חבילות לאתונה
טיסות לאתונה

דילים לאתונה  בוזוקי וטברנות במחירים מיוחדים

כל מה שאתם צריכים לדעת על טיסות לאתונה 

יוון היא אחת המדינות המתויירות ביותר ע"י תיירים ישראלים, ומבחינה זו, אין ספק שהעיר אתונה אף בולט יותר מכל עיר או אי אחר בתוך יוון. כמות הטיסות מישראל לאתונה היא פשוט עצומה, ולראיה, אפשר לראות את רשימת החברות שמציעות טיסות לאתונה דרך קבע: טיסות ליוון עם אל על, סאן דור, ישראייר וארקיע מישראל, סייפרוס איירליינס,  טורקיש איירליינס, אולימפיק איירליינס, ועוד חברות תעופה רבות ,שרובן פועלות באגן הים התיכון. אם כן, לצד כל האפשרויות - מה עוד צרך לדעת על הטיסות הללו?

 

הכירו את נמל התעופה 

לרוב, טיסות לאתונה נוחתות בנמל התעופה שנקרא אלפתריוס ונזיליוס. נמל תעופה זה עבר שיפוץ משמעותי מאד לפני עשור, לכבוד האולימפיאדה שנערכה באתונה ב2004. עד לתקופה זו, היה מדובר על נמל תעופה מיושן ובעייתי. כיום, מדובר על אחד מנמלי התעופה המושקעים ביותר שיש בכל רחבי אירופה, ומידי יום עוברים בו עשרות אלפי אנשים. נמל התעופה מציע לכם שפע של חנויות דיוטי פרי, מסעדות, בתי קפה, אפשרויות להשכרת רכב, החלפת כספים, ועוד. כמו כן, נמל התעופה מהווה חוליה מקשרת, וממנו ניתן להמשיך בטיסות פנימיות לכל ערי ואיי יוון השונים.

 

 איך להגיע לאתונה  

אם אתם עולים על טיסות לאתונה כדי לבקר באתונה עצמה, כדאי גם לדעת איך מגיעים מנמל התעופה לעיר עצמה. המרחק של נמל התעופה מהעיר אתונה הוא כ25 ק"מ, ולכן יש צורך באמצעי תחבורה. אפשר לשכור רכב ולנסוע כמובן בקלות. אפשרות נוספת היא להזמין מונית, בעלות נמוכה יחסית (אם כי לא כל נהגי המונית ביוון הם דוברי אנגלית). גם שירות האוטובוסים נחשב יעיל למדי, והוא יוביל אתכם לאתונה במהירות.

 

מהי העונה המומלצת לטיול? 

בעקרון, עונת התיירות הפופולרית ביותר היא כמובן הקי. בעונה, זו אפשר למצוא מגוון עצום של טיסות לאתונה, כולל טיסות שכר במחירים זולים במיוחד, שמאפשרים לאנשים רבים להגיע לנופש איכותי מאד באתונה או באזור אחר ביוון. חשוב מאד לציין שהחורף האתונאי הוא נעים מאד. מדובר על חורף ממוזג ונוח - שמזכיר גם את החורף הישראלי שאיננו קשה מידי. 

סופשבוע מוסיקלי בטברנות של אתונה

להזמנות:09-7710555