טיסות זולות לציריך 

טיסות לציריך במחיר מוזל

אין ספק ששוויץ בכלל, וציריך בפרט, מהווים יעד מושלם לטיול. בין אם מדובר על טיול מאורגן, טיול משפחתי, טיולי לקבוצות, טיולי צעירים או כל טיול אחר - ציריך מהווה יעד מוביל. מדובר על עיר שיש לה לא מעט מה להציע לכל אחד ואחת מאתנו. החל ממוזיאונים היסטוריים, דרך גלריות אומנות, עובר במרחצאות מפנקים במיוחד (ציריך היא אחד ממרכזי הפא הבולטים של אירופה), פארק מים מהגדולים ביותר בעולם, וכמובן - בתי מלון משוקעים. אלא שלפני הכל, אתם תרצו לאתר טיסות לציריך במחיר נוח למדי. איך זה מתאפשר?

איזה טיסות כדאי להזמין  לציריך? 

יש לא מעט אפשרויות להזמנת טיסות לציריך מישראל, ומבין היעדים השונים בתוך שוויץ, ציריך נחשבת לפופולרית ביותר. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהעלות הבסיסית של טיס ישירה וסדירה מישראל לציריך איננו זול במיוחד. מי שמפעילות את הקו הן חברת אל על הישראלית, וחברת סוויס אייר השווייצרית. לכן, אפשר ורצוי להזמין גם טיסות שכר אם אתם מתכננים לטוס לציריך בקיץ, ואז מגוון המחירים הוא רחב יותר. כמו כן, לעתים ניתן להזמין טיסות עם חניית ביניים, מה שמוריד את עלות הטיסות באופן ניכר.

מתי כדאי לטוס לציריך?

מזג האוויר בשוויץ ובציריך, הוא אירופאי טיפוסי מאד, אם כי חשוב לציין שביחס לערים אחרות באירופה, ציריך נחשבת למקום קר יחסית. אם תבחרו לעלות על טיסות לציריך בחורף, יש להניח שתראו שהעיר כולה מכוסה בשלג. הקיץ בציריך אף הוא שונה מאד מהקיץ בישראל, וניתן לומר שהוא מזכיר יותר את הסתיו הישראלי, ולכן זהו הזמן המועדף ביותר על ישראלים להזמין טיסות. חשוב עם זאת לציין, שמאחר ששוויץ היא יעד מועדף מאד לטיולי סקי, הרי שיש גם ישראלים רבים שבוחרים לטוס לציריך בשיא החורף, כדי לצאת לחופשת סקי נהדרת, וזו בהחלט אפשרות נוחה, ולכן אפשר לאתר לעתים גם טיסות שכר לציריך בשיא החורף.

איך להגיע לעיר ציריך?

אם אתם בוחרים לעלות על טיסות לציריך ולבקר בעיר עצמה, כדאי לדעת מהם האמצעים שמספקים לכם הגעה מהירה ויעילה. העיר עצמה מרוחקת מנמל התעופה קצת יותר מ10 ק"מ, וניתן להגיע אליה במגוון דרכים. אפשר לשכור רכב מנמל התעופה ולעלות על האוטוסטרדה המהירה. אפשר גם לעלות על אוטובוסים שיוצאים לעתים קרובות. אפשרות נוספת היא להזמין מונית ספיישל לציריך, אם כי יש לקחת בחשבון שמחירי המוניות בשוויץ ידועים בעלותם הגבוהה.