טיסות לויטנאם - הנוי

טיסות זולות לויטנאם

ברוכים הבאים לעולם שבו הנופים נועזים יותר, קו החוף יותר דרמטי, שבו ההיסטוריה היא משכנעת יותר, שבו חי את החיים במסלול המהיר. העולם הזה הוא וייטנאם, בוייטנאם יש הכל.   

הדרקון אסייתי האחרון שהתעורר מהתנומה שלו. בוייטנאם יש הכל. לכו לצפות את הבלתי צפוי, להיות מוכנים לכל הרפתקה מעבר לחופשה, וייטנאם תספק לכם את הכל!!
הטבע בירך את וייטנאם עם יבול שופע של הרים נישאים, חופים מדהימים ושדות אורז. וייטנאם היא מדינה של אנשים אופטימיים שעברו מלחמה לאחר המלחמה, שרדו את הקולוניאליזם ואת הקומוניזם, וכעת הם מתמודדים עם העולם הקפיטליסטי. הוייטנאמים הם אדיבים כלפי זרים המגיעים כאורחים ולא כובשים. בטיול בקמבודיה תמצאו חופים יפה כמו בתאילנד אבל בלי הגאות התיירות; מאכלים עדינים כמו בוייטנאם, שעדיין לא התגלו, ומקדשים מרהיבים ששמים את אלה שבבורמה ואינדונזיה בצל. זהו לב של דרום מזרח אסיה, אם תכננתם לבלות שבוע בקמבודיה, זה הזמן לחשוב שוב! תוכלו לקחת טיסה לתאילנד ומשם לבקר בקמבודיה והאיזור.העיר אנגקור היא שוב הסמל של האומה, המביאה צליינים מכל רחבי העולם. השלום הגיע אל הארץ היפה הזה לאחר שלושה עשורים של מלחמה. העם הקמבודי פתחו את זרועותיהם אל העולם והתיירות התקבלה היטב. קמבודיה היום היא ירושה של אימפריית Khmer האדירה, אשר במהלך תקופת אנגקור, שלטה בלאוס, תאילנד ווייטנאם. שרידי האימפריה הזאת ניתן לראות את במקדשים של אנגקור האגדית, אנדרטאות ללא תחרות בקנה מידה גדול בדרום מזרח אסיה.  טיסה לויטנם חוייה שלא נגמרת, מפרץ הלונג, סאפא הצפונית , השבטים הקדומים, שדות האורז ונופים קסומים. בטרוולר טורס עזרה בהכנה לויזה לויטנאם במחיר מיוחד.

בטרוולר טורס  אנו מציעים טיולים פרטיים בהתאמה אישית עם הדרכה מקצועית  ומפגשים מרגשים ובלתי אמצעיים עם התושבים , השבטים והנופים המדהימים. 
 לפרטים  
טיולים פרטיים צרו קשר עם המומחים שלנו