טיול ללפלנד הזהר

הצפוני  טיול של פעם בחיים

 טיול ללפלנד

היא הזדמנות ייחודית לחוות את פלאי הטבע של אזור ארקטי קסום זה.  קשה לעמוד מולו תופעת טבע נדירה של הזהר הצפוני והיא  מותירה זיכרונות של חוויות מדהימות לכל החיים. במקום הפראי הזה יש משהו מאוד  מיוחד ופראי שמצליח להפעיל עלינו את הקסם הזה. שמש חצות שאינה שוקעת לעולם, העם הסמי המיוחד המתמודד באומץ עם תנאי חיים קשים , הזוהר הצפוני שמטיל אורות מכושפים בשמים השחורים, איילים נודדים ואפילו הבית הרשמי של סנטה קלאוס - הם רק חלק מהרכיבים שיוצרים את הכישוף המיוחד הזה.
הטיול המאורגן שלנו ללפלנד ייקח אתכם לספארי חורף עם כלבי האסקי, לרכיבה מוטרפת באופנועי שלג במרחבים הקפואים הענקיים ולשיט במעבורת ששוברת את הקרח ממש לנגד עיניכם. חוץ מזה, תוכלו ליהנות מפארק חיות הבר, לבקר בפארק המפל הקפוא ולהתארח בכפר הרשמי של סנטה קלאוס.
ולא לשכח  את אורות הזוהר הצפוני...
מדריכי הטיול יהיו בקשר הרשויות כדי לוודא אם יש תנאים מתאימים לראות את מופע האורות המדהים הזה. ואם יהיה לכם מזל ויתקבל האות שיש סיכוי לראות את אורות הצפון, תעלו מיד על הסעה שתיקח אתכם הרחק מהעיר המוארת כדי לראות איך מבליחים בחשיכה אורות צבעוניים, רובם ירוקים, ומשגעים את השמים וגם את המתבוננים בהם.הטיול ללפלהד מתאים לילדים ולמבוגרים, בטיול זה הכל כלול ההדשרכה הציוד הלבוש ,האוכל והחוויות.

לפרטים נוספים  מחירים ותאריכים לחצו כאן>

צרו קשר למחירים מיוחדים למקדימים להזמין