טיסות למיאמי

טיסות זולות למיאמי

מיאמי ביץ' ריביירה האמריקאית היא מקום מצוין של כיף לכולם: לתיירים שמנצלים את מיטב מועדוניה לילה, בעוד אוהבי השמש נוהרים לחופים ליהנות מהים הטורקיז. ארט דקו המחוזי הוא ללא ספק האטרקציה העיקרית של דרום פלורידה, והשני אחרי דיסנילנד באורלנדו. העיר של מיאמי,מצוידת היטב לקבל מיליוני תיירים. העיר היא מוזיאון חוצות עבור חובבי האדריכלות: יש את האוסף הגדול ביותר של מבנים דקו בעולם. העיר היא במצב השתמרות טוב תודה למאמציו של שימור.

מיאמי - לא רק חופים

מיאמי היא לא רק חופים ואדריכלות דקו. זו עיר קוסמופוליטית ומודרנית מלא אטרקציות לכל הגילאים והצרכים. האטרקציות הן כה רבות שאתם יכולים למצוא כל מה שאתה צריך, רוצה או חולם ברגע שאתם נוחתים מהטיסה למיאמי או לחלופין למצוא את כל המידע במלונות במיאמי. הפעילויות השונות הן האמנות, חיי הלילה, הספורט, הקניות ועוד. בתי מלון במיאמי מציעים כרטיסים כמו משחקים של הקבוצות הטובות ב-NBA וגם הופעות במיאמי כמו הקונצרטים על אמריקן איירליינס ארינה. בנוסף תמצאו אוכל משובח וחיי לילה בסאות ביץ', ולאוהבי טבע נמצא רק כמה דקות הפארק אוורגליידס.

מלונות במיאמי - האטרקציות

מיאמי היא הרבה מעבר ליעד יפה עם חופים מדהימים ובוטיקים נוצצים, כי יש לה מגוון של אטרקציות מעניינות שממתינות לגלות. העיר תוססת הפכה מתחנה בכביש מנומנמת למטרופולין יפה וקוסמופוליטית, שעיקר היא תעשיית התיירות, ולכן, גדוש דברים לעשות בכל עת וכך בתי מלון במיאמי התפתחו ופתוחים לתיירים רבים מכל העולם. מיאמי מציגה מגוון רחב של אטרקציות לכל הגילאים, החל ממוזיאונים, פעילויות מים כיף וסיורים בעיר - מבנים ארכיטקטוניים מדהימים והרבה יותר. תוך כדי חופשה במיאמי, אין סיכוי להשתעמם תוך זמן קצר. לכן, אם בעת נחיתתה של טיסה למיאמיהשכרת רכב הוא פתרון טוב לביקור כל האטרקציות.

**טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחירים הנם להמחשה בלבד ,לפיכך כל הזמנה מותנית במלאי שנמצא אצל ספק השירות.