טיולים מאורגנים לסין

טיולים מאורגנים לסין

סין היא יעד תיירות מועדף על רבים, העיר האסורה עדיין שם אך את צעדי הקיסר לא נשמע בהיכלי הפאר. המקדשים המדהימים והמבנים המסורתיים בוהקים בצבעי זהב ואודם, הגנים הסיניים המעוטרים בדרקונים משרים שלווה בתוך המולת העיר. שכונות ה"חוטונגים" המפורסמות מתחבאות בינות לגורדי שחקים נוסח מנהטן הנוגעים בקו השמים ומאירים את הרקיע בלילה בשלל צבעי ניאון זוהרים. הרחובות נקיים, החנויות הדורות ובחלונות הראווה אופנת עילית ומוצרי אלקטרוניקה דיגיטלית. את אלפי זוגות אופניים מחליפים מכוניות יוקרתיות וקטנועים. אך כשנתרחק ממרכזי הערים הגדולות נפגוש עדיין את אותם שדות אורז בירוק בוהק ואת אותם סינים חרוצים בכובעים מחודדים העומדים בגו כפוף בתוך המים. צוקי הגיר המדהימים מעטרים את נהר לי לכל אורכו ומשמשים השראה לציירים מוכשרים. נעצור משתאים לנוכח צבא חיילי הטרקוטה בשיאן, שהוצבו שם לפני כאלפיים שנה  מאז ומתמיד שימש נהר היאנגצה נדבך קיומי ותרבותי חשוב בהתפתחותה של סין. הנהר, על מגוון נופיו הקסומים, ריתק אליו במשך מאות בשנים אומנים, והשראתו הפיחה חיים ביצירותיהם. נופי הנהר שימשו רקע לנפילתן של שושלות, לעלייתם של קיסרים ולהנעת גלגלי המהפכה. הביקור בסין אינו שלם בלי שייט על נהר היאנגצה, המאפשר הצצה אל נבכי סין המרתקת.

סין היא מדינה המשתנה בקצב מדהים וכל טיול אליה משלב חוויה וצבע.סין היא מדינה של נופים עוצרי נשימה ,הרים נישאים  ששימשו  תפאורה לנפילתן של שושלות, לעלייתם של קיסרים ולהנעת גלגל המהפכה. סין ידעה תקופות של פריחה ושגשוג, של ניוון ושקיעה  ולאחר יותר מ-100 שנות זעזועים, תופסה מחדש את מעמדה כאחת המעצמות המעצבות את עולמנו  וכאחד מיעדי הטיולים  המענינים,היפים והמבוקשים ביותר.
טיולים לסין יפגישו אתכם עם בייג'ין, בירתה של סין, המחולקת לשני חלקים . העיר הפנימית, הכוללת את העיר העתיקה, והעיר החיצונית הכוללת כיום גם את כל הכפרים והערים שסופחו לבייג'ין. מרכז העיר הוא כיכר טיאננמן וממולה העיר האסורה. מסביב לכיכר, במעגלים גדלים והולכים, מוקפת העיר בכבישי טבעת.

מזג האויר בסין

בגלל גודלה העצום של סין מזג האוויר משתנה בין האיזורים והעונות. בצפון-מזרח הקיץ חם ויבש והחורף קר מאוד. בצפון  סין ובמרכז גשום כמעט כל השנה, בקיץ חם ובחורף קר. בדרום-מזרח כמות הגשמים גדולה-הקיץ טרופי והחורף קר.העונה המומלצת  טיולים לסין : עונות המעבר- אפריל-מאי וכן ספטמבר-אוקטובר.
מבחינת ביגוד אם אתם מטיילים בצפון סין הצטיידו בבגדים קלים בקיץ, ובגדים חמים כולל מגפיים וכובע חם בחורף. אם אתם מטיילים בדרום סין הצטיידו בבגדים חמים לחורף וקלים מאוד בקיץ, וציוד לגשם כל השנה.

ויזה לסין

כל התיירים  הישראלים והזרים, המתכננים טיול לסין נדרשים  לויזה על מנת להיכנס ליבשת המרכזית של סין. לצורך הוצאת הויזה דרושים: טופס בקשה ושתי תמונות.

טיולים פרטיים בהתאמה אישית לסין - כנסו לפרטים>>

למי שמעונין לטייל בטיול פרטי לסין אנו בטרוולר טורס  נדאג  לארגון ולתכנן טיול מרתק בזמנים שלכם , עם מי שאתם רוצים .טיול בזוגות,  ובקבוצות קטנות של חברים לחוייה בלתי נשכחת, צרו קשר ונתאים לכם את הטיול המושלם לסין.