טיסות לטנזניה

טיסות מובחרות לטנזניה

אפריקה מופלאה, אבל טנזניה מופלאה אף יותר היא משלבת טבע פראי עם חופשת בטן גב על חופי האוקיינוס ההודי וביקור בזנזיבר האקזוטית והמפנקת. היא מתאימה לחופשות שונות גם למשפחתית, גם לאקזוטית ומרגשת. הרבה מהאנשים שבוחרים בטיסה לטנזניה מעוניינים לחוות את הצד הפראי שלה והם בוחרים בחבילת ספארי. אם הערוץ הנצפה ביותר בביתכם הוא הדיסקברי או הנשיונאל ג'יאוגרפיק, , מחפשים דרכים טבעיות לריפוי, מכירים בכוחה של השירה, חיי השבט קוסמים לליבכם וחיי הטבע תמיד ריתקו אתכם, טיולי ספארי של עד 10 ימים, ברכבי שטח 4X4 עם מדריך מקומי דובר אנגלית / מדריך דובר עבריתהם החוויה האולטימטיבית עבורכם. הכי קרוב לטבע, הכי קרוב ללב העניינים, חוויה אותנטית, המשאירה את חותמה וקושרת את נשמתכם לנצח עם היבשת הדרומית השחורה. חוויה של התמזגות עם עולם החי והחיים המקומיים, בלינה מאורגנת והסברים מפורטים על השמורה. 
במהלך השנה, טיסות לטנזניה עוברות דרך נקודת קישור אחת או שתיים,  אולם אם תצאו בסוכות תוכלו ליהנות מטיסות לטנזניה ללא עצירות, לגמוע באוויר כ4000 ק"מ ב5-6 שעות.  הטיול מתאים גם לשומרי מסורת.

זנזיבר וספארי – לחוות את אפריקה על כל גווניה

אם אתם מתקשים לבחור בין חוויה אותנטית בספארי לחוויית בטן גב באחד מהחופים היפים בעולם,
הטיול הזה הוא עבורכם. ניתן להזמין חבילות נופש הכוללת טיסות לטנזניה ושהייה במלון יוקרתי ומפנק בסמוך לחופי האוקיינוס ההודי באזור זנזיבר ומיד לאחר מכן להשתלב בטיול קצר בן שלושה או ארבעה ימים  בשמורות הטבע הפראיות והאותנטיות של הספארי

שמורות הטבע בטנזניה

לטנזניה ארבע שמורות טבע מרכזיות ופארק לאומי אחד. נגורונגורו, סרנגטי ואגם מניארה, טרנגירה ופארק ארושה הטבע במלוא תפארתו, משולב עם עצי באובב עבי גזע, קופים המשתפלים מתוכם, עולם חי שוצף חיים ושוקק. עדרים המבצעים את נדידתם וזאת לצד היכרות עם החיים באותנטיים של השבטים באפריקה ומנהגיהם. תוכלו למצוא טיסות לטנזניה או אף למצוא  חבילות נופש המסדירות לינה במאהלים בתנאים משופרים ואיכותיים, עם מזון איכותי. חבילת הנופש משלבת הדרכה מסודרת ונסיעה ברכב שטח, אשר יוכל לגמוע את מאות הקילומטרים בימים הקרובים. חשוב עד מאוד לשלב את הטיול עם מדריכים מוסמכים המכירים את אפריקה, שכן מדובר בשמורת טבע, ששומרת על צביונה הפראי, התנהגות, שאינה נכונה, תנועות חדות, התקרבות יתר לחיות בסביבתן הטבעית מסכנת את המבקרים, ועלולה להביא למצבי קיצון, שעלולים להסתיים באסון אמתי. למדריכים המקומיים ו/או הישראלים, קיים הניסיון והידע הנדרש כדי להגיע מספיק קרוב אבל גם מספיק בטוח להתרחשות העניינים.