מלונות בקמלופס - קנדה

מלונות בקמלופס

Kamloops  קמלופס היא עיר קנדית בקולומביה הבריטית, שם נהרות צפון ודרום תומפסון נפגשים. מסלולי ההליכה, פארק האופניים ומסלולי הסקי רבים נמצאים בצפון מזרח.    בעלי חיים קוגרים ודובים מאכלסים את קולומביה פארק חיות הבר ממזרח לעיר. במערב, מעל אגם קמלופס הם כריות חרס (או צריחים). במוזיאון סקוופמסק, פארק המורשת, נמצא שרידים של כפר בן 2,000 שנה. עצירה ללילה  בעיר קמלופס היר חוייה נעימה בהמשך הטיול בהרי הרוקי.
לאחר שהזמנתם הטיסה לעזור הרוקיס הקנדיים בקנדה המשימה הבאה היא להזמין מלון באזור ובעקר בקמלופס קנדה מבחר בתי המלון בקמלופס קנדה ורמתם נעה משניים עד חמישה כוכבים. כל נוסע יכול למצוא את המלון בקמלופס קנדה המתאים על פי התקציב והצרכים לשביעות רצונו. יש בקמלופס קנדה בעיר שפע גדול ומבחר בתי מלון ברמות שונות ובאזורים שונים.
מי שמחפש בתי מלון באזור שקט יותר של העיר יכול ליהנות ממחירים מוזלים במרחק של כמה קילומטרים ממרכז העיר. ולאוהבי הפעילות התוססת ואטרקציות המרכזיות כמובן שמרכז העיר הוא המקום עבורם.
במרכז העיר תמצאו שפע של חנויות, מסעדות, בארים פאבים, שווקים תוססים וצבעוניים ואזורי בילו פופולאריים. 
לחובבי הפינוקים יש גם בתי מלון ב
קמלופס קנדה ,מפוארים המצוידים בבריכות פנימיות, ספא, חדרי כשר ומסעדות פאר להנאתם אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת מלון  הוא המיקום, הקרבה שלו לאזוריי בילוי למרכז העיר ולאתרי חובה כמובן שגם תחבורה נוחה ואוירה נעימה הוא דבר חשוב  בבחירת המלון.

באתר של טרוולרטרס תמצאו מבחר גדול של בתי מלון בקמלופס המתאימים לכל כיס וכמובן שיועצי הנופש ישמחו להמליץ ולתת יעוץ  מתאים על פי צרכי הנוסעים.