חבילת נופש באגם בלד סלובניה

העיירה הקטנה בלד BLED בסלובניה  הפכה לספינת הדגל בפרסום התיירות למדינת סלובניה אשר גודלה כמעט כמו מדינת ישראל אך עם 2 מיליון תושבים בלבד. בלד התפרסמה בזכות האגם הקסום והיפהפה שוכנת על הגדה המזרחית של האגם. האגם שוכן למרגלות פסגות האלפים היוליינים. על הגבעה על שפת האגם, שוכנת טירת בלד, מצודה מרשימה מאד עם מוזיאון הממחיש את תקופת ימי הביניים וממנו תצפית מרהיבה על כל האזור. אגם בלד מוקף ומעוטר בשרשרת הרי האלפים המושלגים בחורף והירוקים בקיץ. צבע המים באגם כחול צלול וחל איסור לכלי שיט ממונעים לנוע במימיו על מנת לשמור על האקולוגיה ועל חיי ממלכת המים, דבר זה מוסיף לשלווה הקסומה של האגם. ניתן לערוך שייט באגם, טיול רגלי לאורך הטיילת וסיורים רגליים ו/או באופניים ביערות. במרכז אגם אגם בלד, ישנט אי קטן ובו כנסיה בארוקית יפה אליו מגיעים בשייט בסירה. פרט לאטרקציות מים, פארקי שעשועים מומלץ לשבת באחד מבתי הקפה הציוריים של העיירה בלד השוכנים מסביב לאגם, לאכול קרם שניט אשר ריחו כובש אותנו כבר למרחוק, ואחד המאפים המפורסמים ביותר הקשורים עם בלד. ניתן להנות מהאויר הנקי ומהנוף הקסום.
איך מגיעים לאגם בלד?
ניתן לנסוע לעיירה בלד בטיסה ללובליאנה או לזגרב להשכיר רכב ולטייל לפחות שבוע באיזור. מומלץ להזמין מלון או כפר נופש על גדות העיירה בלד ולעשות טיולי כוכב. ממצודת בלד נשקף נופו המרהיב של האגם וסביבותיו. במצודה יש מוזיאון קטן ובו ממצאים מתקופות שונות, מסעדה, מרתף יינות שבו מקיימים תצוגה של בקבוקים וניתן ליצור לעצמכם בקבוק פרטי על פי טעמכם. אפשרות נוספת  היא  ליצור מזכרת על ידי הטבעת מטבע ייחודי לכם. להתרשם מתצוגה של שיקויים מצמחי מרפא. כמובן שקיימת גם כנסייה ואם יהיה לכם מזל תוכלו  לראות זוגות שבחרו להינשא במקום הציורי והנפלא הזה.

לחבילת נופש הכוללת טיסות, רכב שכור ומלון על שפת האגם הקסום - צרו קשר עם  נציגי המכירות שלנו.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.