חבילות נופש למלטה

חבילות נופש למלטה  

אין יעד קסום יותר, מאשר מלטה. ישראלים רבים שמזמינים חבילות נופש למלטה, לא מודעים אף לאיזה מקום קסום הם עומדים להגיע. מלטה היא מדינה זעירה מאד (קטנה יותר מישראל), שמורכב משלושה איים, כאשר האי המרכזי שנקרא בעצמו מלטה, הוא האי הגדול ביותר והמיושב ביותר, אף כי גם בשני האיים הקטנים יותר, יש פעילות ענפה מאד, ומומלץ לבקר בהם. מלטה היא מצד אחד מדינה מערבית מאד, ומהצד השני, מדינה שנראה שעדיין שומרת על מסורות היסטוריות מפוארות, בשילוב של מערב ומזרח, נצרות ואסלאם, עבר והווה. 


טיסה למלטה

כאשר אתם מזמינים חבילות נופש למלטה, יש לקחת בחשבון שיש טיסות ישירות מישראל למלטה. לכן, חבילות הנופש מציעות לעתים קרובות טיסות שכר, שיוצאות בעיקר בשיא עונת התיירות. טיסות אלו נוחתות בנמל התעופה היחיד שיש במלטה. נמל התעופה נמצא באי הגדול של המדינה, וממנו אפשר להגיע לערים המרכזיות באמצעות מוניות, רכב שכור, או אוטובוסים. דרך אחרת היא להגיע בטיסה עם חניית ביניים. לרוב, טיסות אלו עורכות נחיתת ביניים באחת מערי איטליה, ומשם ממשיכות למלטה. מי שמציעות את הטיסות הללו הן חברות תעופה של אגן הים התיכון, בעיקר מאיטליה וקפריסין. חשוב מאד לציין שדרך התחבורה הנוחה ביותר בתוך מלטה, היא רכב שכר, מאחר שמדוע על אי קטן. בין האיים, אפשר להגיע עם מעבורות שיוצאות לעתים קרובות.


אטרקציות ואתרים במלטה

כמובן שאם אתם מזמינים חבילות נופש למלטה, כדאי שתתחילו לתכנן כבר עכשיו את רשימת המקומות שבהם אתם תבקרו. אפשר לבקר במבצר סנט אלמו המפורסם והענק, לבקר בקתדרלת סנט ג'ון שם קבורים אבירים, לבקר בארמון הנשיא מהמאה ה16, לבקר בערים הצפוניות של האי המרכזי שבהן יש חיי מסחר תוססים, וגולת הכותרת - העיר מדיה, שאליה אסור להיכנס עם כלי רכב. במדיה, אפשר לשוטט באופן רגלי בסמטאות, ולראות כיצד העיר העתיקה הוז, השתמרה בצורה מעוררת כבוד.


מתי טסים למלטה?

מומלץ להזמין חבילות נופש למלטה בכל עונות השנה, רמזג האוויר במלטה הוא ים תיכוני קלאסי ויש טיסות ישירות במהלך כל השנה. יש לזכור שאחוזי הלחות במלטה אמנם גבוהים יחסית, אך באופן יחסי, לא חם יותר מאשר בישראל בתקופה זו. אפשר להזמין חבילות נופש גם בזמן חודשי ספטמבר-אוקטובר, כאשר אתם נמצאים בחופש בין כה וכה, ומזג האוויר במלטה נעים במיוחד.

לחבילות נופש עם קזינו לחצו כאן!!