טיסות זולות  לוורשה

טיסות זולות  לוורשה

ורשה בירת פולין נמצאת במרחק של 4 שעות טיסה ישירה.טיסה של חברת התעופה אל על או  לוט הפולנית  , שמצוידת במטוסים חדשנים ובשרות מעולה יביאו אתכם ישירות אל בירת פולין שהתגברה מזמן על צלקות המלחמה והעיר שוחזרה לחלוטין על כל יופיה והדרה.הישראלים למדו לגלות את וורשה בשל יופיה , חיי הלילה  התוססים הססגוניים והמגוונים  בעיקר לצעירים מכל העולם, המסעדות הטובות מכל הסגנונות,  הבארים , המועדונים  לתוך הלילה השדרות הרחבות  הככרות התוססות המשלבות ישן וחדש גם יחד.

בתי מלון בוורשה- ורשה המודרנית והאחרת 

במרחק קצר של 20 דקות תגיעו משדה התעופה ישרות אל מרכז העיר וורשה. מומלץ להזמין מראש את המלון שיתאים לצרכים שלכם. מחירי בתי המלון ברמת חמישה כוכבים לא יקרים והנם מפנקים וברמה גבוהה במיוחד. וורשה מאוד מתויירת  ומבוקשת כיעד חדשני ונעים על ידי האירופאים  שדואגים לשריין הלינה מראש וגם והישראלים למדו זאת לאחרונה.

מה לראות בוורשה

וורשה היא שילוב של ישן וחדש .  ארמונות בסגנון הרנסאנס והגותי לצד הככרות הגדושות בבתי קפה מודרנים, מרווחים, נקיים המצעים מגוון עוגות,  מגוון גדול של סוגי תה וקפה משובחים במחירים מצחיקים.תוכלו לאכול לשתות ולבלות לתוך הלילה.מזג האויר קר בחורף אך מחודש מאי עד אוקטובר תוכלו להינות ממזג אויר נעים ונוח לחופשה קצרה של שלושה או ארבעה ימים או ארוכה יותר עם גיחות לערים שכנות ות כמו קרקוב או וורצלב. התחבורה  הציבורית בוורשה היא מאוד נוחה. רכבות תחתיות , חשמליות יוצאות לעיתים קרובות ומשמשות דרך מצוינת להתניד.

אטרקציות בוורשה

העיר העתיקה והציורית הסטארה מיאסטו נבנתה ושוחזרה למראה המקורי שלה מלפני מאתיים שנה.  ככר-- המבצר המשולשת המקום ממנו המבקרים מתחילים את הטיול בעיר העתיקה. במרכז הככר ניצבת אנדרטה, משם ממשיכים לטירה המלכותית ובתוכה אלפי יצירות אומנות מקוריות, אולם האבירים ודירת יורש העצר ובו אוסף של ציורים היסטוריים . סיורים מודרגים יוצאים בכל השפות, או לאלו שאוהבים סיורים חופשיים להנאתכם.ככר העיר העתיקה הרינק מיאסטה היא היפה ביותר בוורשה יש בה בתי קפה ממסוגננים ודוכנים לממכר חפצי חן, המוזיאון לתולדות וורשה, המגדל המבוצר ומוזיאון הספרות.וורשה  החדשה הנובה מיאסטו היא שילוב של חדש וישן גם יחד. בתי הכל בו החדשנים והקניונים היא חגיגת קניות גדולה לתיירים ,בשל המחירם הנמוכים המותגים של מיטב המעצבים  .בסוף עונה ההזדמנות לרכוש אופנה חדשנית בחצי המחיר גורמת לישראלים למלא המזוודות בכל טוב ומשאירה טעם של עוד.