חבילות נופש לליסבון ופורטו בפורטוגל

טיסות ישירות זולות לליסבון ולפורטו

טיסות לליסבון העיר היפה באירופה 

לא אחת, מתוארת ליסבון, עיר בירה של פורטוגל, בתור העיר היפה ביותר באירופה. נכון שיש ערים גדולות, עשירות ומגוונות ממנה - אך קשה לחשוב על עיר יפה יותר מליסבון. העיר, שבעבר ייצגה את האימפריה הפורטוגזית, היא היום מעין שריד ליופי והעושר של התרבות הזו. העיר כוללת בתוכה מוזיאונים מדהימים, גלריות מושקעות במיוחד, וכמובן שאפיל טיול ברחובות ובסמטאות של ליסבון, מרגיש כמו טיול שנעשה בתוך ספר עתיק. לכן, אין זה מפתיע לגלות שהזרם של טיסות לליסבון הוא גבוה מאד בעשור האחרון. איך גם אתם תוכלו להגיע אל העיר?טיסה לליסבון וחבילת נופש לליסבון מתאימה במהלך כל השנה .

כל הדרכים להגיע לליסבון 

בכדי להזמין טיסות לליסבון, יש לקחת בחשבון ראשית שבקיץ ישנן טיסות ישירות טיסות לליסבון שהן טיסות שכר בשאר השנה הטיסה לליסבון עוברת דרך ספרד או בלגיה, כשאין טיסות ישירות וסדירות בין ישראל לליסבון. לעומת זאת, יש שתי אפשרויות אחרות. הראשונה, היא לאתר טיסות שכר שיוצאות לליסבון, בעיקר בזמן עונת הקיץ. האפשרות השניה והרווחת יותר, היא לאתר טיסות סדירות עם חניית ביניים. טיסות אלו יוצאות לאורך כל השנה. לרוב, חניית הביניים היא בספרד, כך שהטיסה הנוספת היא קצרה למדי. עם זאת, לעתים חניית הביניים היא ביעדים אחרים כמו איטליה, גרמניה אנגליה או שוויץ.

חברות התעופה ונמל התעופה לליסבון

יש לא מעט חברות תעופה אשר יציעו לכם טיסות לליסבון, בטיסות שכר או עם חניית ביניים. בריסל איירליינס, אייר פראנס, לופטהאנזה, אייר ברלין,  טורקיש איירוויז, בריטיש איירוויז, ועוד חברות רבות אחרות. למעשה, אפשר לומר שכמעט כל חברת תעופה אירופאית, מציעה מעת לעת טיסות שונות לליסבון, כך שאפשר גם לבצע השוואת מחירים מקיפה מאד, ולבחור את הטיסה המשתלמת ביותר. כל הטיסות נוחתות בנמל התעופה הבינ"ל של ליסבון, אשר נוחתות בו טיסות מכל העולם. משם אפשר להמשיך לעיר עצמה דרך מוניות, אוטובוסים, השכרת רכב, או דרך הרכבת של העיר.

מתי כדאי לטוס לפורטוגל ? 

הזמן המומלץ ביותר להזמין טיסות לליסבון הוא החל מהאביב ועד לסתיו. האקלים בליסבון הוא מהנוחים ביותר באירופה. כבר מחודש מאי אפשר ליהנות מטמפרטורה נעימה, ומקיץ יבש יחסית. בחודשים יולי אוגוסט הקיץ מגיע לשיא, ומאחר שאין לחות, השהות בעיר היא נעימה מאד. אפשר לטייל בליסבון לרוב עד לחודש אוקטובר, כאשר החל מנובמבר מתחיל החורף. מאחר שהחורף שופע בגשמים, מומלץ בעיקר להגיע החל מהאביב.