נופש ביוון אידיאלי לחופשה משפחתית מפנקת

3 לילות
21/05 - 24/05
חדר בלבד
Perla Apartments
3 לילות
21/05 - 24/05
חדר בלבד
Kassavetis Apartments
3 לילות
20/05 - 23/05
כולל ארוחת בוקר
Bayside Hotel Katsaras
3 לילות
21/05 - 24/05
כולל ארוחת בוקר
Aquila Atlantis Hotel
3 לילות
06/05 - 09/05
חצי פנסיון
Lavris Hotel And Bungallows
3 לילות
06/05 - 09/05
כולל ארוחת בוקר
Kahlua Hotel And Suites

 חבילות נופש ביוון  מבצעים משתלמים


 אין ספק שיותר מכל מדינה אחרת, יוון היא זו שמובילה, מבחינת היצע חבילות הנופש שיש לתיירים מישראל. ההיצע העצום של חבילות נופש ביוון הוא ממספר סיבות. ראשית, מדובר על מדינה קרובה מאד לישראל, ולכן העלויות הגבוהות שיש בד"כ עבור הטיסות - בטלות במקרה הנ"ל. מעבר לכך, יוון היא מדינת איים, כך שהיא מציעה מגוון רחב מאד של אטרקציות מסוגים שונים. ההיסטוריה המפוארת שלה, לצד השינויים המרתקים שהיא עוברת בשנים האחרונות, הופכים את יוון למדינה מאד מיוחדת בנוף. אז איך בוחרים את חבילת הנופש?


איזה אפשרויות לנופש יש? 


חשוב להבין כי חבילות נופש ביוון יכולות להיות בעלות אופי מאד שונה אחת מהשנייה. יוון היא חצי אי, שכולל עוד שפע של איים קטנים הרבה יותר. לכן, עליכם להחליט קודם כל האם תרצו לצאת לנופש באחד מאיי יוון כמו חבילת נופש לכרתים, חבילת נופש לרודוס איוס ואחרים,לשחק בקזינו שבקלאב הוטל לוטרקי  או שתרצו לטייל דווקא בחצי האי היווני הגדול והמרכזי,  להמרובמיוחד בערים מפורסמות כמו אתונה וסלוניקי. מכאן גם אפשר לבחור את דרך ההגעה ליוון. ברוב איי יוון הגדולים והמתויירים, יש שדות תעופה עם אפשרות לטיסות ישירות מישראל. בחלק מהמקרים הטיסות חייבות לעבור דרך שדות תעופה אחרים ביוון, ולעתים אף מדובר על שיט מאי גדול לאי קטן. מכל מקום כאשר יש טיסות מישראל ליוון - הן דרך חברות התעופה הישראליות והזרות כאחד.


מתי טסים ליוון? 


אפשר להזמין חבילות נופש ביוון כמעט לאורך כל ימות השנה. גם החורף היווני הוא לא תמיד קשה, ולעתים הוא מזכיר את החורף הישראלי. לכן עונת התיירות היוונית היא ארוכה מאד, בוודאי כאשר מדובר על האיים הדרומיים של יוון (אזורים כמו סלוניקי, הם בכל זאת קרים יותר לעתים). לכן, בין חודשים מרץ לנובמבר, אפשר למצוא שפע של חבילות נופש לאזורים השונים ביוון. יש לזכור שהקיץ היווני חם ולח ממש כמו הקיץ הישראלי, כך שהעונה המומלצת ביותר היא תמיד האביב.


איך נעים בתוך יוון? 


גם כאן, תלוי אילו חבילות נופש ביוון אתם מבקשים להזמין. מצד אחד, אם אתם נמצאים בערים הגדולות בחצי האי כמו אתונה או סלוניקי, אפשר להשתמש במערכות התחבורה הציבורית. בתוך האיים כמו כרתים או רודוס, הדרך המומלצת ביותר היא לשכור רכב, שיאפשר לכם לתור באי באופן חופשי. באיים קטנים יותר, אפשר אף להסתפק בהליכה רגלית, או בשכירת אופניים.

נופש ביוון- דילים  ליוון  אטרקטיביים מבית טרוולר טורס


**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.