טיסות מוזלות לניס

טיסות מוזלות לניס לפרובנס והריביירה הצרפתית

חבילת נופש לפרובנס באווירה שונה ורגועה

 בניגוד לחופשות אחרות בחו"ל, שבהן אנו נרגיש שאנחנו צריכים לרוץ ולהספיק לבקר בכל האתרים השונים, הרי שבמקרה של חבילת נופש לפרובנס, הקצב הוא הרבה יותר אטי. ניתן לזקוף זאת כמובן, לזכות המקום עצמו. פרובנס, או כפי שהיא מכונה בשמה המלה - אקס אן פרובנס, היא כפר נפש ייחודי, אשר נמצא בדרום צרפת. האווירה בפרובנס שונה מאד מהאווירה בשאר צרפת, ובאירופה ובמערב בכלל. בפרובנס אפשר לראות שהחיים מתנהל בקצב אטי יותר, באווירה כפרית נהדרת, עם שפע של פינוקים.

 איך טסים לפרובנס?

בניגוד לאתרים אחרים בצרפת, הרי שבמקרה של פרובנס, אין טיסות ישירות וסדירות מישראל. לכן, כאשר אתם מזמינים חבילת נופש לפרובנס, האפשרות הנפוצה ביותר היא להזמין טיסת שכר. טיסה למרסיי או טיסה לניס הן הטיסות שמוצעות לרוב בשיא עונת התיירות, מחירן נמוך למדי, ולכן הן משתלמות. לרוב, חברות תעופה צרפתיות כמו אייר פראנס, וכן חברות תעופה אירופאיות נוספות כמו לופטהאנזה או סוויס אייר, מציעות את הטיסות הללו. אפשר למצוא לעתים גם טיסות ישירות לפריז, ומשם להמשיך בטיסת פנים לחבל פרובנס. יש לציין שמאחר שפרובנס הוא גם מרכז עסקי, יש טיסות עסקים שיוצאות לאזור, אם כי מחירן גבוה מאד.

 היכן מבקרים בפרובנס?

 מעבר לטיול כללי באזור פרובנס, שהוא מקסים לכשעצמו, כמובן שבמסגרת הנופש שלכם, תוכלו לבקר במגוון מקומות. כאשר מזמינים חבילת נופש לפרובנס,שלב ראשון טיסה לניס או טיסה למרסי או אפילו לטולוז. אפשר כבר שתסמנו לעצמכם את האתרים הבאים: שוק אפט, גרד וסיסטרון, הם שלושה שווקים מדהימים, בהם תוכלו למצוא סחורה מובחרת וטרייה באווירה קסומה. אפשר לבגר במתקני הקיט והספורט שיש בפרובנס, וליהנות מאטרקציות מדהימות ומיוחדות. בעיר יש גם מגוון רחב יחסית של מתקני ספא, שמציעים לכם חופשות ספא מפנקות למדי. בעיר יש  מעת לעת גם פסטיבלים מיוחדים שכדאי לבקר בהם, וגם מסלולי טיולים בעקבות אמנים.

מתי מומלץ להזמין נופש בניס?

לרוב, כדאי להזמין חבילת נופש לניס בחודשי הקיץ. האקלים בפרובנס בקיץ הוא הנעים ביותר שיש – שמש חמימה תלטף אתכם, והאקלים נחשב אביבי למדי. בחודשי החורף, עננים מכסים את האזור, ומאחר שאתם רוצים לצאת לנופש מרגיע וציורי, כדאי בכל זאת לחכות עד לחודש מאי.

לדילים אטרקטיביים מבית טרוולר טורס- הכנסו>