טיסות לונציה

 

טיסה לונציה לעיר התעלות המפורסמת

רוצים לטוס לאחד מהיעדים המיוחדים ביותר בעולם? אין ספק שונציה היא עיר מפורסמת בזכות התכונה הייחודית שלה - לפני מאות שנים היא הוצפה, וכיום כל התושבים והתיירים נעים בין התעלות של העיר, באמצעות סירות. מעניין לציין כי לא נראה שהמצב עתיד להשתנות. ההפך הוא הנכון - אט אט ונציה שוקעת עוד יותר, כך שהיא תמשיך להיות אטרקציה תיירותית עוד שנים רבות. כמובן שאם אתם רוצים לבקר בעיר, אתם צריכים גם לאתר טיסה לונציה שתאפשר לכם להגיע במהירות לתוך האזור המיוחד הזה.

כל הדרכים להגיע לונציה

אם אתם רוצים לעלות על טיסה לונציה, יש לכם כמה אפשרויות.לאחרונה אל על יוצאת בטיסה ישירה לונציה ובתרופת הקיץ מתגברים בטיסות שכר ,טיסה לישירה לונציה אך במידה ובימים שאין טיסה ישירה  ברוב המקרים, הטיסות כוללות חניית ביניים ברומא או במילאנו, או ביעד אירופאי אחר מחוץ לאיטליה. טיסה לאיטליה מי שמציעות את הטיסות השונות ונציה הן חברות תעופה כמו אל על, ארקיע סאן דור וישראייר מישראל, וכן חברות נוספות מאירופה כמו לופטאהנזה, אייר בריסל, וחברות נוספות. חשוב לציין כי לעתים רחוקות, אפשר גם לאתר טיסות ישירות לוונציה. הדבר נפוץ בעיקר בשיא עונת התיירות כאשר מדובר לרוב על טיסות שכר. טיסות סדירות וישירות לונציה, כמעט ולא קיימות.

איך מגיעים מנמל התעופה לעיר  ונציה ?

עליתם על טיסה לונציה, והגעתם לנמל התעופה ע"ש מרקו פולו. איך אפשר להגיע מכאן לעיר שכולה מוצפת במים? ברור שהדרכים המסורתיות לא יעזרו פה. לשמחתכם מחוץ לוונציה יש חניונים ענקיים, כך שאם אתם שוכרים רכב (בעיקר אם אתם מתכננים לטייל בחלקים אחרים של איטליה, כי בוונציה עצמה אין מה לעשות עם רכב), אפשר להחנות אותו מחוץ לעיר. מעבר לכך, אפשר כמובן להגיע מנמל התעופה לעיר בעזרת שירות של מוניות או אוטובוסים. בתוך העיר אפשר ללכת ברגל, וכמובן לנסוע במוניות שהן סירות על המים.

נופש בונציה

אם אתם רוצים להזמין כרטיס טיסה לונציה, יש לקחת בחשבון כמה נתונים. ראשית, בחורף יש בוונציה גשמים עזים, ומאחר שבין כה וכה היא מוצפת במים, כדאי להמתין עד לקיץ. החל מחודש אפריל מזג האוויר בונציה נעשה נעים מאד, ומומלץ לטיול. מעבר לכך, קחו בחשבון שתושבי ונציה מודעים לשטף התיירים שפוקד את עירם - ולכן מדובר על אחת הערים היקרות ביותר באירופה, ויש להיערך לכך בהתאם.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.

טיסות לרומא 7 לילות