טיסות לשטוטגרט

טיסות לשטוטגרט


חולמים על חופשה נהדרת בגרמניה? טיסה לגרמניה  חשוב מאד להבין כי ישראלים רבים בוחרים לעלות על טיסות לשטוטגרט, ולא בכדי. שטוטגרט נחשבת לסיפור הצלחה לא רק בקנה מידה גרמני, אלא אף עולמי. מצד אחד, שטוטגרט היא העיר בה יש את כמות המהגרים הגבוהה ביותר שיש - ולמעשה כמעט כמחצית מהאוכלוסיה מורכבת ממהגרים - רובם טורקים ואנשים יוצאי מזרח אירופה. למרות זאת, שטוטקרט נחשבת לאחת מהערים הסובלניות ביותר בעולם. אין בה מתחים אתניים, והתושבים חיים בשלום אחד עם השני, ולכן הביקור בעיר הוא תענוג.

 איך מגיעים לשטוטגרט?


 במידה ואתם רוצים להגיע לעיר בתקופת הקיץ מיוני עד ספטמבר קיימות טיסות שכר ישירות לשטוטגרט, יש לאתר כמובן טיסות לשטוטגרט מישראל.במהלך השנה  אין תמיד ש עדין קו של טיסות ישירות מישראל לשטוטגרט. האפשרות היא אם כן להזמין טיסות שכוללות חניית ביניים, לרוב בפרנקפורט או במינכן, שכן ברלין היא רחוקה ונמצאת בקצה השני של גרמניה. הטיסות השונות לשטוטגרט יוצאות לישראל דרך חברות תעופה זרות - סוויס אייר, לופטהאנזה, טורקיש איירליינז, ועוד.  יש לציין שאם לוקחים בחשבון חניית ביניים קצרה, משך הטיסה נע בין חמש לשש שעות בלבד.

 להגיע לעיר בכל דרך


 אז נחתם בנמל התעופה של שטוטגרט, לאן ממשיכים מכאן? מאחר שתמיד טיסות לשטוטגרט נוחתות בנמל התעופה שנמצא במרחק של 10 ק"מ, אתם חייבים לבחור אמצעי תחבורה. יש אפשרות להזמין מונית, אף כי המחירים בגרמניה אינם זולים. אפשרות יעילה מאד, היא להיעזר בשירות הרכבות והאוטובוסים של גרמניה, שנחשב לשירות ברמה גבוהה מאד, דייקני, ויעיל מאד. כמו כן, אפשר לשכור רכב מנמל התעופה בשטוטגרט, וכך להגיע לעיר כמה שיותר מהר.

 העונה המומלצת לטיסה


רוב הישראלים מחפשים טיסות לשטוטגרט בזמן חופשת הקיץ. ביון החודשים יולי לאוגוסט, הטמפרטורה הממוצעת בשטוגרט עומדת על קצת פחות מ20 מעלות, כך שמזג האוויר הוא ממוזג ונוח מאד. אם מטיילים כבר בסתיו או באביב, הטמפרטורה מתחילה להזכיר את החורף הישראלי, ובשיא החורף - שטוגטרט הופכת לעיר קפואה ומושלגת. עם זאת, יש ישראלים שמגיעים שטוטגרט לקראת חג המולד, כדי לחוות אותו באופן ייחודי. על כן, אפשר לטוס לשטוטגרט בעצם, בכל עונה בשנה כמעט.

בטרוולרטורס המחלקה האירופאית תשמח  לתת לכם גם מספר עצות חשובות גםבבניית מסלול באופן עצמאי...