טיסות לווינדהוק (Windhoek) - נמיביה (Namibia)

 

נמיביה: הדבר הגדול הבא באפריקה

טיולי גיפים והרפתקאות בשטח מדבר נמיב עם דיונות החול הגבוהות בעולם! צפייה באלפי כלבי ים וציפורי פלמינגו במפרצים לחופי האוקיינוס האטלנטי או ספארי בפארק אטושה. בנוסף – ביקור בשבטי ההימבה ובושמן שבקושי נחשפו לעולם החדש וחיים כמו בעבר. כל זאת ועוד, בנמיביה – מדינה של ניגודים ומרחבים איין סופיים!

 טיסות לווינדהוק – התחלה של ספארי


ווינדהוק היא עיר הבירה של נמיביה והעיר הגדולה (האוכלוסייה כ- 250,000). זוהי העיר שבה רוב נסיעות ספארי דרך נמיביה מתחילות, וגם הנקודה כניסה לנמיביה - עליכם להגיע במטוס.
אנגלית מדוברת ברחבי נמיביה (היא השפה הרשמית של המדינה, והוא גם אמצעי ההוראה ברוב בתי הספר), אם כי במקומות רבים השפה המדוברת היא "אפריקאנס" (דומה לגרמנית) כ- 50% מאוכלוסיית נמיביה מדברת אפריקאנס.נעשה שימוש נרחב בגרמנית, בתיירות ובעסקים. ברדיו ובטלוויזיה מדברים בעיקר באנגלית.

טיסות לווינדהוק – איך מגיעים?

אם אתה מגיע לנמיביה בטיסה, נמל התעופה נמצא כ 40 ק"מ מחוץ לעיר, אז תנו לעצמכם מספיק זמן לנסוע למרכז העיר. בווינדהוק יש גם שדה תעופה עירוני בשם ארוס. זהו שדה התעופה הראשי של כל הטיסות הפנים - נוסעים כך עושים קשר בין מטוסים מקומיים ובינלאומיים.
טיסות לווינדהוק בינלאומיות נוחתות מרחבי העולם, בין היתר תכלו להמריא עם טיסת אל על מתל אביב עד לאירופה ומשם השמך טיסה לווינדהוק, או אפילו טיסת אל על ליוהנסבורג והשמך טיסה לווינדהוק. כמו כן, חברות זרות אחרות טסות לווינדהוק, כמו חברת לופטהנזה דרך פרנקפורט, חברת אתיופיין איירליינס דרך אתיופה, טיסה לווינדהוק דרך חברת סוויס, או בריטיש איירוייס בין היותר.

טיסות לווינדהוק – גם לקניות

יש שוק מלאכה במרכז ווינדהוק, אך המחירים גבוהים למדי. אם תרצו מחירים זולים יותר, תוכלו  ללכת לשוק מלאכה Okahanja, שזה בערך שעה נסיעה לצפון ווינדהוק. ישנם מספר אולמות ומרכזי קניות קטנים במרכז של ווינדהוק. ביניהם ניתן למצוא כמעט כל דבר שאתה צריך. יש גם קניון גדול יותר בשם Maerua  בקצה הדרומי של העיר, הנגיש על ידי מונית