טיסות לפולין

 

טיסות מוזלות לפולין

לנו הישראלים, יש קשר מיוחד לפולין. בארץ חיים לא מעט תושבים אשר נולדו שם או שהם צאצאים של יהודי פולין, ולכן רבים בוחרים לבקר במדינה במסגרת טיול שורשים. טיסות לפולין יפגישו אתכם עם מדינה מעניינת ומרתקת, משופעת בהיסטוריה ענפה, מבנים ארכיטקטוניים מרשימים , מופעי תרבות ועוד.

טיסות לפולין – מדוע זה כדאי?

טיסות לפולין אינן מיועדות אך ורק לישראלים יוצאי מדינה זו אשר מגיעים אליה לטיול שורשים. מידי שנה יוצאות טיסות למדינה מטעם בתי הספר, כאשר התלמידים מבקרים במחנה ההשמדה אושוויץ ולומדים להכיר את הזוועות אותן העם שלנו עבר שם. אולם, הביקור בפולין לא חייב להיות כה קודר, כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לבקר במדינה זו גם בשל סיבות אחרות. זוהי ארץ יפיפייה, משופעת בנופים מרהיבים, יערות, מפלים, אגמים, כפרים ציוריים ומבנים עתיקים. הערים הפופולאריות ביותר בקרב התיירים הן וורשה הבירה וקראקוב.

עם איזו חברת תעופה מומלץ לטוס לפולין?

כיום ניתן להזמין טיסה לפולין כאשר שתי חברות תעופה שונות מגיעות למדינה מידי יום, אל על וחברת התעופה הפולנית לוט. זו האחרונה טסה ישירות לבירה וורשה. חברות נוספות המגיעות למדינה הן: טורקיש איירליינס, סוויס אייר, לופטהנזה, בריטיש איירוויז, אייר פראנס ועוד.

טיסה לפולין וביקור בוורשה וקראקוב

כאמור, מרבית התיירים המגיעים באמצעות טיסות לפולין, לא ירצו לפספס שתי ערים ראשיות ומרשימות כמו וורשה וקראקוב. אולם, בהחלט ישנן סיבות טובות לבקר גם בערים פחות פופולאריות כמו גדנאסק, לובלין, פוזנן ועוד. בפולין תוכלו למצוא ערים בהן האווירה היא יותר אותנטית ו"פולנית", אולם ישנן ערים, במיוחד הראשיות מבניהן, שהן מודרניות ומתקדמות בעלות אוריינטציה מערבית. והיה והחלטתם לא לשכור רכב, כדאי לדעת כי במהלך השנים תשתיות התחבורה הציבורית בעריה הראשיות של פולין התקדמו, קל, נוח ופשוט להגיע ממקום למקום, כאשר מחירי הנסיעה בתחבורה הציבורית הינם זולים למדיי.

באיזה עונה של השנה מומלץ להגיע לפולין?

ובכן, אם אינכם חוששים מתנאי מזג אוויר לא נוחים, תמיד תוכלו להגיע באמצעות טיסה לפולין גם בחורף, אולם יש לדעת כי בפולין החורף הינו קר מאוד, יורד שלג והטמפרטורות צונחות אל מתחת לאפס. תקופת הסתיו ותקופת האביב אינן נמשכות זמן רב, אולם אז מזג האוויר נעים יותר, אם כי בעבור הישראלים הוא עדיין נחשב לקריר. העונה המומלצת ביותר היא הקיץ, בתקופה זו שורר אקלים נפלא במדינה.

מעוניינים לרכוש כרטיס טיסה לפולין? לבקר בקראקוב וורשה? להכיר טוב יותר את חיי הקהילה היהודית וההיסטוריה של יהדות פולין אשר ברוב רובה הוכחדה? בטרוולר טורס אנו מציעים ללקוחותינו מבחר רב של טיסות, חבילות נופש ודילים לפולין, במחירים אטרקטיביים במיוחד, ולכם מובטחת חופשה מרתקת באחת המדינות היפות והמעניינות באירופה. צרו עמנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות!