חבילות נופש לקוס

חבילות נופש זולות לקוס - האי הקסום

אנו רגילים לשמוע לעתים על חבילות נופש לקוס, בעיקר בהקשר של נופש לצעירים.  אך לא עוד קוס מתאימה מאוד לזוגות ולמשפחות המחפשות נופש באי קסום ביוון אכן, יש כמות מרשימה מאד של צעירים, לפני ואחרי השירות הצבאי שלהם, שבוחרים לאסוף כמה חברים ביחד, ולצאת לנופש מדהים בקוס. עם זאת, חשוב מאד להבין כי חבילות הנופש הלו מתאימות לכל אחד - כולל גם לזוגות, לקבוצות של מבוגרים, וכיו"ב. קוס הוא אחד מהאיים הקסומים ביותר של יוון. זהו אי, לא גדול מידי, שנמצא באזור הדרום-מזרחי של יוון, בסמוך לחופי תורכיה. אז מדוע דווקא האי הזה, הפך להיות פופולרי כל כך?

 מחירים נוחים במיוחד באי האי קוס

נופש בקוס לא רק לצעירים  בעבר הצעירים התרכזו באיזורי בילוי ונופש מסוימים אך מזה שנים קוס  הפכה למקום נופש יוקרתי ולא רק לצעירים .קודם כל, היתרון המשמעותי ביותר של חבילות נופש לקוס הוא במחיר שלהן. אכן לא לחינם חבילות הנופש מתאימות מאד לכל סוגי האוכלוסיה לצעירים, לזוגות ולמשפחות , האי קוס נחשב כיום לאחד המקומות היוקרתיים שבאי יוון, עם שפע של מבצעים שמיועדים  גם לצעירים. עם זאת, גם מבוגרים כאמור יכולים ליהנות מהמחירים הנוחים. אי אפשר גם להתעלם מהעובדה, שבקוס יש שפע של אטרקציות נהדרות, ובעיקר חיי לילה סוערים מאד. האי הקטן הזה, מלא בעשרות מועדונים, פאבים, דאנס בארים, מסעדות, ועוד מקומות שאפשר לבלות בהם עד השעות הקטנות של הלילה.
 


איך אפשר להגיע לקוס בזול ?

שימו לב, שבמידה ואתם רוצים להזמין חבילות נופש לקוס, הרי שיש לשים לב לעלות של הטיסות ולתאריך היציאה שלהן. בתקופת הקיץ ישנן טיסות שכר ישירות לקוס.  כמו כן, אפשר להזמין  גם טיסות עם חניית ביניים במקומות אחרים ביוון (בעיר בכרתים). עם זאת, אפשרות נפוצה יותר היא פשוט להזמין חבילות נופש עם טיסת שכר. טיסות השכר יוצאות מישראל לקוס בתדירות גבוהה יחסית, בשל הביקוש העצום. אל על, סאן דור וארקיע הישראליות מציעות טיסות אלו, וכן גם חברות תעופה יווניות מציעות מבצעים מעת לעת. דרך נוספת, היא לטוס לרודוס, ומשם להמשיך במעבורת לקוס, שאיננה רחוקה מידי.