טיסות מוזלות למדריד
תבקשו את הדילים של הרגע אחרון !!!⇒⇒

טיסות למדריד

ריאל מדריד, כוכבי הכדורגל של המועדון האגדי.. די סטפאנו ואלי הסטאדיון הם הפתיח לספורטאים שביננו. טיסה למדריד תוביל אותכם לאחד היעדים המעניינים ביותר אירופה הן מבחינה תרבותית והן מבחינה היסטורית. טיסה למדריד ממריאה ... להדק חגורות ולהקשיב עם אוזניות המושב למוזיקה המתנגנת, כאשר אתם ישובים על מושבכם שבטיסת אלעל למדריד "...חגרו את חגורות המושב, אנחנו ממריאים..."

טיסה למדריד – שדרות רחבות  ורחובות תוססים  כדורגל ועוד 

טיסת אלעל למדריד הנה חלק ממרכיב החופשה המדהימה שתבלו בספרד. אחרי המראת בטיסת בוקר מוקדמת הנמשכת כ-5 וחצי שעות, תגיעו לבירת ספרד שבמחוז קסטיליה. במדיה וחדרי המלון עדיין לא מוכנים, אל תבזבזו זמן: הניחו את המזוודות בלובי המלון ונצלו כל רגע בטיול באלקאלה, קסטליינה גאן ויאה ופסאו דל פראדו. הנה כיכר אספניה כאן, וכיכרות יפות במרחק מה כולל כיכר העצמאות ופלאזה קולומבו מגלה אמריקה. טיסות למדריד מביאות אתכם ללב הארכיטקטורה הגוטית באוויר מתנגנים צלילי מוזיקת פאדו פה ושם ופלמנקו סוחף. למדריד מתל אביב ניתן להגיע בטיסת אלעל או איבריה, טיסה למדריד כבר סוחפת  אתכם באווירה מיוחדת.

טיסה למדריד -  סיורים   במדריד  

במרכז הקניות של פוארט דל סול תוכלו לערוך קצת קניות ולהתרווח באחד מבתי הקפה עד שובכם למלון. טיסות למדריד המתבצעות כפי שאמרנו על חברות זרות או טיסה ישירה עם אלעל למדריד הן חלק מטיול שמתחיל ויוביל לגילוי ספרד והארכיטקטורה המיוחדת של הבניינים והכנסיות. העיר העתיקה שוכנת לא הרחק ותוכלו לזהותה לפי אמת מים רומית עתיקה, תוכלו לטייל בסמטאות העיר להתרשם מהאסקוריאל שהוא מכלול של בניינים. לאחר ארוחת הבוקר שהספקת לטעום בטיסת אלעל למדריד, מומלץ להשלים עם ארוחת צהרים (דגים מצויינים) וטאפאס עם כוס יין משובח באחד ממסעדות העיר.

טיסות למדריד – לילות קסומים באנדלוסיה

כל הטיסות למדריד ממריאות ונוחתות בשעות נוחות. מומלץ לבדוק עם המומחים של המחלקה הספרדית שלנו את לוח הזמנים מתל אביב וימי הפעילות של די עמוס. בעיקרון לוח הזמנים של אלעל למדריד עמוס וחלופות לא חסרות. המסלול טיול הקלאסי כולל את הערים סיביליה, טולדו "ירושלים של ספרד". במאה ה-11 הרובע היהודי היה תוסס וכיום כנסיה על שרידי בית הכנסת הנו אתר מבוקר ביותר (St.Thomas). ציור אל גרקו ותצפית על האזור הם חלק בלתי נפרד מהביקור במקום זה.
טיסות למדריד

טיסה למדריד זה אומר סביליה, קורדובה עיר הולדתו של הרמב"ם, גרנדה והקוסטה דל סול המפוארת. משם ניתן להגיע גם למלגה ולהפליג למרוקו דרך מפרץ גיברלטאר הצוק המפורסם והקופים המקפצים לידכם. בגרנדה תבקרו בארמון האלהמברה תראו את העושר ותחושו בשלווה שבמקום. תקופת תור הזהב נושם במקום זה של ספרד. זאת גולת הכותרת של הארכיטקטורה המוסלמית בספרד. על המסלול לברצלונה תטפסו על מונטסראט (יין משובח למכירה במקום). עם כל הרבה חוויות יהיה לכם קשה להפרד מהמדינה התוססת ומהערים המרכזיות . מחירי טיסות למדריד תחרותיים וחבילות הנופש אטרקטיביות. נשמח לשרתכם נאמנה.


לחבילות כדורגל  במדריד בליגות הנבחרות וכרטיסים למשחק - התקשרו אלינו:  09-7710555