חבילת נופש לקפריסין  

2 לילות
01/08 - 03/08
כולל ארוחת בוקר
Amorgos Boutique
3 לילות
06/08 - 09/08
כולל ארוחת בוקר
Cactus
3 לילות
03/08 - 06/08
כולל ארוחת בוקר
Flamingo
3 לילות
04/08 - 07/08
כולל ארוחת בוקר
Kokkinos Boutique Hotel
3 לילות
04/08 - 07/08
כולל ארוחת בוקר
Sun Hall Hotel
2 לילות
05/08 - 07/08
כולל ארוחת בוקר
Ajax Hotel
4 לילות
02/08 - 06/08
כולל ארוחת בוקר
Navaria
2 לילות
01/08 - 03/08
כולל ארוחת בוקר
Azia Resort And Spa
?חבילת נופש לקפריסין
מגוון חבילות ודילים לקפריסין במחירים ללא תחרות

חבילות נופש לקפריסין  


קפריסין האי הקסום שכולו חגיגה במרחק נגיעה של 50 דקות טיסה 
 רק להתענג מהים האוירה  האוכל הנפלא  ומלונות הפאר .

קפריסין  התברכה בשילוב של נופים מדהימים ,יערות טבעיים ,חופי ים מפנקים, ספורט ימי, איזורי בילוי ,מאכלים ומשקאות ממיטב המטבח הים תיכוני. הדגים הטריים, המזטים ,המוסיקה בשילוב יין משובח ושלווה אין סופית, הופכים את מכלול היופי הזה לאטרקטיבית בכל עונות השנה.שילוב מנצח של טברנות, מטעמים טורקיים,טיילת מדהימה ומרינה,בתי קפה קטנים עם אוירה של נופש,קניות ,שמש וים צלול הופכים את האיזור למתאים כמעט לאורך כל השנה.חלקה הצפוני של קפריסין העיר קיריניה שייכת לחלק התורכי של קפריסין והיא אחת הערים היפות בקפריסין  ומכונה לאס וגאס הקטנה .העיר משקיפה מכיוון אחד אל הנמל הימי עם מפרציה הקסומים, המנזר בלפיס בסגנון ארכיטקטורה גותית יפהיפיה ומהדרום טירת בופונטו בגובה של 900 מטר מעל פני הים.
טיסות  לקפריסין רק 45 דקות
טיסה לקפריסין ללרנקה עורכת כ50 דקות. בטיסות ישירות של חברות סדירות כמו אגיאן, ארקיע ואל על או צ'רטרים עונתיים של החברות היווניות. אם הגעתכם לשדה התעופה בלרנקה נציג שלנו ימתין לכם עם שלט ויסיע אתכם עד המלון נסיעה של כשעה ורבע כאשר בניקוסיה עוברים תהליך קצר של מעבר הגבול והחתמת הדרכון, ההגעה למלון בהסעה פרטית ונוחה.האי קפריסין היא חגיגה לתיירים. בתי מלון מפוארים  בסגנון הכל כלול הידוע לצד מלונות קטנים בסגנון  מסורתי המשקפים את התרבות היוונית,אוכל משובח ,חופי ים תכולים, ספורט ימי,מסעדות קטנות ומפנקות בסגנון יווניו ותורכי עם איזורי בילוי לרב.גם הילדים והמשפחות יהנו במיוחד מבתי מלון עם מגלשות ,פארק מים ,לונה פארק ופעילות  מיוחדת לילדים. כמו מלונות: קאיה,אקפולקו,סלמיס,אלקסוס המפואר והיוקרתי במיוחד והם גן עדן לילדים ומשפחות.

לחבילות נופש  וקזינו מפנקות בקפריסין הצפונית>>>
 

 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.