חדש ! טיסות ישירות לסוצ'י  עיר הנופש לחופי הים השחור 

 

חדש טיסות ישירות לסוצי' במחוז קרסונדר  היא רצועת החוף מרהיבה לאורך הים השחור בדרום רוסיה, המכונה גם  ה"ריביירה הרוסית", טרם נחשפה לתיירות בינלאומית ואינה מוכרת עדיין בקרב המטיילים והנופשים מחוץ לגבולות רוסיה ושכנותיה,  סוצ'י  היא  מקום הנופש המועדף והמבוקש ביותר אצל הרוסים.

לפני שנים לא רבות, בתקופה בה לא היה מקובל לצאת לנופש אל מחוץ לגבולותיה של רוסיה, נחשבה חופשה באזור זה ובמיוחד בעיר הקייט והנופש סוצ'י, כמשאת נפשם וחלומם של מרבית תושבי ברית המועצות לשעבר, ורק מעטים  זכו לממש חלום זה. כיום נחשבת סוצ'י לבירת נופש הקיץ הבלתי מעורערת של רוסיה, ומרכז תיירות  הפופולארי ביותר לחופשת הקיץ של הרוסים וכמקום הבילוי החביב על בעלי הממון, ראשי השלטון ועשירי רוסיה.

האקלים  בסוצ'י הוא נוח  בסוצ'י וסביבתה אקלים סובטרופי המתאפיין בקיץ ארוך וחם ובחורף קצר ומתון מושך אליו המוני נופשים הגודשים את החופים החל מחודש מאי ועד לחודש אוקטובר בכל שנה. בחודשי הקיץ מלאים בתי המלון, בתי ההארחה, הקלאבים ואתרי הספא המשתרעים לאורך החופים עד אפס מקום בנופשים, רובם ככולם מרחבי רוסיה ואלה נהנים משלל מסעדות, בתי קפה, מופעים, פארקי מים, גנים בוטאניים, מקומות בילוי ואטרקציות נוספות.

אתרי הנופש המפוארים לאורך חופי הים השחור, פרושים על פני שטחים גדולים כוללים  איזורי בילוי מרכזי הספא גם מרכזים רפואיים מתקדמים. בסוצי' מצוי יםמרכזי רפואים המעניקים מגוון רחב של טיפולים רפואיים וקוסמטים  בכל התחומים . בטרוולר טורס תוכלו להזמין גם דילים וחבילות של טיסה ומלון בסוצ'י

לפרטים והזמנות 
09-7710555 | 09-7884422
או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם בהקדם!        

 

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.