טיסות ללונדון

טיסות ללונדון זולות - ממלכת התרבות

טיסה ללונדון היא טיסה לבירת הממלכה הבריטית, אחת הערים הגדולות והמרהיבות בעולם. לונדון מהווה מרכז עסקים חשוב באירופה, וידועה כאחד ממרכזי התרבות המרכזיים בעולם. כעיר בירה היא גם מכילה את מרכזי התרבות של אנגליה כולה, יש בה חיי לילה ללא הפסקה, הצגות שרצות כבר שנים רבות לכל הגילאים, מסעדות מדהימות מכל הסוגים והמינים, וכמובן לונדון מלאה באטרקציות מרהיבות אשר מבדילות אותה משאר ערי אירופה כגון: ארמון בקינגהם, בית הפרלמנט, כנסיית וסטמינסטר, גשר לונדון המפורסם ועוד...

הממלכה המאוחדת, ארץ המלכות והנסיכות, בריטניה, אנגליה, ריצ'רד לב-ארי, האצולה והאבירים...כל אלה ועוד הנם שמות המעוררים סקרנות ורצון לנסוע ולגלות את "ארץ התרבות הלונדונית". מספר תיירים רב נוהר ללונדון, אם בתקופת הכריסמס שהיא תקופת הסיילים, לצפייה במופעי תיאטרון או במשחקי כדורגל, או סתם לטיול. עלו על טיסות ללונדון, וכעבור 4 שעות תמצאו את עצמכם בעולם אחר.
טיסות ללונדון - חברות תעופה
טיסות ללונדון הנוחתות בהיתרו ו/או סטאנסטד נוחות, וניתן לצפות במהלך הטיסה בסרט וליהנות מארוחות בוקר, צהרים או ערב בהתאם לשעת הטיסה שבחרתם. האוכל המוגש במהלך טיסה ללונדון עם חברת אל על כשר למהדרין. משך טיסות ללונדון כ-4 שעות עד 4 שעות וחצי, והן יוצאות בתדירות גבוהה,המותאמות לדרישות השוק, ממש כמו או לוח טיסות ללונדון,משתנה בהתאם לעונות השנה וחופשות בתי הספר וחגי ישראל.טיסות ללונדון היוצאות מישראל הן על פי רוב טיסות ישירות. חברת אל על מפעילה טיסות ללונדון וחזרה משם גם במוצאי שבת. במהלך השבוע טיסות ללונדוןעם אל על מתקיימות לפחות 10 פעמים ובעונת השיא (קיץ) טיסות ללונדון מתוגברות בלוח זמנים צפוף שבא לענות על דרישות השוק. טיסה ללונדון היא טיסה בטוחה ויוצאת בזמן. חברות תעופה נוספות מפעילות טיסות ללונדון לפחות 6 פעמים ביום, כמו למשל חברת בריטיש, וחברות שכר רבות

חבילת נופש ללונדון

חובבי כדורגל משובח יכולים לרכוש חבילות נופש ללונדון הכוללות טיסה, מלון, העברות וכניסה משחקים. ניתן להזמין טיסות ללונדון עם נחיתה בהיתרו או סטאנסטד ולהמשיך לטייל בממלכה המאוחדת ברכב למקום המיוחל. לאחר טיסה ללונדון, תוכלו סוף סוף לטייל ברחובותיה של לונדון, וכמובן - להקצות זמן לקניות.מנצ'סטר, ליוורפול, לונדון, ארמון בוקינגהם, הנהיגה בצד ימין, מלכת אנגליה וכל סיפורי המלוכה הבריטית הם רק חלק מצלילים מוכרים לנו ומסיפורים הזכורים לנו מהיסטורית "האימפריה הבריטית". מספר טיסות ללונדון נעות בין 4 ל-5 טיסות ביום. טיסות ללונדון הן לרוב טיסות ישירות בדומה לטיסות הישירות לפריז. טיסות ללונדון נוחתות בשדות התעופה היתרו, או סטאנסטד.

טיסות ללונדון - האתרים

טיסות ללונדון הן לפעמים חלק מחבילת נופש במחיר אטרקטיבי שאל אל מציעה לקהל הלקוחות. לכן, טיסה ללונדון עם אל על הופכת את נושא מחיר טיסות ללונדון, ולאנגליה בכלל, למאוד תחרותי בהשוואה ליעדים אחרים בעולם. אין, איפה, להתפלא מכמות התיירים האדירה המבקרת באנגליה באמצעות טיסה ללונדון. רמת המלונות בלונדון נעה מ-2 כוכבים ל-5 כוכבים. נושא האירוח בחוות מאוד מפותח כולל בתי הארחה בכפרים טיפוסים. עם מפה ביד ורכב ניתן לגלול את אנגליה בשיטת ה"טוס וסע" עם טיסה ללונדון + רכב צמוד, או לחילופין להצטרף לקבוצה הומוגנית עם מדריך מוסמך שיביא אתכם למקומות הנכונים בליווי הסברים מאלפים.

להזמנת בתי מלון בלונדון במחירים מיוחדים   - לחצו כאן>

*טרוולר טורס אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים/המוצרים המפורסמים באתר האינטרנט. המחיר הנו להמחשה בלבד .לפיכך כל הזמנה ומחיר מותנה באישור ובמלאי שנמצא אצל ספק התיירות בחו"ל.