טיסות זולות לאורלנד

טיסות זולות לאורלנדו

 אורלנדו שהיא    עיר של אטרקציות   ומזהווה עם דיסני וולרלד היא מקום מצוין של כיף לכולם: לתיירים שמנצלים את מיטב מועדוניה לילה, בעוד אוהבי השמש נוהרים לחופים ליהנות מהים הטורקיז. ארט דקו המחוזי הוא ללא ספק האטרקציה העיקרית של דרום פלורידה, והשני אחרי דיסנילנד באורלנדו. העיר של מיאמי,מצוידת היטב לקבל מיליוני תיירים. העיר היא מוזיאון חוצות עבור חובבי האדריכלות: יש את האוסף הגדול ביותר של מבנים דקו בעולם. העיר היא במצב השתמרות טוב תודה למאמציו של שימור.

אורלנדו  

 אורלנדו  שכנתה החביבה  של מיאמי היא לא רק חופים ואדריכלות דקו. זו עיר קוסמופוליטית ומודרנית מלא אטרקציות לכל הגילאים והצרכים. האטרקציות הן כה רבות שאתם יכולים למצוא כל מה שאתה צריך, רוצה או חולם ברגע שאתם נוחתים מהטיסה למיאמי או לחלופין למצוא את כל המידע במלונות במיאמי. הפעילויות השונות הן האמנות, חיי הלילה, הספורט, הקניות ועוד. בתי מלון במיאמי מציעים כרטיסים כמו משחקים של הקבוצות הטובות ב-NBA וגם הופעות במיאמי כמו הקונצרטים על אמריקן איירליינס ארינה. בנוסף תמצאו אוכל משובח וחיי לילה בסאות ביץ', ולאוהבי טבע נמצא רק כמה דקות הפארק אוורגליידס.

מלונות באורלנדו - האטרקציות

אורלנדו היא הרבה מעבר ליעד יפה ודיסני וולרד מדהימים ובוטיקים נוצצים, כי יש לה מגוון של אטרקציות מעניינות שממתינות לגלות. העיר תוססת הפכה מתחנה בכביש מנומנמת למטרופולין יפה וקוסמופוליטית, שעיקר היא תעשיית התיירות, ולכן, גדוש דברים לעשות בכל עת וכך בתי מלון במיאמי התפתחו ופתוחים לתיירים רבים מכל העולם. מיאמי מציגה מגוון רחב של אטרקציות לכל הגילאים, החל ממוזיאונים, פעילויות מים כיף וסיורים בעיר - מבנים ארכיטקטוניים מדהימים והרבה יותר. תוך כדי חופשה במיאמי, אין סיכוי להשתעמם תוך זמן קצר. לכן, אם בעת נחיתתה של טיסה לאורלנדו והיום כבר בטיסות ישירות  גם השכרת רכב הוא פתרון טוב לביקור כל האטרקציות.