חבילת נופש לאנטליה

3 לילות
15/07 - 18/07
כולל ארוחת בוקר
Tuvana Boutique Hotel
3 לילות
17/07 - 20/07
הכול כלול
Jadore Deluxe Hotel And Spa
4 לילות
05/07 - 09/07
הכול כלול
The Sense De Luxe Hotel
3 לילות
14/07 - 17/07
הכול כלול
Side Crown Palace Hotel
3 לילות
14/07 - 17/07
חצי פנסיון
The Marmara Hotel
5 לילות
06/07 - 11/07
הכול כלול
Sea Planet Resort And Spa
4 לילות
16/07 - 20/07
הכול כלול
Port Nature Luxury Resort And Spa

נופש מפנק באנטליה 

אחד מהיעדים שמאז ומתמיד היו חביבים מאד על הישראלים, היא העיר אנטליה, אשר בטורקיה. יש לכך כמה סיבות חשובות. ראשית, עצם העובדה שטורקיה קרובה יחסית לישראל, ולכן הטיסות אליה הן קצרות וזולות. מעבר לכך, הפופולריות של חבילות נופש לאנטליה, היא בזכות העבודה שהטורקים פיתחו את העיר באופן משמעותי. כיום, אנטליה הפכה היות עיר נופש ברמה גבוהה במיוחד. היא מציעה לתיירים מכל העולם חבילות נופש מפנקות במיוחד, לזוגות, למשפחות ולקבוצות. אז מה אנטליה יכולה להציע לכם?

כך תזמינו טיסה לאנטליה

אחד מהיתרונות המשמעותיים בהזמנה של חבילות נופש לאנטליה, הוא בכך שהן כוללות גם טיסה, וגם חבילת נופש. חשוב להבין שבמקרה של אנטליה, חבילת הנופש מציעה יתרון משמעותי, שכן אין טיסות סדירות וישירות מישראל לאנטליה. כלומר-  כל הטיסות הן טיסות צ'ארטר, או טיסות עם חניית ביניים, לרוב עם עצירה במקום אחר בטורקיה. מאחר שהטיסות אינן סדירות (אף כי בעונה, הן יוצאות בתדירות גבוהה למדי), יש יתרון משמעותי להזמנה של חבילות הנופש. החברות שמוציאות טיסות צ'ארטר לאנטליה הן חברות ישראליות כמו ארקיע ואל על, וכן חברות תעופה טורקיות, איטלקיות ובולגריות.

מה עושים באנטליה?

כמובן שאם אתם מזמינים חבילות נופש לאנטליה, אם לא תישארו כל היום רק במלון, ותרצו גם להסתובב בעיר. אנטליה מזכירה לעתים קרובות את תל אביב ובירות אירופאיות שונות, וקשה להאמין שהיא ממוקמת בתוך מדינה עם רוב מוסלמי. אנטליה מציעה לכם חיי לילה עשירים במיוחד: מועדונים, פאבים, דאנס בארים, ועוד. כמו כן, באנטליה יש מספר אצטדיוני ספורט, ואפשר לראות משחקי ספורט של הליגה הטורקית מעת לעת. חשוב לציין שאנטליה נחשבת גם לבירת התרבות הטורקית, ולכן מסעות הופעות של אמנים שונים מחו"ל - עוצרים פעמים רבות באנטליה, ואפשר לנצל את השהות בעיר, ולהזמין כרטיס להופעה.

מתי יוצאים לנופש?

רוב האנשים מזמינים חבילות נופש לאנטליה בעיקר בחודשי הקיץ. הסיבה לכך היא שהישראלים יוצאים לחופשת הקיץ, ומזג האוויר באנטליה, יותר נעים וממוזג מאשר בקיץ הישראלי, אף כי הוא עדיין חמים ונעים. חלק ניכר מהישראלים בוחרים לצאת גם במהלך חודשי ספטמבר-אוקטובר ולנצל את תקופת החגים לטובת נופש באנטליה. גם זו תקופה נהדרת, ומזג האוויר באנטליה ממשיך להיות נעים.