טיסות זולות לסיציליה

טיסה לסיציליה לחוויה איטלקית אמיתית


אם אתם רוצים לטוס ליעד יוצא דופן ביופיו, שיעניק לכם חוויה איטלקית אותנטית, הרי שסיציליה היא יעד מעולה עבורכם. סיציליה מכונה לא פעם השפיץ של איטליה - משום שמדובר על האי, שנראה כמו השפיץ בצורת המגף של המדינה הזו. סיציליה במובן מסוים נפרדת מאיטליה אך במובן אחר - היא הדבר הכי איטלקי שיש. לא פעם, כאשר מתייחסים לאופי האיטלקי המסורתי - מתכוונים לאופי הסיציליאני. מדובר על אי שאפשר לטייל בו ימים רבים בהנאה רבה, והוא כולל עשרות אתרים שונים. לצורך כך, כמובן שתרצו קודם כל, לעלות על טיסה לסיציליה.

 איך מגיעים בטיסה  לסיציליה? 


באופן עקרוני, אין טיסות ישירות מישראל לסיציליה. מי שרוצה למצוא טיסה לסיציליה, ככל הנראה יצטרך למצוא טיסה שתעשה עצירת בייניים ביעד מסוים. ברוב המקרים, עצירת הביניים היא באיטליה עצמה, כאשר ההעדפה היא לעצירה ברומא, ולא במילאנו שהיא צפונית עוד יותר. לעתים יש גם עצירות ביעדים נוספים בתוך איטליה, וכמובן שלעתים החניה היא במדינות אחרות לגמרי. כך למשל, חברות תעופה רבות כמו איגן איירליינס, אולימפיק איירליינס וטורקיש איירוויז, מציעות חניית ביניים במקומות כמו טורקיה, יוון וקפריסין, ומשם אפשר להמשיך בעוד טיסה קצרה יחסית לתוך סיציליה. כמובן שבקיץ, אפשר למצוא לעתים טיסות שכר ישירות מישראל לסיציליה ללא עצירות.

 מתי טסים לנופש בסיציליה?


בקיץ  ובחגים קיימות טיסות ישירות לסיציליה הזמן הומלץ לעלות על טיסה לאיטליה לסיציליה הוא בעיקר בעונות המעבר שלה. יש לקחת בחשבון שסיציליה היא באופן רשמי הנקודה החמה ביותר באירופה, והיא שברה כמה שיאי טמפרטורה לאורך השנים. לכן, הקיץ בסיציליה שהוא חם ויבש, עלול להיות מוגזם אפילו לתייר הישראלי, שרגיל לשמש הקופחת פה. לכן, מומלץ בחום לטוס לסיציליה דווקא בעונות המעבר. האביב והסתיו בסיציליה הם נעימים מאד, ואפשר ליהנות ממזג אוויר שטוף שמש, ללא גשם, ומאווירה נעימה. גם החורף חשוב לציין, לא קשה מידי.

 באיזה שדה תעופה נוחתים בסיציליה ?


בסיציליה יש מספר נמלי תעופה, אך ברוב המקרים, טיסה לסיציליה מישראל תגיע לנמל התעופה ליד העיר קטניה או פלרמו, שהיא העיר הגדולה ביותר בתוך סיציליה, ואחת מהערים הגדולות באופן כללי באיטליה. מנמל התעופה אפשר להמשיך ולבקר בכל רחבי האי במגוון אמצעי תחבורה. הדרך הנוחה ביותר לטיול בסיציליה היא ע"י השכרת רכב מנמל התעופה, כך שתוכלו להגיע לכל נקודה באי.  לטרוולר טורס מבחר חבילות טוס וסע לסיציליה.

התקשרו עכשיו והזמינו טיסות  חבילות ונופש לסיציליה 09-7710555