חבילות נופש לבורגס

7 לילות
04/09 - 11/09
חדר בלבד
Darius
4 לילות
04/09 - 08/09
כולל ארוחת בוקר
Bohemi Hotel
4 לילות
04/09 - 08/09
הכול כלול
Trakia Plaza
3 לילות
01/09 - 04/09
כולל ארוחת בוקר
Bohemi Hotel
3 לילות
01/09 - 04/09
כולל ארוחת בוקר
Garden Of Eden
7 לילות
04/09 - 11/09
כולל ארוחת בוקר
Bohemi Hotel
3 לילות
01/09 - 04/09
כולל ארוחת בוקר
Garden Of Eden
6 לילות
02/09 - 08/09
חצי פנסיון
Platinum Hotel

חבילות נופש לבורגס חופשה בלתי נשכחת

עיר הנופש הבולגרית בורגס, מפורסמת בזכות היותה מפנקת במיוחד וכוללת שפע של אטרקציות - וזאת לצד המחירים הנוחים שהיא מציעה לישראלים. בניגוד לחבילות נופש אחרות, הרי שחבילות הנופש לבורגס נחשבות זולות יחסית, ואתם מקבלים תמורה מלאה למחיר. אפשר להזמין חבילות נופש לבורגס במשך רוב חודשי השנה, וזה עוד יתרון משמעותי. מאחר שמדובר על עיר חוף, הרי שהאקלים בה חמים יותר מאשר אזורים אחרים במזרח אירופה. לרוב, חבילות הנופש מוצעות החל מחודש מרץ ועד לחודש נובמבר. כלומר, למעט חודשי השיא של החורף - אפשר לצאת לחופשה נהדרת בעיר הנופש הזו

מה עם תחבורה וטיסות לבורגס? 

כאשר אתם מזמינים חבילות נופש לבורגס, יש לכם שתי אפשרויות בכל מה שנוגע להזמנת הטיסות. האפשרות הראשונה היא להזמין טיסות ישירות מישראל לבורגס. הטיסות הללו יוצאות מידי יום, ואפשר לטוס עם חברת אל על הישראלית, וכן עם חברות תעופה זרות - צ'ך איירליינז, בולגריה אייר, סיבריה איירליינז, ועוד חברות נוספות. מנמל התעופה של בורגס, ממשיכים לעיר עצמה באמצעות אוטובוס או מונית.אפשרות שניה, היא להזמין חבילות נופש  שכוללות טיסה מישראל לסופיה עיר הבירה של בולגריה, ומשם להמשיך בטיסה פנימית לבורגס. לא פעם, הדבר מוריד את עלויות הטיסה, ויכול להיות משתלם מאד.

בתי מלון כל הרמות ויש גם קזינו 

עוד אחד מהיתרונות בהזמנה של חבילות נופש לבורגס, הוא במגוון הרחב של בתי המלון שהעיר מציעה לכם. מאחר שבורגס היא לא עיר רגילה, ומדובר על עיר נופש, הרי שמגוון בתי המלון בה הוא לא פחות ממדהים. אפשר למצוא בבורגס בתי מלון שמיועדים לצעירים בלבד - ולא מעט צעירים לפני או אחרי השירות הצבאי, נוסעים לבורגס. יש בתי מלון שמיועדים יותר למשפחות עם ילדים, וכוללים אטרקציות לכל המשפחה. יש כמובן גם מלונות יוקרה, וכן מלונות לזוגות, שמיועדים בפרטיות.

אטרקציות  בבורגס 

למרות שבתי המלון מציעים לכם הכל, הרי שאנשים רבים שמזמינים חבילות נופש לבורגס רוצים ליהנות מאטרקציות נוספות בעיר. מומלץ שלא לוותר על טיול בפארק הימי, שכולל שפע של אטרקציות תיירותיות, מסעדות ובתי קפה. בורגס עשירה גם בכנסיות מרהיבות שניתן בקר בהן. אפשר גם לבקר במוזיאונים השונים שיש בעיר הנופש, וכמובן לא לוותר על ביקור ברצועת החוף סאני ביץ'.

נופש לבורגס -  דילים אטרקטיביים מבית טרוולר טורס

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.