חבילות נופש לאי קרפטוס הקסום

קרפאטוס - איי יוון,  

קרפאטוס הוא אי שרק לאחרונה ישראלים גילו אותו  האי הקסום שבאופן יחסי מעט תיירים ורק סקרנים מאד או כאלה שהתאהבו בו, מגיעים אליו. כאן תוכלו להכיר  את יוון
האמיתית,  האי קארפטוס הוא אי הררי  כאשר רכס הרים חוצה אותו לאורך ועובר מצפון לדרום האי, במשך שנים רבות היו שני חלקי האי, הצפוני והדרומי מבודדים זה מזה, אך לאחרונה עקב הפיתוח התיירותי באי הקשר הוא הדוק יותר ותיירים מטיילים בכל האי ובדרכי התחבורה שהשתפרו באופן משמעותי במהלך השנים האחרונות. פיג'אדיה - היא בירת האי והנמל הראשי,  העיר מודרנית למדי המכילה כ 4000 תושבים, רובם תושבי קבע, שלא כמו באיי יוון התיירותיים מאד שחלק מתושבי האי באים רק לעונת התיירות מאתונה, על אף הפיתוח התיירותי של השנים האחרונות, קארתפוס עדיין מצליח לשמור על אופיו היווני, באי מצויות טברנות מעולות, נופים יווניים אותנטיים, וחופי ים מדהימים . בתקופת בקיץ יוצאות טיסות ישירות המופעלות ע"י חברות התעופה היווניות,  ונופש בקרפטוס  ביא אופציה מעניינת לחופשה יוונית מיוחדת.

בין האיים כרתים לרודוס, מוקף בחופים עם מים מרהיבים בגוון טורקיז, שוכן לו האי היווני קרפטוס. כפרים שלווים וציוריים מפוזרים בשטחי טבע פראיים, גן עדן בוטני וזואולוגי, אוכל יווני טעים, מוסיקה יוונית מחממת לב, יין מקומי ואנשים ידידותיים ומסבירי פנים מבטיחים לכם חגיגה לעיניים, לחיך ולנשמה.אם רכשתם חבילת נופש לקרפטוס, באחת מאותן טיסות  ישירות לקרפטוס תוכלו  ליהנות מאירוח מעולה ומפנק ומחופשה קסומה בנוף, שמבקרים רבים משווים לנופים של תאילנד.

הים הקרפטי הוא שלוחה של הים האגאי, והאי קרפטוס,הוא אי צר מאוד וארוך שחצוי על ידי רכס הרים. בצפון, הרים מכוסים בעננים מתנשאים לגובה של 1,200 מ'. בדרום, לעומת זאת, קו של חופים בהירים וצוקים מרהיבים. באזור המרכזי של האי צומח יער עבות שסביבו כרמים, בוסתנים ומטעים של תושבי הכפרים הסמוכים.
חופשה בקרפטוס

בשנים האחרונות נעשו עבודות פיתוח תיירותי .באי אין באי כבישים רבים, אבל יש בו מספר מסלולי הליכה שייקחו אתכם לטיולים מרהיבים בטבע ובאתרים ארכיאולוגיים מעניינים.
בקרפטוס, שגודלה כ-324 קמ"ר, מתגוררים כ-5,400 תושבים. האי, נחשב היום לאחד העשירים מבין איי יוון. הגורם העיקרי לזינוק הכלכלי המקומי מתחיל ראשית המאה ה-20 כאשר תושבים רבים מקרפטוס החלו להגר, בעיקר, לאוסטרליה, ארצות הברית, וקנדה . אנשים אלה עשו חייל מבחינה כלכלית ובמשך השנים שבו לקרפטוס ותמכו בכלכלה שלה.
הפעילויות בקרפטוס הן מגוונות ורבות. למשל, תוכלו לצאת לשייט של יום לאי Saria– מצפון לקרפטוס שכולל ארוחת צהריים, טבילה במפרצוני הטורקיז הצלולים. תוכלו לצאת לשחייה בחופים השונים, לנסוע ברכב בין הכפרים הציוריים ובתוך היער,לראות כפרים שיד הזמן לא פגעה בהם  חלקם מבודדים על מצוקים מעל לים, וחלקם לאורך חופי הים או בהרים.
 
 מבחר חבילות נופש  לקרפטוס להנאתכם.