טיסות למיקונוס

טיסות למיקונוס לחופשה מפנקת 


רוצים לצאת לחופשה מרגיעה ומפנקת בתקציב נוח במיוחד? אין ספק שהמקום שאתם מחפשים הוא האי מיקונוס. מיקונוס הוא אחד מהאיים שנמצא בחלק הצפון-מזרחי של איי יוון. האי עצמו לא גדול במיוחד, אך עדיין - מדובר על אחד מהאיים המתויירים ביותר שיש. מדובר על אי עם היסטוריה עתיקה וארוכה במיוחד, אקלים נוח במיוחד, וכמובן שפע של בתי מלון. רוב התיירות של מיקונוס מבוססת כאמור על תיירות של נופש - אנשים מגיעים לבתי מלון שמציעים מבצעי הכל כלול, ומאפשרים לכם ליהנות מחופשה מפנקת. כמובן שבמיקונוס יש גם מסעדות שמכינות אוכל יווני וים תיכוני מעולה. אם כן, מתי כדאי להזמין טיסות למיקונוס?
 הזמן המומלץ לחופשה במיקונוס 

מיקונוס הוא אי עם אקלים ים תיכוני קלאסי ומצוי. מה זה אומר? זה אומר שמומלץ להזמין טיסות למיקונוס בעיקר בעונת הקיץ. חשוב להבין שמבין איי יוון, במיקונוס שורר מזג אוויר ממוזג למדי. כך, הקיץ במיקונוס הוא חמים ונעים - ולא מדובר על הקיץ הלוהט והלח שאנו מכירים בישראל. מדובר על אי שבקיץ ממש מתמלא באנשים מכל העולם, שרוצים ליהנות מנופש מפנק באקלים נוח. לכן, אם אתם רוצים להגיע בזמנים שבהם האי פחות צפוף, אפשר לטוס למיקונוס גם בעונות המעבר. בזמנים אלו, האקלים עדין נוח למדי, ואפשר ליהנות ממבצעים שונים.
 איך אפשר להגיע למיקונוס?

יש לא מעט טיסות ישירות למיקונוס בקיץ שמוצעות לאורך כל השנה ובפרט החל מהאביב ועד לתחילת הסתיו, כאשר השיא הוא בקיץ. מי שמציעות את הטיסות ליוון הן חברת התעופה היוונית איגן איירליינס, וכן חברות התעופה הישראליות סאן דור, ארקיע וישראייר. חשוב מאד לציין שיש אפשרות גם להגיע לעיר הנמל הסמוכה למיקונוס, ומשם לשוט ברחפת ולהגיע במהירות לאי. מנמל התעופה אפשר להגיע בקלות לבתי המלון השונים במיקונוס עם אוטובוס, מוניות שירות, מוניות ספיישל, או לשכור רכב.
 להזמין הסעה עם המלון
דרך נוספת להגיע מנמל התעופה של מיקונוס לבית המלון, היא להיעזר בשירותי ההסעות של בתי המלון. לרוב, כאשר מזמינים טיסות למיקונוס, אפשר להזמין גם חבילת נופש, כאשר בית המלון מציע שירות של הסעות ישיר מנמל התעופה למלון. כדאי לברר את האפשרויות הללו מראש, בכדי שתוכלו לארגן לעצמכם הסעה נוחה.