חבילות נופש לאיסטנבול

4 לילות
09/09 - 13/09
כולל ארוחת בוקר
Grand Halic
3 לילות
08/09 - 12/09
כולל ארוחת בוקר
Point Hotel Barbaros
4 לילות
08/09 - 12/09
כולל ארוחת בוקר
Mineo Hotel
4 לילות
08/09 - 12/09
כולל ארוחת בוקר
Cher Hotel
4 לילות
30/08 - 03/09
כולל ארוחת בוקר
Vicenza Hotel (Ex Nanda)
5 לילות
01/09 - 06/09
כולל ארוחת בוקר
Venera
4 לילות
04/09 - 08/09
כולל ארוחת בוקר
Nippon
3 לילות
26/08 - 29/08
כולל ארוחת בוקר
Marble

חבילות נופש לאיסטנבול 

טורקיה הייתה ונשארה אחת המדינות האהובות ביותר ע"י התיירים הישראלים. אחרי כמה שנים של משבר בין שתי המדינות, הרי שכיום הישראלים חוזרים בהמוניהם לטורקיה, ובפרט לעיר הבירה של איסטנבול. חשוב מאד לציין כי אחת הסיבות לפופולריות של חבילות נופש לאיסטנבול, היא בשל העובדה שלאיסטנבול יש המון מה להציע לתייר הישראלי. היא מציעה גם בתי מלון איכותיים, גם חיי לילה תוססים, גם אתרים היסטוריים, גם אטרקציות ספורט, ובקיצור - זו עיר שמתאימה לכל אחד.

 ומה עם טיסות לאיסטנבול?

 לפני שממהרים להזמין חבילות נופש לאיסטנבול, כדאי לדעת מה עלות הטיסות לעיר. ככלל,הטיסות לאיסטנבול   הן קצרות למדי, ומשך הזמן הממוצע עומד על שעה וחצי. למרות זאת, אם תזמינו טיסה ישירה מישראל לאיסטנבול, יש לקחת בחשבון שהמחיר יהיה גבוה מאד, ביחס לזמן הטיסה הקצר מאד. לכן, הדבר שמומלץ בחום לעשות, הוא פשוט לאתר טיסות שכר מישראל לאיסטנבול. כאשר מדובר על שיא עונת התיירות - אפשר למצוא טיסות שכר כמעט כל יום, וזאת במחירים נמוכים במיוחד, ויש גם אפשרות למצוא טיסות Low cost, ללא שירות ומזון שמוגשים, ומאחר שמדובר על טיסה קצרה, הדבר משתלם ממילא. רוב הטיסות נוחתות בנמל התעופה אתאתורק שהוא הגדול ביותר בטורקיה כולה, אם כי קיים נמל תעופה נוסף בסמוך לעיר, שמיועד בעיקר לטיסות פנימיות. 

איך מתנהלים בתוך איסטנבול?

איסטנבול היא עיר גדולה מאוד ומודרנית עם מקומות בילוי לצעירים ולמבוגרים כאחד, מטבח מצוין מסעדות יוקרה ולצידן עממיות וידועות ברמתם הגבוהה והטעימה להפליא , ולכן אם אתם מזמינים חבילות נופש לאיסטנבול, אפשר שתזמינו בית מלון, אשר נמצא יחסית בשולי העיר, ומרוחק במקצת מהאטרקציות המרכזיות. עם זאת, איסטנבול מציעה שירותי תחבורה ציבורית מתקדמים במיוחד. המוניות אינן יקרות מידי, ורוב הנהגים דוברי אנגלית ברמה מספקת. באיסטנבול יש גם רכבת קלה ברמה גבוהה מאד, שתביא אתכם לכל אחד מהיעדים המרכזיים בתוך העיר, וכמובן רשת של אוטובוסים. 

מתי כדאי לצאת לנופש באיסטנבול?

 מבין ערי תורכיה, מזג האוויר באיסטנבול יכול להיות לעתים קר יחסית, ובמידה מסוימת ניתן לומר שאיסטנבול היא השער של טורקיה לאירופה. לכן, מומלץ להזמין חבילות נופש לאיסטנבול בעיקר בחודשי הקיץ, כאשר ממילא אתם נמצאים בחופשה, ומזג האוויר באיסטנבול הוא נעים למדי. מעבר לכך, גם חודשי הסתיו יכולים להיות הזדמנות טובה לנופש באיסטנבול, ואפשר למצוא גם שפע של טיסות שכר בתקופה זו.

איסטנבול- דילים אטרקטיביים מבית טרוולר טורס

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.