו קנוסוס.

מבצעים לכל איי יוון לחצו כאן>

*טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחיר הנו להמחשה בלבד .לפיכך כל הזמנה ומחיר מותנה באישור ובמלאי שנמצא אצל ספק התיירות בחול.