טיול  למשפחות ביער השחור בדירות נופש

היער השחור (בגרמנית Schwarzwald)) הוא אחד מהאזורים הגיאוגרפיים הפופולאריים ביותר בגרמניה  בקרב התייר הישראלי המתוודעים לפלאי הטבע של האזור, על העיירות המומלצות לביקור ועל האטרקציות שלנו המומלצות למשפחות עם ילדים. בתחילה היה האזור מכוסה בקרחונים שכיסו את האזור, עם שכבות גיר ואבן גרניט מתקופת היורה. כאשר חלו שינויים בכדור הארץ והמשקעים דחפו מהקרקעית של כדור הארץ נעלמו המים בהתבקעות הקרום ונוצר האזור בצורתו החדשה. אזור הדרום  נדחף גבוה יותר באזור רכס פלדברג. במשך השנים נוצרה שחיקה של השכבות העליונות שגרמו לחשיפה ולצניחת סחף לעמקים באזור.  את החשיפה באזור הצפוני רואים בצבע האדום שנוצר מסחף האדמה.  העץ הנפוץ ביותר  שמצליח לחיות בתנאים אלו הוא עץ האשוח בצבעיו המגוונים.   היער השחור אינו עוד  יער המלא בעצים שחורים, הוא זוכה לפופולאריות גבוהה מאד בזכות השטח הטופוגרפי בו הוא עובר. היער השחור הוא שמו של האזור בדרום-מערב גרמניה, שגובל בצרפת ובשוויץ ולמרבה הפלא, לא תמצאו בו עצים שחורים. האזור מכונה כך בשל הצפיפות של העצים הגבוהים המכסים את רובו. בין העצים הרבים, ניתן למצוא גם מספר רב של עיריות וכפרים ציוריים, מסעדות המגישות מאכלים אוטנטיים, בתי קפה ציוריים, חנויות ייחודיות ועוד אינספור דברים שהופכים את הטיול לחוויה מיוחדת במינה. איזור היער השחור בגרמניה -קסום ומרתק, שופע אטרקציות מסלול יפהפה, רב-עניין ואטרקציות, לטיולי משפחות נינוחים ומהנים לכולם. החל מגבול שוויץ, דרך פרייבורג, "אירופה פארק", באדן-באדן ועד לקרלשור זכה האיזור בתואר "Family friendly holiday destination". דירות נופש מרכז היער השחור באיזור Schonach/Triberg - מיקום הדירות המשפחתיות, המאפשר גישה נוחה לכל אתר באיזור היער השחור בטווח נסיעה של יום, החל ממפלי הריין בצפון שוויץ ועד לדרך היין באלזס-לורן שבצרפת פארק אירופה , אגם טיטיזה.איזור הדירות נמצא במרחק כ55 ק'מ מפרייבורג והעירה היא מרכז שעוני הקוקיה בשונאך. הדירות נעימות ומאובזרות, נשקפות אל נופו הקסום של האיזור וכוללות: חדרי שינה, סלון, פינת אוכל, חדרי אמבטיה ושירותים, מטבח מאובזר, טלוויזיה בכבלים וחנייה. חלקן מציעות בריכת חייה וסאונה חופשיות לאורחים.

החבילה כוללת:

  • טיסות  כולל מיסים והיטל דלק לפי ערכם ביום הפרסום.
  • 6 לילות על בסיס לינה בלבד (דירת 2 חדרים למשפחה עד 4 אנשים, דירת 3 חדרים למשפחה גדולה יותר).
  • ניקיון סופי, מצעים ומגבות כלולים במחיר.
  • רכב ל-7 ימי השכרה מסוג פוקוס סטיישן או דומה למשפחה עד ארבעה אנשים, מסוג גאלאקסי /או דומה 7 מושבים לחמישה או שישה אנשים. (הרכב יילקח משדה התעופה עם ההגעה)
  • **טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.