טיסות לדרום אמריקה 

טיסות לדרום אמריקה

דרום אמריקה היא כבר מזמן לא היבשת שקורצת אך ורק לצעירים. מדובר על יבשת מדהימה, עם נופים מגוונים במיוחד, תרבות עתיקה מאוד ובליל עצום של עמים, שפות, דתות ותרבויות מרתקות במיוחד. כל זאת כמובן, לצדע נופים יוצאי דופן בעוצמתם וכאלה שלא ניתן למצוא באף יבשת אחרת בעולם. עם כך, הפופולריות של טיסות לדרום אמריקה, רק הולכת ועולה עם השנים, כאשר מגוון היעדים הוא עצום ואפשר להגיע כמעט לכל ארץ בדרום אמריקה שרק תרצו. 

איך מתנהלות הטיסות לדרום אמריקה?

יש לזכור כי המרחק בין ישראל לבין יבשת דרום אמריקה הוא משמעותי מאוד. למעשה, טיסה ממוצעת בין ישראל לדרום אמריקה, יכולה להימשך כ- 17 שעות ומדובר על זמן ארוך מאוד. מכאן עולים שני אתגרים- תדלוק המטוס וגם העובדה שטיסה ארוכה מאוד היא מתישה. מסיבה זו, ברוב המקרים, טיסות לדרום אמריקה כוללות חניית ביניים. חניית הביניים מאפשרת לנו להתרענן היטב ואף להוריד את עלויות הטיסה. חניית הביניים לרוב תהיה באחת ממדינות אירופה.

מהם היעדים המרכזיים?

אמנם כאשר אתם מתכננים חופשה או טיול בדרום אמריקה, אתם יכולים להיכנס כמעט לכל מדינה - אך יש לזכור שכאשר מדובר על טיסות לדרום אמריקה, יש כמה יעדים מרכזיים באשר לנמלי התעופה שנוח להגיע אליהם, ושמציעים לכם שירותים ברמה גבוהה. מבחינה זו, נמלי התעופה המרכזיים מצויים בברזיל טיסות לברזיל , טיסה לארגנטינה, בפרו, ובצ'ילה. אם ברצונכם לבקר במקומות נוספים - כמו למשל בוליביה או גינאה, ניתן להמשיך בטיסה פנימית מאחת המדינות שצוינו קודם לכן, למדינות הנ"ל.

למצוא טיסות זולות לדרום אמריקה?

מאחר שיבשת דרום אמריקה רחוקה מאד מישראל, גם המחיר של טיסות לדרום אמריקה הוא בהתאם. מדובר על טיסות יקרות למדי, ולכן יש צורך למצוא מפעם לפעם מבצעים שונים - בוודאי עבור צעירים שמעוניינים בטיול זול יחסית. חשוב לציין שחברות התעופה וסוכנויות הנסיעות מציעות מעת לעת מבצעים עבור טיסות ליבשת דרום אמריקה, ואם מתכננים טיול ארוך - אפשר להזמין כרטיס לכיוון אחד, ובזמן השהות ביבשת, לחפש כרטיס חזור במחיר נוח.

אילו חברות טסות לדרום אמריקה?

טיסה לדרום אמריקה עם אל על היא טיסה ישירה הנוחתת בסאו פאולו. טיסה לדרום אמריקה נמשכת כ-15 שעות וחצי. בהתאם לדרישת השוק והתנועה חברת אל על ערוכה לתגבר טיסות לדרום אמריקה בשיתוף עם GOL, AEROLINEAS ARGENTINA , LAN CHILE. יש גם חברות זרות כמו בריטיש המפעילות טיסות לדרום אמריקה. TACA, LAN ECUADOR גם כן טסות על הקו בבשת ובלי לשכח ולציין את LAN פרו. מספרן של טיסות לדרום אמריקה אכן מותאמות על פי עקומת ביקוש ועצה. טיסות לדרום אמריקהעם אל על, לסאו פאולו, הנן טיסות הדגל ליבשת זאת.

למי מתאימה הטיסה לדרום אמריקה?

לצעירים חובבי סיורי טבע, עם תרמיל על הגב, למשוחררי צה"ל ובכלל לקהל הרחב בעלי קרובי משפחה בדרום אמריקה. טיסה לדרום אמריקה הנה ברכה לתיירים הארצי ישראליים שלנו והצמאים לגלות עוד טפח פלאי העולם. טיסות לדרום אמריקה הן רק תחילה של מסע קסום לגילוי מפלים, תופעות טבע ייחודיות ואתרים היסטוריים מרתקים(מציו פיציו). אנשי המקצוע של טרוולר טורס עמלים ודבקים במטרה על מנת לספק את הסחורה ללקוחות. לטרוולר טורס הסכמים מיוחדים אם בנושאי טיסות לדרום אמריקה של חברת אל על, טיסות לצעירים וטיסות מוזלות דרך יעדי ביניים. אין ספק שמדובר בטיולים הנמשכים לרוב חודש ימים לפחות ומי שרוצה לגלות את כל היבשת הדרום אמריקאית, יצטרך להתארגן בצורה יסודית ולארגן בליווי המומחים שלנו ליעד זה, כרטיס טיסה לדרום אמריקה באופן מקצועי ביותר. 

טיסות בזול לדרום אמריקה – חבילות נופש בשיטת "תכנון עצמי"

טיסה לדרום אמריקה מהווה לפעמים חלק מחבילת נופש במחיר אטרקטיבי שאל אל מציעה לקהל הלקוחות. ללא ספק, טיסה לדרום אמריקה של אל על, הנוחתת בסאו פאולו, הופכת את נושא מחירו של כרטיס טיסה לדרום אמריקה למאוד תחרותי בהשוואה ליעדים אחרים בעולם. אין, איפה, להתפלא מכמות התיירים האדירה העולה על טיסות לדרום אמריקה ובעיקר צעירים. אל תהססו עוד, פנו עוד היום לטרוולר טורס ולמחלקת טיסות לדרום אמריקה, כאשר ניתן לבחור טיסות לדרום אמריקה עם אל על, לסאו פאולו, ולהמשיך משם את המסע הקסום. לא לשכוח לחזור משם בשלום ועם סומבררו מקומי טיפוסי מדרום אמריקה.

עדיין מתלבטים אם כדאי לקחת טיסה לדרום אמריקה?

במדור נוסעים כותבים תוכלו לקרוא תגובות של לקוחות מכובדים, שנהנו מהשרות המקצועי של טרוולר טורס. טיסות לארגנטינה, טיסות לצ'ילה, טיסות לברזיל הן רק טפח קטן מהחוויה של הנוסעים ליבשת זו, בנוסף ליעדים אחרים רבים שאנו מציעים, אין ספק שזקוקים לייעוץ מקצועי על מנת לקבל תגובות כגון אלה (ראה מדור נוסעים כותבים באתר). מכל הסיבות הנכונות - טיסות לדרום אמריקה זה רק טרוולר טורס.

טיולים לדרום אמריקה?

טיולים לארגנטינה, צ'ילה, ברזיל, פרו, אקוודור ואיי גלפגוס, קולומביה בהתאמה אישית. טיסות,  העברות,  בתי מלון, אטרקציות בטיולים פרטיים ומשותפים.