חבילת נופש למונטנגרו

30/08 - 02/09
כולל ארוחת בוקר
Harmony Hotel
25/08 - 28/08
כולל ארוחת בוקר
Splendid Conference And Spa Resort
31/08 - 07/09
כולל ארוחת בוקר
Bracera
24/08 - 27/08
חצי פנסיון
Ami Budva Petrovac
02/09 - 06/09
חצי פנסיון
Momentum Hotel

טיולים ודילים למונטנגרו לחוויות שלא שוכחים 

מדינת מונטנגרו היא אולי אחת המדינות הפחות מפורסמות שיש, אך דווקא מהסיבה הזו, ישראלים רבים רוצים לצאת ולטייל בה. טיולים מאורגנים למונטנגרו הם בעצם הדבר הבא, בכל מה שנוגע לתחום של תיירות החוץ. מונטנגרו היא מדינה אשר הרכיבה בעבר את יוגוסלביה, ולאחר הפירוק, היא נחשבת לאחת המדינות המיוחדות ביותר באזור הבלקן, והיא כוללת תרבות ייחודית. מצד אחד, מונטנגרו כוללת תרבות שמזכירה מאד את המדינות שסביבה, ובפרט את סרביה (שבעבר היו אף למדינה אחת), עם זאת, קיימים כמה מאפיינים מיוחדים במדינה זו, שראוי להכיר.
 היכן אפשר לטייל  במונטנגרו? 
ברוב המקרים, טיולים מאורגנים למונטנגרו מתמקדים הן באתרי הטבע השונים שיש במדינה, והן באתרים היסטוריים שונים. כך למשל, הטיול כולל עצירה במפרץ קוטור, שהוא אחד מהמפרצים הכי מיוחדים שיש - הוא כולל סביבו שבעה איים קטנים שונים ,שניתן לטייל ביניהם. הטיול כולל גם באגם שקאדר, אשר בו ניתן לשוט, וליהנות מהנופים המדהימים שיש מסביבו. אפשר גם לבקר בז'בליאק, שהיא עיירת סקי מפורסמת מאד באזור. כמובן שלצד זו, יש ביקור בטירות השונות שפרוסות ברחבי מונטנגרו, לבקר במבצרים השונים שיש, ואף לבקר במוזיאון הלאומי של מונטנגרו. בקיצור - זוהי חוויה מיוחדת.
 חבילת נופש למונטנגרו- טוס וסע למונטנגרו 
מזג האוויר במונטנגרו הוא נוח למדי, ומזכיר לעתים את האקלים הישראלי. למרות זאת, חשוב לציין שיש אזורים במונטנגרו שהם קרים במיוחד, ויש בה פסגות שגובהן יותר מ2000 מטר, ובהן בכל מקרה כדאי לבקר בעיקר בקיץ, אלא אם אתם מתכננים לעשות טיול סקי. מעבר לכך, הזמן המתאים ביותר הוא בין החודשים יוני לספטמבר. בתקופה זו, מזג האוויר הוא ממוזג, חמים ונעים מאד. מאחר שחלק גדול מהטיול המאורגן כולל גם הליכה ברגל, או שיט בספינות פתוחות, חשוב מאד שהאקלים יהיה נעים, ולכן הקיץ הוא עדיף.
 ואיך מגיעים למונטנגרו? 
כמובן שאם אתם רוצים להזמין טיולים מאורגנים למונטנגרו ולמדינות נוספות באזור, כדאי לשים לב גם אילו טיסות מוצעות לכם. במצב רגיל, אין טיסות ישירות מישראל למונטנגרו, ולרוב מדובר על טיסות עם חניית ביניים בזאגרב, ומשם ממשיכים בטיסה פנימית למונטנגרו. עם זאת, חשוב לציין שאם טסים בקיץ, אזי חברת ארקיע מפעילה מעת לעת טיסות שכר ישירות, ולעתים אף מדובר על טיסות סדירות וישירות למונטנגרו, וסוכנויות הנסיעות שומרות מקומות עבור הטיולים המאורגנים.