טיסות למילאנו

טיסות למילאנו לבירה של צפון איטליה 

אם יש עיר שנהנית מתדמית יוקרתית ובמלוא הצדק - הרי שזו מילאנו. מילאנו, שממוקמת בצפון איטליה, היא במידה רבה עיר שמסמלת יותר מכל יוקרה ואיכותי. מדובר בעיקר שמפורסמת בשל תצוגות האופנה המפורסמות שעורכים בה מעת לעת ,אך לא רק.
לעיר יש גם היסטוריה מפוארת מאד, ולצד זאת - מדובר על אחת הערים המושקעות והמדהימות ביותר שיש באיטליה, עם תשתית מעולה, ורמת שירות גבוהה מאד, שמותאמת במיוחד לתיירים. אז מה צריך לעשות כדי להזמין טיסות למילאנו לבירה של צפון איטליה אם יש עיר שנהנית מתדמית יוקרתית ובמלוא הצדק - הרי שזו מילאנו. מילאנו, שממוקמת בצפון איטליה, היא במידה רבה עיר שמסמלת יותר מכל יוקרה ואיכותי. מדובר בעיקר שמפורסמת בשל תצוגות האופנה המפורסמות שעורכים בה מעת לעת ,אך לא רק. לעיר יש גם היסטוריה מפוארת מאד, ולצד זאת - מדובר על אחת הערים המושקעות והמדהימות ביותר שיש באיטליה, עם תשתית מעולה, ורמת שירות גבוהה מאד, שמותאמת במיוחד לתיירים.
אז מה צריך לעשות כדי להזמין טיסות למילאנו כבר עכשיו? להכיר את חברות התעופה יש מספר חברות תעופה, אשר מציעות קו ישיר של טיסות למילאנו, לרוב גם באופן סדיר. חברות ישראייר ואל על מקיימות קו ישיר וסדיר בין ישראל למילאנו לאורך כל ימות השנה, כאשר בקיץ אפשר למצוא גם לא מעט טיסות שכר. גם חברת אל איטליה האיטלקית, מציעה טיסות סדירות וישירות. יש לעתים חברות תעופה נוספות מאירופה ואגן הים התיכו, שמציעות בעיקר טיסות שכר למילאנו. משך הטיס איננו ארוך, ועומד בממוצע על 4 וחצי שעות.
מנמל התעופה לעיר עצמה כאשר אתם עולים על טיסות למילאנו, תוך זמן קצר תנחתו בנמל התעופה שנקרא לפנסה. כיאה לנמל תעופה של עיר איכותית - מדובר על נמל תעופה גדול מאד, עם מגוון רחב של שירותים, וקל מאד להגיע ממנו גם לעיר עצמה. הדרך הפופולרית ביותר היא לעלות על הרכבת שיוצאת מנמל התעופה ומחברת אתכם ישירות למילאנו, ואף לערים נוספות באיטליה ובעולם. אפשר גם להגיע באוטובוסים לעיר, אם כי הם מעט יותר אטיים. מוניות הם עוד אפשרות נוחה מאד, וכמובן גם השכרת רכב, שתאפשר לכם לעלות על הדרך המהירה למילאנו. העונה המומלצת לחופשה מאחר שבמילאנו יש לא מעט אירועים שונים, יש אנשים שרוצים לעלות על טיסות למילאנו בעיקר עבורם.
אולם, אם אין לכם אירוע ספציפי, כדאי תמיד להעדיף ולטוס בחודשי הקיץ. יש לזכור שמילנו ממוקמת בצפון איטליה, ולכן היא עיר קרה מאד באופן יחסי. החורף במילאנו הוא קר וגשום מאד, ולעתים אף יורד שלג. הקיץ לעומת זאת, הוא ממוזג ונעים מאד, ומאפשר לכם למצות את החופשה באופן מעולה.טיסות לאיטליה ולמילאנו כבר עכשיו?

להכיר את חברות התעופה לטיסות למילנו

יש מספר חברות תעופה, אשר מציעות קו ישיר של טיסות למילאנו, לרוב גם באופן סדיר. חברות ישראייר ואל על מקיימות קו ישיר וסדיר בין ישראל למילאנו לאורך כל ימות השנה, כאשר בקיץ אפשר למצוא גם לא מעט טיסות שכר. גם חברת אל איטליה האיטלקית, מציעה טיסות סדירות וישירות. יש לעתים חברות תעופה נוספות מאירופה ואגן הים התיכו, שמציעות בעיקר טיסות שכר למילאנו. משך הטיס איננו ארוך, ועומד בממוצע על 4 וחצי שעות.

מנמל התעופה לעיר מילנו עצמה

כאשר אתם עולים על טיסות למילאנו, תוך זמן קצר תנחתו בנמל התעופה שנקרא מלפנסה. כיאה לנמל תעופה של עיר איכותית - מדובר על נמל תעופה גדול מאד, עם מגוון רחב של שירותים, וקל מאד להגיע ממנו גם לעיר עצמה. הדרך הפופולרית ביותר היא לעלות על הרכבת שיוצאת מנמל התעופה ומחברת אתכם ישירות למילאנו, ואף לערים נוספות באיטליה ובעולם. אפשר גם להגיע באוטובוסים לעיר, אם כי הם מעט יותר אטיים. מוניות הם עוד אפשרות נוחה מאד, וכמובן גם השכרת רכב, שתאפשר לכם לעלות על הדרך המהירה למילאנו.

העונה המומלצת לחופשה ולטיסה למילנו- טוס וסע לצפון איטליה

מאחר שבמילאנו יש לא מעט אירועים שונים, יש אנשים שרוצים לעלות על טיסות למילאנו בעיקר עבורם. אולם, אם אין לכם אירוע ספציפי, כדאי תמיד להעדיף ולטוס בחודשי הקיץ. יש לזכור שמילנו ממוקמת בצפון איטליה, ולכן היא עיר קרה מאד באופן יחסי. החורף במילאנו הוא קר וגשום מאד, ולעתים אף יורד שלג. הקיץ לעומת זאת, הוא ממוזג ונעים מאד, ומאפשר לכם למצות את החופשה באופן מעולה.

מידע כללי על מילנו