חבילת נופש לבודרום

נופש מפנק בבודרום

אחד מהיעדים שמאז ומתמיד היו חביבים מאד על הישראלים, היא העיר בודרום, אשר בטורקיה. יש לכך כמה סיבות חשובות. ראשית, עצם העובדה שטורקיה קרובה יחסית לישראל, ולכן הטיסות אליה הן קצרות וזולות. מעבר לכך, הפופולריות של חבילות נופש לבודרום, היא בזכות העבודה שהטורקים פיתחו את העיר באופן משמעותי. כיום, בודרוםהפכה היות עיר נופש ברמה גבוהה במיוחד. היא מציעה לתיירים מכל העולם חבילות נופש מפנקות במיוחד, לזוגות, למשפחות ולקבוצות. אז מה בודרוםיכולה להציע לכם?

כך תזמינו טיסה לבודרום

אחד מהיתרונות המשמעותיים בהזמנה של חבילות נופש לבודרום, הוא בכך שהן כוללות גם טיסה, וגם חבילת נופש. חשוב להבין שבמקרה של בודרום, חבילת הנופש מציעה יתרון משמעותי, שכן אין טיסות סדירות וישירות מישראל לבודרום. כלומר-  כל הטיסות הן טיסות צ'ארטר, או טיסות עם חניית ביניים, לרוב עם עצירה במקום אחר בטורקיה. מאחר שהטיסות אינן סדירות (אף כי בעונה, הן יוצאות בתדירות גבוהה למדי), יש יתרון משמעותי להזמנה של חבילות הנופש. החברות שמוציאות טיסות צ'ארטר לבודרום הן חברות ישראליות כמו ארקיע ואל על, וכן חברות תעופה טורקיות, איטלקיות ובולגריות.

מה עושים בבודרום?

כמובן שאם אתם מזמינים חבילות נופש לבודרום, אם לא תישארו כל היום רק במלון, ותרצו גם להסתובב בעיר. בודרום מזכירה לעתים קרובות את תל אביב ובירות אירופאיות שונות, וקשה להאמין שהיא ממוקמת בתוך מדינה עם רוב מוסלמי. בודרום מציעה לכם חיי לילה עשירים במיוחד: מועדונים, פאבים, דאנס בארים, ועוד. כמו כן, בבודרום יש מספר אצטדיוני ספורט, ואפשר לראות משחקי ספורט של הליגה הטורקית מעת לעת. חשוב לציין שבודרום נחשבת גם לבירת התרבות הטורקית, ולכן מסעות הופעות של אמנים שונים מחו"ל - עוצרים פעמים רבות בבודרום, ואפשר לנצל את השהות בעיר, ולהזמין כרטיס להופעה.

מתי יוצאים לנופש לבודרום ?

רוב האנשים מזמינים חבילות נופש לבודרום בעיקר בחודשי הקיץ. הסיבה לכך היא שהישראלים יוצאים לחופשת הקיץ, ומזג האוויר בבודרום, יותר נעים וממוזג מאשר בקיץ הישראלי, אף כי הוא עדיין חמים ונעים. חלק ניכר מהישראלים בוחרים לצאת גם במהלך חודשי ספטמבר-אוקטובר ולנצל את תקופת החגים לטובת נופש בבודרום. גם זו תקופה נהדרת, ומזג האוויר בבודרום ממשיך להיות נעים.