5 לילות
03/03 - 09/03
ספארי חורף בלפלנד ארץ זוהר הצפון - Lap
5 לילות
08/03 - 14/03
ספארי חורף בלפלנד ארץ זוהר הצפון - Lap
6 לילות
28/03 - 03/04
Santa Sport ספארי לפלנד
6 לילות
22/03 - 28/03
Santa Sport ספארי לפלנד
6 לילות
10/03 - 16/03
Santa Sport ספארי לפלנד
6 לילות
22/03 - 28/03
Golden Circle Suites סאפרי בלפלנד
6 לילות
10/03 - 16/03
Chalet Hotel Rovaniemi סאפרי בלפלנד

טיול ללפלנד הזהר הצפוני  טיול של פעם בחיים

 טיול לללפלנד היא הזדמנות ייחודית לחוות את פלאי הטבע של אזור ארקטי קסום זה.  קשה לעמוד מולו תופעת טבע נדירה של הזהר הצפוני והיא  מותירה זיכרונות של חוויות מדהימות לכל החיים. במקום הפראי הזה יש משהו מאוד  מיוחד ופראי שמצליח להפעיל עלינו את הקסם הזה. שמש חצות שאינה שוקעת לעולם, העם הסמי המיוחד המתמודד באומץ עם תנאי חיים קשים , הזוהר הצפוני שמטיל אורות מכושפים בשמים השחורים, איילים נודדים ואפילו הבית הרשמי של סנטה קלאוס - הם רק חלק מהרכיבים שיוצרים את הכישוף המיוחד הזה.
הטיול המאורגן שלנו ללפלנד ייקח אתכם לספארי חורף עם כלבי האסקי, לרכיבה מוטרפת באופנועי שלג במרחבים הקפואים הענקיים ולשיט במעבורת ששוברת את הקרח ממש לנגד עיניכם. חוץ מזה, תוכלו ליהנות מפארק חיות הבר, לבקר בפארק המפל הקפוא ולהתארח בכפר הרשמי של סנטה קלאוס.
ולא לשכח  את אורות הזוהר הצפוני...
מדריכי הטיול יהיו בקשר הרשויות כדי לוודא אם יש תנאים מתאימים לראות את מופע האורות המדהים הזה. ואם יהיה לכם מזל ויתקבל האות שיש סיכוי לראות את אורות הצפון, תעלו מיד על הסעה שתיקח אתכם הרחק מהעיר המוארת כדי לראות איך מבליחים בחשיכה אורות צבעוניים, רובם ירוקים, ומשגעים את השמים וגם את המתבוננים בהם.הטיול ללפלהד מתאים לילדים ולמבוגרים, בטיול זה הכל כלול ההדשרכה הציוד הלבוש ,האוכל והחוויות.

צרו קשר למחירים מיוחדים למקדימים להזמין