טיסות לריו דה ג'נירו

טיסות מוזלות לריו דה ג'נירו ויעדים נוספים בברזיל

טיסות לריו דה ג'נירו

אנשים רבים מתעניינים היום בטיסות לריו. הסיבה העיקרית לכך היא עצם זה שהמקום מהווה נקודת מוצא נפלאה לכל מה שיש לדרום אמריקה להציע. כך מוצאים עצמם אינספור צעירים מחפשים טיסות משתלמות ליעד המדובר. בקטע הבא נפרט אודות טיסות לריו, מזג האוויר בעיר והאטרקציה המרכזית שלה, כך שהחופשה הבאה שלכם תהיה לא פחות ממושלמת.

טיסה לריו נעשית בדרך כלל לא באופן ישיר, אלא באמצעות טיסת קונקשן בלבד. האפשרויות עבור כל נוסע יהיו רבות כאשר תוכלו לבחור מבין חברות התעופה שנוסעות מנמל התעופה בן גוריון לזה בריו דה ז'ניירו ביניהן Alitalia, Air France ו-Air Europe, כאשר יהיה מומלץ להביא איתכם ספר או מחשב על מנת להעביר את הדרך בנעימים. אמנם טיסות לברזיל יכולות להיות לעיתים מעט מעייפות ואפילו מתישות, אך בסופו של דבר, עת תנחתו בריו דה ז'ניירו, תגלו את אחת הערים המדהימות והמרהיבות ביותר בעולם, כך שגם הטיסה הארוכה תיראה בעיניכם כחסרת חשיבות ובהחלט משתלמת כדי להגיע למקום.

מזג אוויר בריו

בחודשים דצמבר וינואר ישנם גשמים רבים, כך שלא מומלץ לבקר בעת הזו. לעומת זאת, בשאר חודשי השנה המקום שוקק חיים ואין שום בעיה לבקר. זכרו, אחת החוויות המקסימות שיש לעיר להציע זה הים רחב ההיקף עם החופים המיוחדים. כמו כן, על מנת שתוכלו לבצע פעילויות שונות, כדוגמת טיולים רגליים, עליכם יהיה להגיע כאשר מזג האוויר הינו אידיאלי לכך, קרי בעונות הלא גשומות. הרבה מטיילים בוחרים מתוך מגוון הטיסות לדרום אמריקה ומתחילים את הטיול בארגנטינה ומתקרבים לברזיל וכך מגיעים בעונה הטובה וישר לקרנבל. 

אטרקציה מרכזית בריו

הסמל של העיר והמקום המעניין ביותר לביקור הוא הר קורקובדו, ההר שעליו נמצא פסלו הענק של ישו. מדובר בהליכה לא קצרה אשר דורשת מעט מאמץ, אבל בסופו של דבר הנוף המדהים של האזור והפסל והמדהים יהיו נר לרגליכם.

נוסף לפסל ישו, ישנם בעיר אינספור מועדונים וברים שונים, כאשר ללא כל מאמץ ניתן למצוא בר בכל סגנון שקיים. בין אם אתם בקטע של מוזיקה אלקטרונית ובין אם שנות ה - 80, הכל בנמצא. 

טיפ השבוע! ממשיכים לטוס ליעדים נוספים בברזיל או דרום אמריקה?
תזמינו את הטיסה המשך יחד עם הטיסה הבינלאומית לקבלת מחירים מפתיעים!