טיסות לפריז

 

טיסות לפריז - עיר האוהבים

גדולי הזמר הצרפתי השאירו את חותמם על תרבותה של צרפת, ארץ רב עמים אמונות ותרבויות. העיר התיירותית מספר אחת בעולם מחבקת את התייר הישראלי בחום. טיסות לפריז יקחו אתכם אל ארץ  יפהפיה בעלת נופים ושטחים ירוקים נפלאים, המציעה לתייר מגוון אפשרויות של טיולים אם בקבוצות, באופן עצמאי, סיורים מקצועים וביקורים של אנשי עסקים.

טיסות לפריז - המגוון


טיסות לפריז שבצרפת יובילו אתכם אל היעדים התיירותיים המבוקשים ביותר בעולם: פריז, הריווירה  הצרפתית, ניצה, חבל פרובנס, ארמונות הלואר עם כל ההיסטוריה העשירה המספרת על תקופת מלכי צרפת. טיסות לפריז, הן לרוב טיסות ישירות, בתדירות גבוהה. בדומה לטיסות אל על הישירות למרסיי, טיסה לפריז היא טיסה נוחה ובמהלכה ניתן לצפות בסרט וליהנות מארוחות בוקר, צהרים או ערב בהתאם לשעת הטיסה שבחרתם. האוכל כשר למהדרין. טיסות לפריז נוחתות או בשדה התעופה של שארל-דה-גול (רואסי) או לאורלי. משך טיסה לפריז כ-4 שעות עד 4 שעות וחצי והתדירויות מותאמות לדרישות השוק ליעד זה. כמו כן, משתנה לוח טיסות לפריז בהתאם לעונות השנה וחופשות בתי הספר וחגי ישראל.


טיסה לפריז דילים ומבצעים


עם חברת אל על הינה טיסה ישירה, כאשר החברה מפעילה טיסות לפריז וחזרה גם במוצאי שבת. במהלך השבוע טיסות לפריז עם החברהל יוצאות לפחות 10 פעמים, ובעונת השיא (קיץ) טיסות לפריז מתוגברות בלוח זמנים צפוף שבא לענות על דרישות השוק. טיסות לפריז הינן טיסות בטוחות ויוצאות בזמן. חברות תעופה נוספות מפעילות טיסות לפריז לפחות 6 פעמים ביום: אייר פראנס, ארקיע, סאנדור וישראייר.
 

טיסות לפריז -  האטרקציות  בפריז 


לחובבי סיורים נושאיים ובעלי אופי ייחודי כגון "דרך היין", ניתן להזמין טיסות לפריז או טיסות למרסיי ולהמשיך ברכב למקום המיוחל. מייד תחושו באויר בניחוח הגפנים המכסים שטחים נרחבים של צרפת. תמונה אחת שווה אלף מלים אמרו  לא אחת. עם טיסה לפריז, נחיתה בשארל דה גול, ישר למלון!. מניחים את החפצים ומתחילים ללכת ברגל או לנסוע במטרו.
המלון הנו מקום לינה בלבד בפריז. כל כך הרבה מונומנטים, כנסיות, בניינים ומוזיאונים: הלובר, מוזה גרוון, הפירמידות, גני טיבולי, לוקסמבורג, הבאגאטל, פארק וינסן, טירוף של שילוב צבעים, פרחים, עצים ושארם צרפתי טיפוסי. טיסות לפריז הן לפעמים חלק מחבילת נופש במחיר אטרקטיבי שאל אל מציעה לקהל הלקוחות. לכן,טיסה לפריז עם חברת אל על הופכת את נושא מחיר טיסות לפריז, ולצרפת בכלל, למאוד תחרותי  בהשוואה ליעדים אחרים בעולם. אין, איפה, להתפלא מכמות התיירים האדירה המבקרת בצרפת באמצעות טיסות לפריז. 
 
טיסות לפריז – תרבות ואמנות
מגדל אייפל, שדרות שאפס אליזה, מונטמארטר, כנסית נוטר דאם, הסקרה-קור, שייט על הסיינה, מוזה דורסיי, השווקים שבכפרים הסובבים או בפרובנס, כל אלה ועוד הם רק חלק מסיפור אהבה פריזאי צרפתי. רמת המלונות בפריז נעה מ-2 כוכבים ל-5 כוכבים. נושא האירוח בחוות מאוד מפותח כולל בתי הארחה בכפרים טיפוסים. עם מפה ביד ורכב ניתן לגלול את צרפת בשיטת ה"טוס וסע" עם טיסה לפריז + רכב  צמוד, או לחילופין להצטרף לקבוצה הומוגנית עם מדריך מוסמך שיביא אתכם למקומות הנכונים בליווי הסברים מאלפים. לא נוותר על ה"באטו-מוש" (ספינה השטה בין 2 גדות נהר הסיינה שהיא חוויה מקסימה). 

טיסות לפריז –  כל  האפשרויות

דרגת המלונות בצרפת בכלל ובעיר האורות בפרט, מאפשרות בנית חבילות מגוונות. טיסות לפריז ובחבילה הכוללת גם מלון המשך לנורמנדיה למשל, או חבילות לפריז והמשך באיזור ה-LOIRE או בדרך היין לכיוון בורדו והיד עוד נטויה, הן רק חלק מזערי מהאפשרויות הרבות הקיימות במדינה זאת. טיסות לפריז בשילוב מלונות כולל אטראקציות באזור הריווירה וחבל פרובנס פשוטות וקלות לביצוע ותכנון. בצרפת ובאזורים הכפריים יש מלונות בכל כפר כמעט כך שלא חייבים לשבת במרכז המטרופולין הגדול. טיסה לפריז הכוללת חבילות לעיר עצמה או ליעדים נוספים בצרפת, הן התכנון הטוב ביותר עבור האנשים המעדיפים עצמאות קרי: טיסה לפריז + רכב + מלונות "תוך כדי תנועה". הספקים השונים הפועלים  ברחבי העולם יציעו לכם תמיד "חבילות לפריז" בשם "חבילות לעיר האורות". זכרו חבילות לפריז הן חלופה מצויינת לטיולים מאורגנים לאלה שאוהבים לקום מאוחר בבוקר ולישו מאוחר בלילות הפריזיין... המחלקה הצרפתית של טרוולרטורס תשמח לייעץ לכם בבחירת טיסות לפריז, מסלול או טיול מודרך. Bonjour Paris...

להזמנת בתי מלון בפריז לחץ כאן!! 

לפרטים נוספים על טיסות לפריז, צרפת, עמק הלואר, פרובנס והריביירה הצרפתית