מחפשים טיסות לרוסיה? או טיסה לאודסה? אולי טיסות לקייב? ומה עם הטיסות לריגה?

ריכזנו עבורכם את היעדים הכי פופלריים ואת המחירים הכי נמוכים!

טיסות לרוסיה – מדינה של אגדות
הליכה ברחובות מוסקה או סנט פטרסבורג היא כמו צלילה לתוך מדינה של אגדות, שבה הפנטזיה הפכה למציאות. סגולה מגולמת בבניינים עם ממדים עצומים, מוזיאונים עם אוספים ייחודיים בעולם, פארקים יפים במיוחד. בטיסות לברוסיה, כל מבקר יופתע לגלות, בין אטרקציות רבות אחרות, המאוזוליאום של לנין בכיכר האדומה במוסקבה, ההרמיטאז' בסנט פטרסבורג.

טיסות למוסקבה  - בירת הרפובליקה הרוסית
עיר הבירה של הרפובליקה הרוסית מוקפת בגבעות אשר מתערבבות עם מונומנטים מרהיבים, פארקים ואזורי מגורים. בעיר חוצה הנהר "מוסקבה", ונהרות רבים אשר מתקשרים עם חלקים אחרים של המדינה. במוסקבה יש מגוון מרשים של רשתות תקשורת, על ידי אוויר, יש שדה תעופה שמקבל טיסות למוסקבה בינלאומיות, בקרקע ישנה רשת מצוינת של מסילות ברזל וכבישים. אלו אפשרו לבירת הרפובליקה לפתח כלכלה מגוונת, הן בתעשיי, בתחום המזון ובמיוחד בתחום ההוצאה לאור. במוסקבה יש גם רשת גדולה של קווי מטרו, אוטובוס, והחשמלית "הטרוליבוס".

טיסות לסנט פטרסבורג – החלון למערב
העיר נבנתה על ידי פדרו הגדול כדי להיות "חלון למערב". סנט פטרבורג היא העיר האירופית ביותר של רוסיה ונחשבת ל"ונציה" של הצפון בגלל תעלות המים מוקפות בארמונות. טיסות לסנט פטרסבורג יאפשרו למבקרים לסייר בין האטרקציות של העיר במוזיאון ההרמיטאז', בארמון החורף, מצודת פדרו ופבלו ואת שדרות נייבסקי.

טיסות לקייב – שדרות רחבות ופארקים שמורים
העיר גדולה מציעה מגוון רחב של פעילויות ליהנות באופן מלא. אם אתה נהנה מהליכות, השדרות הרחבות והפארקים היפים והשמורים הם סביבה ייחודית לגלות את התנועה האמיתית של העיר ולבחון את ההתנהגות של תושביה. בטיסות לקייב התייר יכול ליהנות מפארק המים בשם "Dneprovskj" ומזנים אקזוטיים בגן הבוטני של האקדמיה פומין. בין כל אלה, יכולים לראות זוגות של שחקני שחמט מרוכזים על הלוח. מלבד משחק השחמט התיירים יכולים ליהנות מפעילויות ספורט כמו כדורגל, כדורסל, אתלטיקה ושחייה או להינות לצפות במשחקים של הקבוצות מפורסמות כמו דינמו קייב.
בתי הקפה הרוויחו את המוניטין שלהם. מעוצבים בדרך כלל בטעם טוב וברובם יכולים לאכול משהו קל תוך כדי האזנה למוסיקה מגוונת. הברים במרכז העיר הם גם מקום מפגש משותף עבור תושבי קייב והתיירים המבקרים בה.

כמו כן, בטרוולר טורס תוכלו למצוא טיסות לאודסה במחירים מוזלים. גם טיסות לריגה בחברת אירופלוט עם עצירה במוסקבה, טיסות למינסק עם חברת התעופה איירוסוייט האוקריאינית עם עצירה בקייב, וכמובן, למי שמעדיף חברות תעופה ישראליות – יש גם טיסות אלעל לקייב ישירות. בטרוולר טורס נדע להתאים לכם את טיסה לוילנה במחיר הנמוך ביותר שקיים בשוק התיירות, ולהוסיף לתכנון גם אטרקציות, טיסות פנים ומלונות. לא קונים כרטיסי טיסה לרוסיה בלי לדבר קודם עם טרוולר טורס.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.