חבילת נופש בוינה

דילים לוינה

חבילת נופש בוינה

אין ספק שאחד מהיעדים שהיו ונותרו אהובים על הישראלים, היא וינה, עיר הבירה של אוסטריה. למעשה, מדובר על יעד שמככב דרך קבע בטבלת היעדים המועדפים לא רק על ישראלים - אלא על תיירים מכל רחבי העולם. בין השאר, חבילת נופש לוינה תוביל אתכם לעיר שהיוותה בעבר את מרכז התרבות של כל אירופה, וגם היום לא איבדה מזוהרה. בתוך וינה, תוכלו לבקר באתרים מדהימים במיוחד. בין השאר, במוזיאון לתולדות האמנות שנחשב למפואר שבמוזיאוני אירופה. תוכלו לבקר ברובע המוזיאונים המיוחד של העיר, בכניסה הניאו גותית המפורסמת של העיר, בבית בטהובן שם התגורר המלחין המפורסם, ובעוד אתרים רבים אחרים.

להזמין טיסה לוינה 

אבל לפני שממהרים לבקר באתרים, צריך קודם להזמין חבילת נופש לוינה, ולאתר גם טיסה לוינה  מתאימה. רוב הטיסות מישראל לווינה הן טיסות ישירות וסדירות. טיסות אלו מוצעות ע"י אל על הישראלית, וחברת אוסטיראן איירליינז, שהיא חברת התעופה הלאומית של אוסטריה. טיסות אלו אורכות כשלוש וחצי שעות בממוצע, והן נוחתות כולן בנמל התעופה הבינ"ל של וינה. לעתים, אפשר למצוא גם טיסות שכר וטיסות עם חניית ביניים בגרמניה או שוויץ, להורדת העלויות.

מתי טסים לוינה?

שימו לב, כי עיקר הביקוש עבור חבילת נופש לוינה הוא בחודשי הקיץ. אין זה מפתיע לאור העובדה שמזג האוויר בווינה בחורף הוא קר במיוחד, והשלג הוא נפוץ שם במיוחד, בעוד שהקיץ הוא נעים למדי. עם זאת, חשוב לציין שבמידה ואתם רוצים לצאת לחופשת סקי - הרי שכמובן שאפשר למצוא טיסות גם בחורף, אף כי אז הן מנותקות מחבילות הנופש בווינה, ושייכות יותר לחופשות הסקי באתרים אחרים באוסטריה.

תחבורה בתוך וינה 

במידה ואתם מזמינים חבילת נופש לוינה, אפשר להזמין מראש במסגרת החבילה גם רכב שכור, שכן מדובר על דרך נוחה מאד לטייל בתוך וינה, ומדובר על דרך מהירה להגיע מנמל התעופה לעיר. עם זאת, וינה מציעה גם מגוון רחב של אמצעי תחבורה. בווינה יש מטרו נוח במיוחד במחירים נוחים למדי. בעיר יש גם תחנות אוטובוסים, אשר חלקם פעילים 24 שעות ביממה. כמו כן, בווינה יש גם מוניות, אף כי אלה נחשבות יקרות יחסית.

לפרטים והזמנות צרו קשר עם המומחים שלנו בטרוולר טורס

*טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחיר הנו להמחשה בלבד .לפיכך כל הזמנה ומחיר מותנה באישור ובמלאי שנמצא אצל ספק התיירות בחול