חבילות נופש לטוסקנה הקסומה

חבילות נופש לטוסקנה הקסומה

רבים מאתנו שמעו על חבל טוסקנה, אך אם אתם רוצים באמת לזכות בחוויה מדהימה - מובן שמומלץ שתבקרו באזור. חבילת נופש לטוסקנה כוללת ביקור בחבל הארץ שנמצא במערב איטליה. טוסקנה מפורסמת בשל מגוון סיבות - היסטוריה של התיישבות אנושית עתיקה, בירתה פירנצה, ואף העובדה שנראה שכל השפה האיטלקית - מקורה בפירנצה אשר בטוסקנה. כמובן לצד זה, יש בטוסקנה כרמים מדהימים, כפרי נופש איכותיים, ותחושה כאילו הזמן עמד מלכת.

על תחבורה בדרך לטוסקנה

אחד הדברים שחשוב להכיר במידה אותם רוצים להזמין חבילת נופש לטוסקנה, הוא הטיסות לאזור זה. ככלל, אין טיסות סדירות בין ישראל לטוסקנה. בחבל ארץ זה, יש שני נמלי תעופה - האחד במסוך לפירנצה, והשני בסמוך לפיזה. לכן, יש כמה אפשרות. ראשית, בחודשי הקיץ יש טיסות שכר שיוצאות מישראל לנמלי התעופה הנ"ל. אפשרות אחרת, היא להזמין טיסות עם חניית ביניים. טיסות רבות מבצעות חניית ביניים ברומא או ורנה, ומשם ממשיכות לפירנצה. כמו כן, אפשר להזמין טיסות שעורכות חניית ביניים בגרמניה או צרפת, ומשם לטוס בטיסת המשך לפירנצה.

היכן מטיילים בטוסקנה?

כמובן שאם אתם מזמינים חבילת נופש לטוסקנה, אין לנו ספק שאתם רוצים כבר עכשיו לערוך רשימה של מקומות שבהם תבקרו. אפשר לבקר בפיאצה דל קאמפו, שהוא אצטדיון עצום ממדים, שמפורסם בזכות מרוצי הסוסים שחלים בו. אפשר לבקר בפיאצה מיכאלנג'לו  שיש בה כיכר עם נקודות תצפית מדהימות על האזור. בטוסקנה יש גם שלושה לונה פארקים, כך שהדבר מתאים גם למי שיוצא לנופש משפחתי עם ילדים. לחובבי האומנות - מומלץ בחום לבקר בגלריית אופיצי, שהיא מהיפות בגלריות שבכל איטליה. ככלל, רוב אנשי האומנות המפורסמים של איטליה, נולדו בעצם בחבל טוסקנה, ויש במחוז גלריות רבות שמנציחות את פועלם.

מתי מבקרים בעיר?

לחבילות נופש בטוסקנה- טיסות ישירות לפירנצה

הזמן המומלץ ביותר לביקור בטוסקנה, הוא בחודשי הקיץ יולי ואוגוסט. בתקופה זו, מזג האוויר בטוסקנה הוא נעים במיוחד, ואז גם קל יותר לאתר חבילת נופש לטוסקנה עם טיסות שכר ישירות למחוז. מצד שני, מזג האוויר בחבל טוסקנה נחשב נוח מאד, ולכן אפשר לבקר בעיר החל מחודש מאי, ועד לתחילת חודש אוקטובר. יש לקחת בחשבון שיהיה צורך עם זאת בחודשים אלו לעתים להגיע בטיסות עם חניית ביניים.

למידע כללי לחצו כאן

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.